Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, exBURN napsal:

Kluci rychlá rada - potřebuju zimáky 235/45/18 a dostal jsem nabídku na Nexen windguard? Je to aspon prumerná pneu nebo mám přitlačit za nějaký lepší? Zas se mě nechce dávat 4litru za jednu continentálku.

Pokud vyloucis čínské výrobce, kteří průměr snižují, je nexen průměr. Kolik stoji stejná Pirelli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Nexeny jako originál gumy na Hyundai i40, byly to teda letní. Byl jsem s nima spokojen, pokud žena nemá přemotorovanou zadokolku, je podle mě jedno, co jí koupíš. Navíc kolikrát to auto uvidí sníh, v Brně možná jednou. Takže za mě určitě nový, určitě zimní, ale klidně i Nexen. Mrkni ještě na Sawa Eskimo HP2, dobrý zkušenosti na třech autech (jedno z nich bylo E46 se zadním náhonem), poměr cena-výkon bezkonkurenční

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kupoval uz na druhe auto Bridgestone Blizzak LM005 - vychazim z toho, ze tam, kde se pohybuju (stredocesky kraj, Praha a prejezdy na Moravu) je zima prevazne mokra, nez ze by byla dlouhodobe souvisla vrstva ledu a snehu. Blizzaky maji dle testu jedno z nejlepsich chovani na mokru. Lonska sezona na jednom aute a nemuzu si stezovat. Presel jsem z Nokianu, ktere jsem v zime obouval pres 10 let. A ty Blizzaky nevychazely zas tak draho. I kdyz ted uz sly ceny nahoru. Ideal je kupovat zimaky v cervenci 😄 

Uz jsem to tu zminoval nekolikrat. Ta plocha gumy na silnici je to, co vas deli od zivota a smrti. Obouvat na auto nejakej ausus je nesmysl. Neco to sice stoji, ale pneu jsou zrovna vec, kde bych nesetril. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, AndyAaron napsal:

Ja kupoval uz na druhe auto Bridgestone Blizzak LM005 ...

Podepisuji, já je obouvám už pátým rokem v rozměru 18/19 a jsem nadmíru spokojen nejen v Praze, ale i na horách. A to je na 19" mám na zadním náhonu, tahle gumě mě vyloženě příjemně překvapila. Na Nexen nemám názor, ale nijak mě to neláká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najnovsi test zimakov a celorocnych. -> https://autozurnal.com/test-zimnych-a-celorocnych-pneumatik-pre-sezonu-2022-2023-video

Nexen tam skoncil posledny, neviem ci je to rovnaky model.

Na predoslom aute som mal Kleber Krisalp HP3 a super.

Na inom aute som mal celorocny Michelin CrossClimate+ a na Bratislavu a okolie uplna pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, AndyAaron napsal:

Uz jsem to tu zminoval nekolikrat. Ta plocha gumy na silnici je to, co vas deli od zivota a smrti. Obouvat na auto nejakej ausus je nesmysl. Neco to sice stoji, ale pneu jsou zrovna vec, kde bych nesetril. 

Tesat do kamene, respektive v tomto případě asi někam na silnice, nebo na pneu :)

Jinak ty Blizzaky také mohu potvrdit, jsou fakt dobré, případně Wintercontacty od Continentalu. Z levnějších vod pak poslední dobou dost bodují Hankooky, co jsem tak koukal a i od x lidí jsem slyšel, že fakt dobré, což je pro mě docela překvapení a jelikož sám zrovna řeším zimáky, tak je mám i ve výběru, že bych je jako zkusil. Ale beztak budu stejně konzerva a koupím již osvědčené :)
Teda já teď ještě musím sehnat kola, jelikož k novému autu druhou sadu nemám a přezouvat 18" se mi úplně nechce.

Edit: Ještě vysloveně k těm Nexenům - otec je má na služebáku, tam je politika jaksi jiná, takže holt smůla a nadšený z nich fakt není.

Upraveno uživatelem Bells
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micina si užívá záruční servis, tak jsem vyfasoval anglického Číňana nebo čínského Angličana, čert se v tom vyznej 😅 No, do Špindlu mě dovez a na litr tříválec nejede vůbec zle, sice řadí jak o život, ale jede pěkně potichu a docela upaluje...ale ta muzika v tom, proč to hraje jako telefon a nic s tím nezmůžeš 😏 

DSC_3575.JPG

DSC_3576.JPG

DSC_3577.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...