Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Jestli vydržíš Pepu z autosalonu tak tady máš cestopis s Lanďákem 🙂 https://www.autosalon.tv/fotr-na-tripu/videa co si tak pamatuju, byly z tý cesty vstupy na radiu Beat, a jediný s čím měl problém, tak v těch ....stánech sehnat Adblue. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, JoyStick napsal:

Okej a z tvýho pohledu lepší benzín nebo nafta? Páč ten argument co Vacul měl v tom videu neni úplně mimo místu a pokud ten samočistící cyklus funguje fakt bez problémů a pátej střik tomu pomáhá, tak bych možná volil i toho ropáka, byť je nemám rád. Na práci mi to přijde lepší volba ten krouťák.

Co Ty na to, jak zkušenej harcovník těhle povozů?

Tak ono hlavně do nebe vyzdvihovat úplně novou, pár měsíců vyráběnou evoluci motoru je docela odvážné. Asi nikdo ti ted neumí říct jak je na tom tato silnější verze motoru se spolehlivostí. Jinak všeobecně je LC rokama prověřené auto, ale na tento poslední model toho asi moc nenačteš. Ze předu se mi to moc líbí, zadek horší, interier na japonce až moc pěknej 🙂 Bude to dobrej tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, moco napsal:

@wawrikTo UN nebude.. to by Lenin neměl kvéra na opasku a M4 na předním sedadle 🙂  

edit: pravě kouzlo té 200 bylo, že i při pancéřování to mělo stejné brzdy (technika snad z náklaďáku) i motor 🙂 

Na opancéřované se dávají "lepší" brzdy. Alespoň tak mi to říkal kluk co pracuje ve firmě, kde to dělají.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, JoyStick napsal:

Okej a z tvýho pohledu lepší benzín nebo nafta? Páč ten argument co Vacul měl v tom videu neni úplně mimo místu a pokud ten samočistící cyklus funguje fakt bez problémů a pátej střik tomu pomáhá, tak bych možná volil i toho ropáka, byť je nemám rád. Na práci mi to přijde lepší volba ten krouťák.

Co Ty na to, jak zkušenej harcovník těhle povozů?

Není to na mě,ale dovolím si názor, vzal bych benzín. I když ta předcházející generace nemá zásadní trable (jako před tím 120ka, kde vstřiky zlobily). Osobně bych věřil, že ta modernizace bude o.k ale benzín je prověřený a krouťák je určitě srovnatelný, aspoň s předcházející generací (vyzkoušeno). Jen se už neprodává, ale když se namane, neváhal bych, obzvlášť když máš benál radši.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci moc dekuju.

Ja prave porad premytam, jestli vzit podle svyho citeni ten starsi “obouchanej” model, s tim ze z vetsiny cista mechanika opravitelna sroubovakem a kladivem a nebo ten pretechnizovanej modernus, s tim ze zaruka a prislib bezproblemovosti.

U tej kamosovej F150 vim co a jak, umime sehnat dily za dobre, umime to servisovat a vsecko, veskery info, kterymu muzu 100% verit atd.
U teho novyho vehiklu prave nevim co cekat. A Rene ma pravdu, ze toho moc nevystuduju, proto se ptam spis obecnejc na ruzny ty generace a motorizace.

V kazdym pripade sem zase o kousek bliz rozhodnuti, takze velke diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, M3maniac napsal:

Ty wole u nás na moravě a ve slezsku, se jdeme nadlábnout když máme hlad 🙂

Taky jsem se u toho pousmal ze dat autu nadlabnout jsem teda jeste neslysel.

U nas asi budeme muset rikat ze nechame auto se nachálovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nechtěl jsem tady působit jako Chrobák vrecko, na tyhle auta nejsem odborník, byl jsem jen velice spokojený řidič. Na druhou stranu, když uvážím podmínky, ve kterých to auto jezdilo, tak klobouček, co se týče spolehlivosti. A je pravda, že tenhle typ Toyoty tam byl jedno z nejrozšířenějších aut. Nepotkal jsem tam jediný Range Rover, BMW X5, a podobné, Mercedesy jen G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, JoyStick napsal:

Kluci moc dekuju.

Ja prave porad premytam, jestli vzit podle svyho citeni ten starsi “obouchanej” model, s tim ze z vetsiny cista mechanika opravitelna sroubovakem a kladivem a nebo ten pretechnizovanej modernus, s tim ze zaruka a prislib bezproblemovosti.

U tej kamosovej F150 vim co a jak, umime sehnat dily za dobre, umime to servisovat a vsecko, veskery info, kterymu muzu 100% verit atd.
U teho novyho vehiklu prave nevim co cekat. A Rene ma pravdu, ze toho moc nevystuduju, proto se ptam spis obecnejc na ruzny ty generace a motorizace.

V kazdym pripade sem zase o kousek bliz rozhodnuti, takze velke diky!

Jestli chceš benzínovou klasiku, tak jsme s klukama řešili J76

https://www.dajbych.cz/skladove-vozy/toyota-land-cruiser-4-0-v6-5m-t-standart-grj-76 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...