Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Vzal jsem zrovna první foto auta, možná ještě v Německu. ta druhá je tak o rok později :) Na motoru (7,5l Big block 455) není nic zvláštního, kupoval jsem ho po generálce, od té doby motor najel 7000 km. Já to nijak nešperkuju, neleštím, pouze jsem minulý nechal vyměnit konečně startér a čerpadlo, co jsem dlouho plánoval.

IMG_20170411_0938332.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Josef01 napsal:

Vzal jsem zrovna první foto auta, možná ještě v Německu. ta druhá je tak o rok později :) Na motoru (7,5l Big block 455) není nic zvláštního, kupoval jsem ho po generálce, od té doby motor najel 7000 km. Já to nijak nešperkuju, neleštím, pouze jsem minulý nechal vyměnit konečně startér a čerpadlo, co jsem dlouho plánoval.

IMG_20170411_0938332.jpg

Nádhera 😄  ještě by to chtělo zvuk a vůni - pouštěl bych si to před spaním 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Josef01 napsal:

Vzal jsem zrovna první foto auta, možná ještě v Německu. ta druhá je tak o rok později :) Na motoru (7,5l Big block 455) není nic zvláštního, kupoval jsem ho po generálce, od té doby motor najel 7000 km. Já to nijak nešperkuju, neleštím, pouze jsem minulý nechal vyměnit konečně startér a čerpadlo, co jsem dlouho plánoval.

IMG_20170411_0938332.jpg

Nádhera, takhle to má vypadat. Žádné laciné chromované víka a podobné tuzingy. Jednou jsem řídil podobný land jacht a bylo to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, uff napsal:

Tomak: Parada, za me jasna volba. Jen teda koukam, ze za ne chteji docela raketu. Byla to skladovka nebo jsi musel cekat? Dostal jsi nejakou % slevu? Ja vyjednaval CX30 tchanovi a oproti koncernu, kde umim 14-17% jsem byl dost zklamanej... 

 

exburn: Docela brzy, ale nenecham se o vikendu zahanbit

Taky jsem měl možnost u koncernu a též u Hyundai podobně lepší ceny, ale moc jsem chtěl právě Mazdu 6, tato černá téměř v plné palbě (paket HOMURA) byla předváděčka se 7.000 km za 2,5 měsíce. Byla hned dostupná, což v dnešní době není žádná samozřejmost, a oproti ceně nové bylo za to zajetí cca 17 % dolů.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lobber napsal:

Jezdí tu někdo do offroad centra si zablbnout …. Celkem bych s někým vyrazil  :0) 

 

A44FC0BC-D6F2-47D7-B958-00F782C95C50.jpeg

1C5EE321-3C07-40E3-8E9F-B35D56F02B6C.jpeg

76734C3B-EEA2-45B0-8C08-736DDE09023E.jpeg
 

Dokusan: hezký kousek … 

Ja dneska videl LR Defender...prekvapila me velikost mensi zahradni chatky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...