Jump to content

Recommended Posts

• Replies 38.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Josef01

1363

• sibirnaya

1019

• M3maniac

918

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ty wole- todle mi uniklo.......PROC MAS KOLEM KRKU PASEK Z TETICKY ZUPANU a ty rukavicky........hergot,ja bejt baba a potkat te na prechodu,tak si z tebe caknu do upletu

Podmínkou toho, abys spáchal přestupek je to, že tě chytí...

fazer: protoze nemam rad zimu na krk a ridit v rukavicich je zlozvyk co mam ze zavodu.

ok, já jen, že jsem teď sledoval nějakého českého youtubera s trojzubcem (QP), který to koupil za 175kkč. Taky zmiňoval katy K.O., olej mu chcal, stejně tak tam měl ty ulepené ovladače. Ale taky hromadu věcí navíc, cos nezmiňoval.

Tak jsem si říkal, jestli to nejsi ty.

https://moje.auto.cz/MaseratiGiuseppeQuattroporte/giussepe.html

Edited by eLzyx

No jednak nejsem yutuber, jednak nejsem ze zatáčky a jednak on má úplně jinou verzi :)

Ten gumoplast je v hajzlu všude kde to bylo nainstalovaný (a že těch aut a značek bylo). Katy já mám v pohodě, řvalo to kvůli bohatosti směsi, páč byly kaput svíce.

Jeho to bude stát, za předpokladu že to chce udělat pořádně a ne jako každej druhej šmudla "na voko a masírku" tak půl mega minimálně.

A má hnusnou barvu :D

před 18 minutami, Tag Heuer LV napsal:

@petrando presne nieco taketo hladam aj ja, zobral si ju? Ak ano daj prosim ta prve dojmy.

celkem presne a i duvod pro S6 a ne S7 je tady...

Tak já dnes na chalupu pořídil k hodinkám od Wardů Discovery 1. Foto z videa, tak se omlouvám za kvalitu. Příští týden bude na značkách a jedu si pro ni (doufám, že dojedu domů) 

Screenshot_20210113_175455_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20210113_174809_com.whatsapp.jpg

před 20 hodinami, Laika napsal:

To mne taky napadlo, žeto patří k testování reálného provozu, pohyb v běžné síti, včetně placení, zázemí pro řidiče a tak.

Spíš mne zaujalo to zadní auto, já teda Škodovku vůbec nesleduju, tak nevím,ale myslela jsem, že mají jen ten jeden elektrický model.

Chystá se verze a lá X6 https://www.google.com/search?q=enyaq+gt&client=safari&rls=en&sxsrf=ALeKk00nimqynw75XUUYlCKcjtee6laTuA:1610560111173&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=yzSW7uR5gLo4GM%2Cua8bAS4OP4uyKM%2C_&vet=1&usg=AI4_-kTcV4oRakmBKpLR46hIUSWKcu_pgw&sa=X&ved=2ahUKEwiI-ML6u5nuAhXGxIsKHQF9BMAQ9QF6BAgMEAE&biw=1440&bih=729 

Ako recertifikovany prekladac ecv z sk do cz jazyka mozem s pravdepodobnostou hraniciacou s neistotou povedat, ze dany napis vravi daco o prevádzkovateľovi vozidla. V tomto pripade = k*k*t.

Sent via IPoAC

před 18 minutami, shaggy napsal:

Ako recertifikovany prekladac ecv z sk do cz jazyka mozem s pravdepodobnostou hraniciacou s neistotou povedat, ze dany napis vravi daco o prevádzkovateľovi vozidla. V tomto pripade = k*k*t.

Sent via IPoAC

Autorizujem tento preklad.

Zvazuji porizeni nejakeho auta do rodiny ajako alternativu k 4.2 tdi touaregu mam vybrany GLE 450 coupe. Vubec se v MB neorientuju, muze nekdo doporucit, nebo zavrhnout?
diky

Ja mam GLE 450Amg coupe uz 3-ti rok, je to aj rodiny auto ale aj športovny, maš 2 v jednom..
A este ako bonus to auto ma najkrajší zadok f51c96eda2744457441f40983716114d.jpg
před 8 hodinami, elson napsal:

Ja mam GLE 450Amg coupe uz 3-ti rok, je to aj rodiny auto ale aj športovny, maš 2 v jednom..
A este ako bonus to auto ma najkrajší zadok emoji1.pngf51c96eda2744457441f40983716114d.jpg

O tom nejkrásnějším zadku si dovolím pochybovat 😄

11e40898bb11f1ce221be365c88d6927.jpg

Já po dlouhé době vybírání nakonec zakotvil tady. Po roce používání jsem pořád nadšený. Vzal jsem to ve full výbavě, v automatu a nemůžu říct jediné křivé slovo. Tak snad mi to vydrží ještě dlouho 😅

FAEAD138-7C92-4D51-9337-C045DCFED7D1.jpeg

5CF05573-337D-4360-BC41-E526DBFA62CC.jpeg