Jump to content

Recommended Posts

wawrik, tak to zas neni takova spotreba navic... navic u motoru 4,2l :)

ten snorchl je fajn i kdyz jedes cele dny po prasnejch cestach, ze to nejde rovnou do vzduchace

krasnej jeep.

• Replies 38.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Josef01

1363

• sibirnaya

1021

• M3maniac

918

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ty wole- todle mi uniklo.......PROC MAS KOLEM KRKU PASEK Z TETICKY ZUPANU a ty rukavicky........hergot,ja bejt baba a potkat te na prechodu,tak si z tebe caknu do upletu

Podmínkou toho, abys spáchal přestupek je to, že tě chytí...

fazer: protoze nemam rad zimu na krk a ridit v rukavicich je zlozvyk co mam ze zavodu.

@shaggyDofukovanie kolies z kabíny. Na ľadovci sa jazdi s podtlakom okolo 0,8 baru, potom na pevnejšie cesty treba prifúknuť, a na asfalt normálne cez 2 bary. To človek potom nič iné nerobí len behá okolo auta s hadicou od kompresora. Na Jeepy sú aj nápravy s vnútorným vedením, takže zvonka nič netrčí a nič sa nedá utrhnúť. Toyota takú možnosť bohužiaľ nemá.

To vypadá jako bys to koupil od Vietnamce co měl pěstírnu konopí 😀

Právě teď, Kotlick napsal:

To vypadá jako bys to koupil od Vietnamce co měl pěstírnu konopí 😀

Že bych z toho zkusil ubalit jointa ... Hm 😂

nový služobák namiesto octávky, celkom pozitívne prekvapenie ...

KIA.thumb.jpg.aa4e2fc2d0c39a2f1ce8dc96bd4a5185.jpg

V 6. 5. 2021 v 10:07, AKUC napsal:

nový služobák namiesto octávky, celkom pozitívne prekvapenie ...

Pokud bys napsal nejake kratke srovnani : plusy minusy, budu rad!

Pripojuju se. V minule firme se prechod z koncernu na korejce strasne resil a nakonec neprobehl...

Jojo, prvni pořádnej krásnej den na projížďku 😊

...vedle Kodiaqa to vypadá dost srandovně 😂

20210508_134931_1.jpg

20210508_130410_1.jpg

20210508_131000.jpg

Spis Kodiaq strasne hnusne a disproporcne. Kdybys ho po treboval oplachnout na vapce, tak dej vedet. :) Sice to uplne nesnasim, ale s takovejma tvarama to musi bejt uplnej fetis. Jak jezdi?

Diky za nabidku ;-). Ted prvni delsi cesta, 150 km vcetne dalnice a dobry, zadnej problem. Vykonove dostatecné, na predjeti a tak, 300 kobyl bych v tom tedy nehledal,  ale to je ten automat (trirychlostni). Ten podle me zere polovinu vykonu :-))). Ale ja s tim stejne nechtel zavodit, to by mi bylo lito, je to dedecek. Jinak jizda je neskutecne pohodlná.  Opravdu neskutecne, dnesni auta jsou uskakany kozy. Treba zrovna ten Kodiaq je v porovnani s tim uplnej zebrinak... A ani moje XF neni tak pohodlny a nazvlada tak nerovnosti. To me hodne prekvapilo. A pritom kdyz trochu utahnu zatacku, nenaklani se a drzi stopu a nic v tom nevrže. Takze  podvozek super, motor hladkej jak prdýlka, prevodovka zabiji veskere sportovni ambice. Mno, alespon me nebude lakat delat s tim blbosti, p3kne loket ven a kochačka. :-))

A mě se lidi smějou, že si kupuju 20 let starý limuzíny místo těch novejch. Tady máš přesně popsanej důvod. Levelu toho komfortu prostě z dnešní produkce nic nešahá ani po kotníky :D 

Je tu jeden magor, kterej dělá takovej libery-walk tuzing na jednom z těhle kousků. Nevypadá to jakože úplně blbě, ale dycky dyž to vidim (včera sem ho zrovna potkal), tak je mi spíš do breku. (tim tak nějak naznačuju, že tiše doufám v zachování originality) :D 

Máš to moc pěkný ;) 

Varjagu, nádherný. Nedávno jsem slyšel zajímavou debatu. Vy autíčkáři asi F. Turka znáte, ale já hltal každé slovo.

JO to je KOČKA jak má být 🙂 Mě nedávno předjížděl Jaguár v kombíku a to mě prostě k té značce nesedí...ale každého volba. Samozřejmě Shooting Brake je jiná káva...😜

56a7b4db95153d3908cdda8241120387.jpg

Jo jo, už to venku jde :)
U těch starších aut je ten svět tak nějak ještě v pořádku.