Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Ach jo... Tak k tématu kdo čím nejezdí...
Dneska ráno zase Wrangler chcípal... Ta samá závada co už byla dvakrát a napodruhé ji řešili od dubna do října.
Jakou jsem měl radost, že už je to uzavřené a vyřešené tím, že vyměnili hlavu motoru. A ono ne.nje to pořád stejné.
Takže kolečko se opět roztáčí... 
Aj aj, tak to ti nezávidím, to vypadá na dlouhé lokte, zase
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 11. 2020 v 19:48, African napsal:

Ano, přesně, dle předpovědi do pondělí :lol: Nejvíc mě bavila ta aplikace konečné ochrany, s tím se opravdu dobře dělá a prý  opravdu dlouho drží, no uvidíme, ale s výsledkem jsem spokojen. A gorlo to trefil krásně, syndrom nového auta :thumbsup_anim:

https://www.vlesku.cz/kremicity-sealant-auto-finesse-aqua-coat

To geometr: A zde nastupuje velmi oblíbená Chronomag fráze, nic co by nešlo rozleštit :D Ale zatím v pohodě, neboj se nic... 👍

Hele, některé ty produkty mají v Auto Kelly a podle letáčku i za hezčí prachy, zbyde na druhej kyblíček ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 11. 2020 v 17:57, African napsal:

Náhodou parádní relax to byl při Rammsteinech, nechápu čemu se kluci divili, vždyť je to velká zábava si umejt káru, aj bez toho černocha :default_cool: Těm produktům od Auto Finesse není vůbec co vytknout, dělalo se mi s nimi bezvadně, všechno funguje jak má...ten vosk nakonec zanechá auto krásně hladké a dokonce voňavé, furt jsem k němu čuchal, hladil ho a doma mě pak manželka říkala, že mě pozorovala přes záclonu a čekala jenom na to až sundám gaťky a vyleštím vejfuk :lol2: 

_20201106_172348.jpg

DSC_0030.JPG

_20201106_172030.JPG

Od nich mám plno věcí, aj štětce jsem pořídil. A jak píšeš, jde to samo😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdíte někdo ve Škodě Karoq? 

Vržou vám madla dveří? 

Zkoušel jste někdo reklamovat? 

Zkoušel jsem reklamovat vrzání madel dveří, ale bylo mi řečeno, že to výrobce neuznal, protože vržou všechny. Servis by musel vyměnit čalounění na všech dveřích a  vrzání by se stejně po půl roce objevilo. Prý je to špatně konstrukčně vymyšleno, protože o sebe třou dva tvrdé plasty, které tvoří madlo. 

Aby mne prodejce uklidnil, tak mi sdělil, že vrže i Kodiaq. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Cess napsal:

Jezdíte někdo ve Škodě Karoq? 

Vržou vám madla dveří? 

Zkoušel jste někdo reklamovat? 

Zkoušel jsem reklamovat vrzání madel dveří, ale bylo mi řečeno, že to výrobce neuznal, protože vržou všechny. Servis by musel vyměnit čalounění na všech dveřích a  vrzání by se stejně po půl roce objevilo. Prý je to špatně konstrukčně vymyšleno, protože o sebe třou dva tvrdé plasty, které tvoří madlo. 

Aby mne prodejce uklidnil, tak mi sdělil, že vrže i Kodiaq. 

Řešili jsme to samé na služebním Karoqu. Se stejným výsledkem🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze to patri do tohoto vlakna - pro informaci vsem, kteri budou v teto dobe resit stejnou, zdanlive banalni, zalezitost, jako je prihlaseni auta.

Jsem stredocech, severne od Prahy, tak jsem zacal tam, kde vzdy vse vyrizuji. Objednavkovy system plny, jinak neni mozne se objednat, do telefonu mila pani rika "sorry", zkuste to dal od Prahy, ted se nam tady registruji hlavne prazaci. OK. Nasel jsem si stranku s prehledem vsech odboru dopravy v kraji a pustil jsem se do toho. Snazim se volat (kdyz mi vzali telefon, byli bez vyjimky velmi slusni a ochotni pomoci...), nebo registrovat (omg) a radius od bydliste se povazlive rozsiroval.

At to zkratim; 3 mile telefonaty (opravdu, bez nadsazky, za to diky, zvlast kdyz tam nyni "padaji na hubu"), 6 pokusu o registraci a vysledkem me osmdesatiminutove snahy je termin za 14 dnu na druhe strane kraje.... LUCKY ME 

Koho vas to ceka, neotalejte, nejblizsi terminy jiz atakuji leden 2021 🙄😷

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, nickolas napsal:

@African a jak to ted jede, pote co mladej prostouch vyfuk tou wapkou? 😆

Outlander vždycky jede, i když mu nandáš do výfuku :thumbsup_anim:  Kurňa, už by mohlo pořádně nachumelit co, ať těm čtyřkolám dáme co proto.... :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,
vcera jsem mel na garancce NX a pujcili mi na den RX 450h.
No jede to rychle, vykon to tak nejak ma, ale proste pres 2 tuny tahat do jakekoliv zatacky je divne. Asi jsem z predchozi A4 rozmlsany.
Fakt jsou tu lide kterym to prijde jako zajimave svezeni? Preprava z A do B po dalnici asi ok, ale tot vse.
No asi me ty krabice nikdy za srdce nechytnou, ale s NX jako firemni ted budu muset nejake roky vydrzet.c9357c65f415b5d4be67a0429938c431.jpg

Odesláno z mého SM-A715F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je toho, mě to zas ve Fábii při určité ustálené rychlosti začne vydávat zvuky jakoby mi třeba potichu zvonil telefon. Přidám plyn a je to pryč .... Jo a už mi to i po nějaké době třeba i přestalo, ale jak to dám do servisu tak mi to vždycky zas "opraví" a je to zpět 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradoxně jsem podobný problém měl i na  pětce a dveře taky vrzaly, ale přijel jsem do bmw a věc do druhého dne odstranili. Říct někomu to vrže na všech je drzost, a přitom jde o značku, která se nestydí do nekonečna zdražovat jako rolex a dovolí si být klidně dražší než VW .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Cess napsal:

Vrzání madel bych neřešil na autě za pár korun, ale Karoq je v plné výbavě a bez slev byla cena nad milion. 

Je to signál na změnu značky, jestli si teda pomůžu. 

Vrzání různých plastů za jízdy je jedna z věcí, kterou nedávám. Samozřejmě že to jde přehlušit rádiem, ale ne vždycky...asi bych trval na reklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...