Jump to content

Recommended Posts

• Replies 37.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Josef01

1363

• sibirnaya

1017

• M3maniac

905

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ty wole- todle mi uniklo.......PROC MAS KOLEM KRKU PASEK Z TETICKY ZUPANU a ty rukavicky........hergot,ja bejt baba a potkat te na prechodu,tak si z tebe caknu do upletu

Podmínkou toho, abys spáchal přestupek je to, že tě chytí...

fazer: protoze nemam rad zimu na krk a ridit v rukavicich je zlozvyk co mam ze zavodu.

Nic ve zlém, já na autě vždycky měl obsluhu kufru růčo, tak si nedovedu vůbec představit, na co bych to využil. Určitě je to na otvírání praktické a užitečné, a kdo to při zavírání potřebuje, má radost, no...

Edited by straspol
překlep

Ha, dnes už zase proletoval sníh tak snad, už se upřímně letos těším :D Hory zajištěný, tak snad to ubytko na sezónu trochu uvolní. Jsem vezl kámošovi na chalupu nějaké věci a už to mám zase jak dobytek, ono to asi opravdu nemá asi moc cenu u nás leštit... :lol:

_20201120_153222.jpg

_20201120_155217.JPG

před 6 hodinami, geometr napsal:

Za mě je ten keyless, kdy poodejdeš od auta a nemusíš na nic sahat o kus lepší (uživatelsky samozřejmě), než když musíš na něco sáhnout. Mám odzkoušeno oboje a i teď používám auta s obojím (Renault, Toyota). Na to jak si jeden zvykne, tak zůstává Toyota odemčená 🙂 Normálně jsem nejdřív nevěřil, že to ta Toyota tak nemá a hledal v tý bichli, jak se to zapíná / nastavuje 🙂

Asi jsi to napsal lip nez ja par stranek vzadu a proto jsem poukazoval na koncern, kterej ted jezdime vs Mazda. Mam to totiz uplne stejne. A i kdyz ten culibrk osahnu, tak casto stejne jeste z okna zamykam, pac si nejsem jistej...

Mám keyless v trojce a v MX5 ne - za mě je to k hovnu a u dalšího auta by mi bylo šumák jestli to tam je nebo ne. U trojky jsem to hrozně chtěl, ale dne bych za to  nepřiplatil. 

V 20. 11. 2020 v 16:10, African napsal:

Ha, dnes už zase proletoval sníh tak snad, už se upřímně letos těším :D 

Musis tomu stesticku jit naproti trochu... fotka ze soboty, kousek od adrspachu.. 

Sem se mel stavit, ze bys mi to hodil do lesku, kdyz mas ted ty pripravky :D

DSC_3260_copy_1215x810.jpg

DSC_3270_copy_1215x810.jpg

DSC_3269_copy_1215x810.jpg

před 2 hodinami, busdriver napsal:

Musis tomu stesticku jit naproti trochu... fotka ze soboty, kousek od adrspachu.. 

Sem se mel stavit, ze bys mi to hodil do lesku, kdyz mas ted ty pripravky :D

A tak to jsi mohl, bych ti to naleštil, že by si všichni sedli na zadek z toho lesku :thumbsup_anim:

Hosi, nechcem vam kazit pohlad na nemecke automobilky, ale nova X5 s keyless zamknutie pri odchode od auta predsa ma, nastavuje sa to v iDrive. Funguje to presne tak idiotsky, ako u Megane IV RS, ked mate nieco na mieste spolujazdca a obchadzate auto s vypnutym motorom a klucom v kapse okolo kapoty, niekde u praveho svetla sa auto zamkne. Ak auto obchadzate okolo kufru, nezamkne sa.

Edited by koveras
V 19. 11. 2020 v 16:27, Andrew napsal:

Pánové, nemáte tady někdo dobrého známého v nějakém BMW servisu (nejlépe autorizák, nebo něco lepšího, šikulu z garáže prosím ne). Potýkám se s nějakými problémy a rád bych aby se tomu někdo opravdu věnoval... vysvětlím po SZ/telefonu. Jsem sice z Prahy, ale může být celá ČR.

Díky

V Prahe určite Snejk a potom JaraX pri Olomouci, ale ten robí iba benzínové. Asi dvaja naj v ČR na BMW.

Já právě čekal, že když už nasadí takové prostředky, že z toho něco bude. Že vrtulníkem s termovizí a čoklama nechytnou dvě čórky někde v poli je slušná mamlasovina.

takhle se na to dá dívat. To je pravda. Já měl z tý odpovědi pocit, že udělali málo. Nadruhou stranu, když pes ztratí stopu, tak těžko asi vyčítát psovodovi, že stojí za starou bačkoru. Mě spíš překvapilo, že kvůli jednomu auto (kolik se jich ukradne průměrně za den?) udělali manévry, jak kdyby utekl Kájínek

Tak zrovna v tomhle případě měli vzácnou příležitost zároveň "dohonit" i "dokázat" - a to jen díky majiteli, kterého ve finále ještě obviní z obecného ohrožení, protože "umožnil odcizení potenciálně nebezpečného vozidla" = past :censored: