Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, JoyStick napsal:

@neuromancer Čoveče u GTčka ty masáže v týhle cenový relaci, to je dost fiasko.. Daj se tam vyměnit comfort sesle, nebo to inženýři z bavorska zazdili úplně? Bez topení bych se asi obešel, i když sem si na něj zvyknul teda, nicméně GT bez masáží teda.. no.. blbý..

Tam je jenom jeden typ seslí a masáže nejdou prý proto, že jsou nízko usazené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pres telefon se mi nedari najit to “vybiram karu” vlakno a nechci to tu plevelit. Lexus pecka a prestoze vim o jejich spolehlivosti, predpokladam drahy servis (i kdyz snad se malokdy neco po...). A ta pripominka “3kila za auto z roku 2005” je taky na miste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, solidus napsal:

Pres telefon se mi nedari najit to “vybiram karu” vlakno a nechci to tu plevelit. Lexus pecka a prestoze vim o jejich spolehlivosti, predpokladam drahy servis (i kdyz snad se malokdy neco po...). A ta pripominka “3kila za auto z roku 2005” je taky na miste.

Celkem bych za Lexus GS zaloboval, je to v našich končinách tak trochu exot (v tý záplavě BMW, Audi a MB) a přitom je to vážně dospělý auto. Kdyby nevyhovoval třílitr, může být i V8 4,3 (4,6), případně pro "fajnšmekry" hybrid 3,5 + baterka. Servis není nejlevnější, ale v kontextu třídy bych neřekl, že je drahý. Myslím, že po třech letech soužití můžu i říct, že se nesype. Jo a je to zadokolka, což píšu proto, že si to málokdo na první dobrou uvědomí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžný pozáruční servis starších Lexusů u AD funguje za ceny servisu Toyot - a až na občasné lapálie typu urvaná AC pumpa nebo zadřený alternátor do C&K jezdím akorát jenom jednou za rok na pravidelnou kontrolu (výměna oleje a filtrů, kontrola opotřebení + svolávaček, dotažení případně hrkajících věcí, umytí a oštemplování servisky), zpravidla za cenu nižší než kolega se zánovní chrochtávkou pro totéž k jeho dealerovi. 

Co se týče toho 12 let starého GS300: je to fajn limuzína která ještě někomu dobře poslouží - akorát ta cenovka byla přiměřená snad někdy před 5 lety (tehdy jsem měl za tyhle prachy nabídku na totéž v provedení 450h, ale už jsem měl doma “nadčasovější” IS250 a tehdejším hybridům jsem jen hodně zvolna přicházel na chuť) a v cenové kategorii “kolem 300” už bych dnes čekal spíš kousek z následující generace. I když co je vlastně dneska přiměřené - napiglované 12 let staré GS300 za 300 tyček a nebo obdobně staré dojebané keramické Suby za stejný nesmysl? :shit:

PS: Od zadokolky mě taky svého času všichni “kvalifikovaně” (vesměs bývalí majitelé Žigulů, což byly na sněhu díky tehdejší neexistenci “kontroly trakce” asi fakt hrozné jebky) odrazovali, ale jsem rád že jsem na ně nedal - ve skutečnosti jsem s ISkem zažil míň problematických situací než za srovnatelnou dobu s předohrabkam - a teď na sněhu si “zadohrab” doslova užívám :smoke:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, JoyStick napsal:

A napadlo vas, ze takovej clovek ma pravdepodobne ty spztky obe? :)

Ne, protože tyhle znaky jsou podle mně zakáazané - i na Slovači. On si to tam prostě asi lepí izolepou na výlety - ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto ma od vtedy uz tretiu SPZ ( aktualna BL666OK ) a zaujimavy zivot s tou starou SPZ

https://www.topky.sk/cl/10/1516383/Petrovi-ukradli-v-Prahe-z-autopozicovne-Range-Rover--Ponuka-vysoku-odmenu-10-tisic-eur

Upraveno uživatelem Gombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Laika napsal:

Ne, protože tyhle znaky jsou podle mně zakáazané - i na Slovači. On si to tam prostě asi lepí izolepou na výlety - ?

Myslis ty dolary? Ska tam ma zjevne bez problemu, ale podle toho clanku co poslal Gombo bych se zacal zajimat kdyze to ta fotka s $$$ vznikla a jestli si nahodou nepotkala toho zlodeje 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, JoyStick napsal:

Myslis ty dolary? Ska tam ma zjevne bez problemu, ale podle toho clanku co poslal Gombo bych se zacal zajimat kdyze to ta fotka s $$$ vznikla a jestli si nahodou nepotkala toho zlodeje 😁

No tak jsem se schválně šla podívat - fotka má datum 12. duben 2015.

Teď se mi to teda zdá teda ještě víc uhozené - to si jako někdo půjčí z půjčovny drahé auto a aby byl ještě hustější rapper, tak si z sSek izolepou udělá dolary? :D :D :D Lidem jebe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...