Jump to content

Kdo čím jezdí

Lukáš
 Share

Recommended Posts

před 2 hodinami, Gustaf napsal:

Ten novej Karoq už vypadá dobře. Leon šel z domu?

Měl jsem modrou O III jo měla 150 tis km a šla za velmi dobře do světa a na tohle jsem dostal 12%  VIP slevu, tak jsem to vyměnil než nám z úspor nezbyde nic.😒

před 13 minutami, pavel23 napsal:

Měl jsem modrou O III jo měla 150 tis km a šla za velmi dobře do světa a na tohle jsem dostal 12%  VIP slevu, tak jsem to vyměnil než nám z úspor nezbyde nic.😒

Já myslel že si měl Leona fr? Jooo tak to je dobra sleva. Je fakt, že ojetý auta se teď prodávají dobře, ale zas to hned vrazíš do nového...

On 6/7/2022 at 9:01 PM, Peta-Biker said:

Kluci, co byste vybrali jako celoroční pneu na SUV? Na hory se díváme maximálně z okna, ale nebaví mě přezouvání. 

Díky za info

Mámě jsem loni pořídil na CRV GoodYear Vector 4seasons a jsou super! Máti bydlí na Vysočině, takže zažily všechny kombinace povrchů a nemůžu říct ani ň.

Samozřejmě v intencích línýho a pohodovýho SUV ježdění.

3 hours ago, KFL said:

Mámě jsem loni pořídil na CRV GoodYear Vector 4seasons a jsou super! Máti bydlí na Vysočině, takže zažily všechny kombinace povrchů a nemůžu říct ani ň.

Samozřejmě v intencích línýho a pohodovýho SUV ježdění.

Já měl na Outbacku CrossClimate od Michelinu. Záleží kdy je nasadíš, ale stejně se přezouvání nevyhneš. Mě už druhá zima vyšla na vzorek, který byl něco málo pod 4mm. A vyhazovat se mi je opravdu nechtělo... Takže pokud tady nezmění nutnost 4mm na zimních pneu, tak nic pro mě, jedu zase dvě sady.

Zdravím Vás!

Někdy v listopadu si jdu pro novou Octavii a zajímalo by mě zda se bude jednat o předvyrobený kus, který stál někde na letišti kvůli čipové krizi a příp. na co si dát při přejímce pozor. Budou třeba rezavé kotouče? Uvítám Váše názory. Dík! 

Edited by Dagoberd

Dle mě, letištní modely už se vyprodaly. Rezavé kotouče nebudou, oni před prodejem půjdou vyzkoušet funkčnost a rez vybrzdí (obrazně řečeno - prostě, než se to dostane na salón, tak to zmizne). Nehledě na to, že kotouče ti chytnou lišku třeba i přes noc. 

O "letištní" model se klidně jednat může. Stále se vyrábí nedokončené vozy. Teď aktuálně jich je cca 20 tis. Ale postupně se dokončují, tak aby nestály víc jak 90dní. Místo nich se vyrobí nové nedokončené, které je nahradí. A tak stále dokola.

Tak hlavně aby škodovka uměla udělat komfort pro posádku tj. ať to nevrže a nehrči.Vždyť je to tragédie.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Škodovka si Octavií, respektive infotainmentem podřezala pod sebou větev. Octavii teď válcuje Kia (a Hyundai). 

V 9. 6. 2022 v 20:58, miliusportos napsal:

Já zas slyšel že prý některé letištní modely končí poslední dobou čím dál víc na dražbách kde to většinou vydraží poláci..

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Máš nějakej odkaz, když je toho čím dál víc poslední dobou?