Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, eskimak napsal:

Nevidim dovod aby to neslo, ale nepocul som o tom zeby to uz niekto realne robil. Ony tie automobilky s tym programovanim bojuju strasne, vid vw dopyt po "100 milionoch" programatorov. To odvetvie je proste extremne skostnatene a ohromnou novinkou je aj apka co ti povie ze mas zamknute auto 🤦‍♂️. A este si za nu nechavaju platit pausal. 

Ale někdy je to kouzelné: kolega měl nový mercedes a posílal mu maily typu "Brouku, už týden jsme spolu nikde nebyli, moje baterka ztrácí výkon a disky lesk, tak se mnou zajeď do nejbližšího značkového servisu, nebo mne vem aspoň na hodinu na výlet" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Pavelpu27 napsal:

@Laika - asi to fakt mám jinak. Hlavně pokaždé mám s sebou nějakou jinou tašku / batoh, na sobě něco jiného a vlastně si i ta auta střídáme tak často že klíč beru do ruky pořád. Asi jsem výjimka, ale pro mě je keyless spíš k vzteku.

Počkej...ty jsi jako viděl ženskou,která má jednu kabelku? Neptám se, jestli ji znáš - jen jestli jsi takovou viděl nebo o ní aspoň slyšel. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, eskimak napsal:

Tvl, teraz si uz niesom isty ci si robis prdel alebo o co ide. SIM karta sa vklada do slotu na SIM kartu, vsakze. Aspon u Superba vyrobeneho pred 11 mesiacmi to tak bolo. A za apku sa plati... .

To nemá virtuální SIMku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, eskimak napsal:

No, evidentne ma nejaku vstavanu. Ci virtualnu alebo nie uz je z pohladu funkcnosti jedno. A slot na normalnu. 

Takové ty asistenční služby jedou, předpokládám, na tu vestavěnou. (Jak se to platí?)

A ten druhý je duplicitní k telefonu? Nebo pro data pro nějaké soukromé služby (entertainment?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Laika napsal:

Takové ty asistenční služby jedou, předpokládám, na tu vestavěnou. (Jak se to platí?)

A ten druhý je duplicitní k telefonu? Nebo pro data pro nějaké soukromé služby (entertainment?)

No, vyzera to tak ze konekcia s apkou ide na vstavanu SIM. Druha sim je napr. na onboard wifi, ktore dalsie sluzby na nej bezia si uz niesom isty, mozno ludia zo skody ktorych tu mame vysvetlia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, mAra_ napsal:

Tak v sobotu jedu odevzdat Wranglera prodejci a dostanu náhradní Cherokee.  Prej tak na rok. Než se uzavře Soudní řízení...  mě mrskne...

Notypico...to jako fakt? Bych jim ho vrátil a chtěl prachy zpět. Nakonec třeba zjistíš že tě Cherokee vyhovuje a rovnou si ho necháš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Gustaf napsal:

Notypico...to jako fakt? Bych jim ho vrátil a chtěl prachy zpět. Nakonec třeba zjistíš že tě Cherokee vyhovuje a rovnou si ho necháš.

To jdu právě udělat. Vrátit a chci prachy zpět. Oni to odmítají. Takže mám náhradní vůz a hurá k soudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska se dá pojistit i nos mezi očima a to doslovně :D My máme ve firmě docela nákladné pojištění podnikatelských rizik, kde se dá kombinovat milion možností. My máme např. pojištěnou celou výrobu a kvalitu našich dílů, a to znamená, že kdyby tyto díly jejich vadnou výrobou jakkoliv a kdekoliv napáchali nějáké obrovské škody, což lehce můžou, tak nám tyto škody kryje pojišťovna. Ale dá se tám nakombinovat miliarda možností dle odvětví, takže myslím že i autoprodejci by nějáké pojistky pro tyto případy mohli i mít, těžko říct.

Každopádně ti mAra_ přeji hodně štěstí a pevné nervy, dva mý kamarádi si už prošli něčím podobným, jeden u Subaru, druhý u VW a oba dostali peníze zpátky, ale jak píšeš, byl to boj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už zase jezdím. U motoru 1,2 TSI se před 14 dny rozsvítila kontrolka mazání a tak jsem auto odstavil a nechal převést do servisu. Hlavní závada byla ucpaný sací koš mazání, ale když to měli rozdělané, tak jsem nechal udělat rozvody, filtry a zkontrolovat podvozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Kapo napsal:

Tak už zase jezdím. U motoru 1,2 TSI se před 14 dny rozsvítila kontrolka mazání a tak jsem auto odstavil a nechal převést do servisu. Hlavní závada byla ucpaný sací koš mazání, ale když to měli rozdělané, tak jsem nechal udělat rozvody, filtry a zkontrolovat podvozek.

Čím byl ten koš ucpanej? Takovou závadu jsem ještě nikdy nezažil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...