Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, AndyAaron napsal:


Zase Seat? Ze ty si nedas pokoj…
Co mas s Mazdou?

Já si to nevybíral, myslel jsem, že dostanu Mazdu, když už mám Mazdu, ale oni žádné neměli, takže to dopadlo takto. Taky jsem se tam smál, když mi to přivezli, ještě v té barvě a konfiguraci, jsem jim rovnou říkal, že jsem měl úplně stejného Leona, takže mi dali jeho zmenšeninu a že jako dobrá náhodička :D Ale je s tím docela sranda, až na ten automat, ten řadí příšerně, ale to je možná i tím, že to auto ani není zajeté.
Do Mazdy se mi krapítek podíval chlápek, že prý mě v tom zrcátku neviděl, když vyjížděl…joo je to auto takové malé :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, Radimk said:

RF bych věděl. Ale FR ??

Edit:

Furt Rovně ?

🤣

skusim odviest pozornost od pneu 😉

20221022_215048.thumb.jpg.ca73cbb066c23e3d24c8813a8eaa40b6.jpg

Spat doma po malej "Tour de Italia", po cca 3000km za tyzden musim povedat, ze u 640i GT, oznacenie "Gran Turismo" rozhodne nie je len prazdny marketingovy pojem. Motor bozi (3L 6hrnek, 340k), auto priestranne, super pohodlne, a, sice inym sposobom ako napr. u M3, ale bmw Sheer Driving Pleasure je tu tiez na mieste 😎. Za mna: tazko najst lepsie rodinne auto - nenapada ma vela kandidatov, hlavne nie v rovnakej cenovej kategorii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, African napsal:

Přijeď za mnou do Pece kamaráde a já ti to všechno rád vysvětlím 😆 Jinak samozřejmě jak píše Kairos 🙏

S tebou raději pokecám o hodinkách a o horách, než o gumách, ty neřeším. Zajímá mě, jestli mám gumy, které fungují a klidně na nich může být celá abeceda :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tentokrát borci v Mitsubishi na garanční prohlídce a periodickém servise zabodovali. Výměna zadní gumičky stěrače 170 práce+ 240 gumička 😅 A tím to zdaleka neskončilo, právě jsem tam udělal bordel....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, African napsal:

Tak tentokrát borci v Mitsubishi na garanční prohlídce a periodickém servise zabodovali. Výměna zadní gumičky stěrače 170 práce+ 240 gumička 😅 A tím to zdaleka neskončilo, právě jsem tam udělal bordel....

Ja rovnou rikam, gumicky do steracu a kapalinu do ostrikovacu nechci 🙂

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Prochy68 napsal:

Ja rovnou rikam, gumicky do steracu a kapalinu do ostrikovacu nechci 🙂

Hm, to já taky, ale co to udělali takže prý korunová položka...ano, ale když si to koupíš sám 😆 Letos mě naštvali, dále začal být hlučný ventilátor, to jim do něj zase napadal bordel, když měnili kabinový filtr. Po telefonu mě navedli jak na to a dodělej si sám.... prostě to dostal do ruky letos nějaký chobot.

To Micey: Tak s tím po plně souhlasím 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nechal měnit na passatu kameru, páč přestala číst značky a časem se to zhoršilo že to vyplo i tempomat, matrix funkci i line assist. No a po 14 dnech dnes opět značka že chyba čtení značek. Znovu se to tedy neopakovalo ale začínám se děsit. Stálo to 24 litrů, pár měsíců po záruce. Naštěstí služebák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, exBURN napsal:

Já jsem nechal měnit na passatu kameru, páč přestala číst značky a časem se to zhoršilo že to vyplo i tempomat, matrix funkci i line assist. No a po 14 dnech dnes opět značka že chyba čtení značek. Znovu se to tedy neopakovalo ale začínám se děsit. Stálo to 24 litrů, pár měsíců po záruce. Naštěstí služebák.

Já si myslím čím víc fíčurin v autě, tím větší budoucí trable....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 10/25/2022 at 8:16 PM, African said:

Já si myslím čím víc fíčurin v autě, tím větší budoucí trable....

Statisticky asi ano, cim viac ficurin, tym vacsia pravdepodobnost problemu.

Ale nakoniec je to len tom ake mas stastie alebo smolu na konkretny kus. Statisticky je to tusim 5% plus minus u kazdej znacky ci modelu je pruser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opel z pujcovny, zanovni.. 

Objem: 1,2 litru
Palivo: benzin
Valce: 3
Vykon: zadnej
Viditelnost ven: nulova
Automat a nastaveni celku: napresdrzku
Spotreba: 9l/100 km (pri prumeru 57 km/h)

Myslim, ze horsi auto jsem dlouho neridil.

Kdyz jsem vecer browsil web Opelu, s prekvapenim na me vybafla zakladni cenovka atakujici 700 tacu. WTF?

26f19763f05243b208e8ec962375c840.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, KFL napsal:

Opel z pujcovny, zanovni.. 

Objem: 1,2 litru
Palivo: benzin
Valce: 3
Vykon: zadnej
Viditelnost ven: nulova
Automat a nastaveni celku: napresdrzku
Spotreba: 9l/100 km (pri prumeru 57 km/h)

Myslim, ze horsi auto jsem dlouho neridil.

Kdyz jsem vecer browsil web Opelu, s prekvapenim na me vybafla zakladni cenovka atakujici 700 tacu. WTF?

26f19763f05243b208e8ec962375c840.jpg

Ty Oply jsou čím dál hnusnější 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkuste se projet v elektrický Opel Mocca. To je už i nebezpečný auto. Jak je to těžký a poddimenzovaný podvozek, tak do každé zatáčky se budete modlit, aby to nebyla vaše poslední chvilka na tomto světě. Opel je fakt strašná značka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...