Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Americkej napsal:

Taky se mi to vloni stalo. Nepřišlo nic. Nejsem si jistej, jestli na tenhle prohřešek lze uplatnit SPRDEL.

Nelze, pokud se neudá (sám nebo s pomocí) řidič tak to provozovatel může v klidu ignorovat.

https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1997-13#p42a-2

https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1997-13#p42a-7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, DavidLC napsal:

Autem bez dálniční známky 🙄 🤦‍♂️ Žena jí nekoupila a řekla mi to s lehkým zpožděním, no nic, bolí mě záda, kopat jámu nebudu a holky by se asi taky ptaly........ 😡 Máte někdo potuchu, jestli to nějaké brány čtou a chodí to, nebo vás musí "chytit za ruku" ? Jestli mám čekat obálku a kupovat Neurol. Díky.😔 

X rokov sa to v CR riesilo, musia ta na platenom useku chytit. Nedokazali totiz zakonne vyriesit to, ze vezies ZTP (zdravotne tezce postizeny), ktory nemusi mat auto, ale ked ho vezies, tak nepotrebujes dialnicnu nalepku. Vsade inde je to tak, ze ztp ma vynimku iba na nim vlastnene vozidlo, v cr boli svatejsi nez svati a vysledok je ten, ze ta bez dialnicky musia realne chytit a ty dostanes pokutu len vtedy, ked v aute v ten moment nemas ztp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, koveras napsal:

X rokov sa to v CR riesilo, musia ta na platenom useku chytit. Nedokazali totiz zakonne vyriesit to, ze vezies ZTP (zdravotne tezce postizeny), ktory nemusi mat auto, ale ked ho vezies, tak nepotrebujes dialnicnu nalepku. Vsade inde je to tak, ze ztp ma vynimku iba na nim vlastnene vozidlo, v cr boli svatejsi nez svati a vysledok je ten, ze ta bez dialnicky musia realne chytit a ty dostanes pokutu len vtedy, ked v aute v ten moment nemas ztp.

Díky, vyřídím ženě 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte chalani, mal by som na vas taku otazku :)

Kukam po autach a nasiel som v CZ jednu peknu 5ku BMW. Nepoznate predajcu a ak niektory hej aky mate skusenost ci nazor?

Jedna sa o Nellycars vedla Frydek-Mistek, obec Zelinkovice.

https://nellycars.cz

Vopred diky za hocijake info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám a furt marně… 

tak se zkusím optat zde …. 
Má někdo potuchy, kde by se dal sehnat nastavec/přepážka do kufru pro Freelandera2 ( otočená vana ). Aby prostě vznikli 2patra úložného prostoru … 

myslim, že jsem již něco podobného v jednom FL viděl na živo . Ale nikde nemohu na netu nic najít …. Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

@Gustaf koukam ze prodano, tak cos nakonec vybral?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Jj, už by bylo fuč asi 100x, ale nemohl jsem potencionálním kupcům slíbit termín. Čekal jsem na nové a to se bohužel odložilo na neurčito. Sáhl jsem tedy po nové skladovce a dneska moje ORS našla nového majitele...no a zítra si jedu vyzvednout toto...

44577459_1-01.jpeg

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...