Jump to content

Recommended Posts

před 31 minutami, dawe009 napsal:

Přemýšlím nad příspěvkem Toma a Afričana..a teď co je horší? 

Ale vážně..to s tou Bečvou je hnus. Už zjistili, kdo to udělal? A dva tejdny potom tam někdo vylil něco znova ne?

Všem je jasný, že to byla DEZA, ale ta patří do Holdingu, takže asi nic...

• Replies 37.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Josef01

1363

• sibirnaya

1017

• M3maniac

903

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ty wole- todle mi uniklo.......PROC MAS KOLEM KRKU PASEK Z TETICKY ZUPANU a ty rukavicky........hergot,ja bejt baba a potkat te na prechodu,tak si z tebe caknu do upletu

Podmínkou toho, abys spáchal přestupek je to, že tě chytí...

fazer: protoze nemam rad zimu na krk a ridit v rukavicich je zlozvyk co mam ze zavodu.

před 40 minutami, African napsal:

Jasný, ale musím ještě někde splašit nějakého černocha, aby ta fotka byla vyvážená. Kbelík jsem vzal tento, líbí se mi mřížka, kudy propadá bordel...já vím, magor no, ale když už jsou ty vánoce :lol:

https://www.vlesku.cz/set-detailingoveho-kbeliku-s-ochrannou-vlozkou-auto-finesse

Koupil jsi pouze jeden? Jako správný leštič potřebuješ dva. 

před 9 minutami, Foundryman napsal:

Všem je jasný, že to byla DEZA, ale ta patří do Holdingu, takže asi nic...

Teď koukám na Reportéry ČT a už je mi to jasný taky.. Před tím jsem to moc nestudoval, jenom zahlédl v médiích.. Ale hezky to pan ministr, bývalý manager v Agrofertu, vyřešil. Tvl my žijeme v takovým Kocourkově až to bolí..

před 6 minutami, dawe009 napsal:

Tvl my žijeme v takovým Kocourkově až to bolí..

Nepatří to sem, každopádně Kocourkov je slabý slovo, člověku je z toho fakt zle, nejsem nějakej ekolog, ale tohle je fakt prasárna.

před 14 minutami, Cess napsal:

Koupil jsi pouze jeden? Jako správný leštič potřebuješ dva. 

Áha, zítra změním objednávku 👍 Kurňa já se tak těším na to leštění... :punk:

African: taky jsem se tak tesil "na to lesteni". Zacal jsem rano: umyt wapkou, pak dvoukyblikova metoda, dekontaminace (guma clay + lubrikant) - tady uz jsem zacinal velkou kapotu XC70 lehce nenavidet... pak zase voda se samponem, wapka, lestenka a nakonec vosk. Druhy den okna, kola, venkovni plasty a interier vc. udrzby kuze.

Treti den jsem jen lezel a proklinal detailingovy forum, kde jsem vsechny ty dobry rady nasel 😁

Tak drzim palce, at ti to nadseni vydrzi

před 14 minutami, antitomas napsal:

African: taky jsem se tak tesil "na to lesteni". Zacal jsem rano: umyt wapkou, pak dvoukyblikova metoda, dekontaminace (guma clay + lubrikant) - tady uz jsem zacinal velkou kapotu XC70 lehce nenavidet... pak zase voda se samponem, wapka, lestenka a nakonec vosk. Druhy den okna, kola, venkovni plasty a interier vc. udrzby kuze.

Treti den jsem jen lezel a proklinal detailingovy forum, kde jsem vsechny ty dobry rady nasel 😁

Vidím to úplně stejně a upřímně se už trochu těším na to, až nadšení z nového vozu opadne :lol2: 

A nakonec s tím 2x ročně zajedeš do samoobslužné kartáčové myčky, aby se neřeklo :speak_cool:

(PS: Taky mám v garáži WAPku, myslím že druhej rok... nevybalenou :sweatdrop:)

Edited by Radek124
před 1 hodinou, dawe009 napsal:

Teď koukám na Reportéry ČT a už je mi to jasný taky.. Před tím jsem to moc nestudoval, jenom zahlédl v médiích.. Ale hezky to pan ministr, bývalý manager v Agrofertu, vyřešil. Tvl my žijeme v takovým Kocourkově až to bolí..

Toto stojí za přečtení

https://denikreferendum.cz/clanek/31851-otravila-becvu-deza-jine-vyklady-nedavaji-smysl-urady-zatloukaji-a-klamou

před 19 hodinami, antitomas napsal:

Zapomněl jsi zmínit, že 4. den začalo pršet 🙂

před 2 hodinami, moco napsal:

Zapomněl jsi zmínit, že 4. den začalo pršet 🙂

Jak 4. den? Co je to za pořádky? pršení nejpozději do dvou hodin po uklizení posledního hadru, jinak nehraju 🙂

před 12 minutami, M3maniac napsal:

kočka👍 jakej motor

Děkuju, 335i Jenom trochu škoda tý barvy, tak hezkej tvar, ale v černý zaniká...

před 8 minutami, Maxmillian napsal:

A hele, kamos! Tak to muzeme dat nekdy sraz az bude pekne 😉

Jsem pro, jo a chci jaro! Teď hned!

před 13 minutami, Americkej napsal:

Děkuju, 335i Jenom trochu škoda tý barvy, tak hezkej tvar, ale v černý zaniká...

Jsem pro, jo a chci jaro! Teď hned!

Super, motor taky spravnej! Barva se da resit foliemi 🙂