Jump to content

Kdo čím jezdí

Lukáš
 Share

Recommended Posts

před 5 hodinami, uff napsal:

Diky, kluci. Je to paradni business kara, i kdyz na ni bude prace, viz foto interieru a to rozlamane drevo. 

Ale jizdne je to zatim (mam najeto cca 30 km) velka noblesa, sestivalec 4l tahne na ten vek uplne prekvapive a se sluzebnim Kodiaqem se to vubec neda srovnavat (lehkost rizeni, odpruzeni atp). A ma jako moje sluzebni RSo dokonce rezim Sport. :)Zejtra konecne v planu delsi vejlet, tak nemuzu dospat uz od vcera. 

A barva byla jasna volba, BRG jsem chtel vzdycky, jen najit neco mechanicky solidniho s platnou STK chvilku trvalo. 

20221102_114716.jpg

Uplne uzasne :)

@CEGY: Je to hodně divné, ale já mám stejnou zkušenost. Napřed jsem se bál výměny Volvo S80 2.5T benzín pětiválec s turbem za PHEV SUV, ale tyhle HEV a PHEV auta mají nějak chytře promyšlenou psychologii, že tě to začne bavit. 

Plus se v Čechách bez trestu už nedá jezdit 230-240 po dálnici. 

EDIT: Kdysi mi manželka zaplatila zážitkovou jízdu v Gallardu někde na letišti směr Plzeň. Nejvíce mě naštvalo, když jsem cestou tam jel o pár km rychleji, než kolik mi dovolili dosáhnout na runwaji... 

Edited by safi

před 21 hodinami, exBURN napsal:

Jak moc je náročné udržet dejme tomu Jaguára 1995-2005 na víkendové užití? X308 např?

Kus od kusu. Doslova. Kdyz mas stesti, je to k nezaplaceni, kdyz trefis na kus po debilovi, je to peklo.  Ale to asi i u jiných znacek. Ja koupil XF 2009 a po 10 tis menil polomotor skoro za 200. Protoze to mel prede mnou debil a ja to nevedel. Od te doby jsem mel za cca 7 let jednu drobnou spotrebni zavadu a najel jsem na nem cca 80 tis. XJS V12 r.v.84, co mam na vikend =podle vsech recenzi nejvetsi past na blbecky. Hlavne kvuli tomu slozitemu V12. Mam ho dva roky, najel cca 8 tis. a jedina zavada byla zatim praskla žárovka svetlometu. Protoze to prede mnou nemel debil 🤷‍♂️. Takze za me je zaklad vedet ze to pred tebou nemel debil. Coz je dost tezky zjistit, vetsinou😀🤦‍♂️

Rekl bych, ze u takhle starych aut, co se melo posrat, to uz se davno posralo a bylo opraveno. Vic zalezi jak se staral majitel, daleko vic nez u par let starych aut. 

Edited by varjag

před 32 minutami, safi napsal:

Vyplatí se ti keramika? 

Jj... mám rád, když má auto takový ten "mokrý" vzhled. Barva pak dostane úplně nový rozměr. Navíc to aspoň trochu zabrání malým škrábancům a ulpívání špíny a i údržba je o hodně lepší. Takže ano, asi vyplatí...

před 20 hodinami, Gustaf napsal:

Tak teď už na zimacich...

Za 14 dní na keramiku a bude připravená na zimu...

IMG_20221108_141818-01.jpeg

IMG_20221108_141839-01.jpeg

Co infotainment, nezamrzá? Brácha to s O IV vydržel rok, pořád se to sralo. Když to zamrzlo nešla klima, větrák no prostě nic. Tak šla z baráku a co mám známí tak mají stejné problémy. Jinak je pěkná-

Před hodinou, pavel23 napsal:

Co infotainment, nezamrzá? Brácha to s O IV vydržel rok, pořád se to sralo. Když to zamrzlo nešla klima, větrák no prostě nic. Tak šla z baráku a co mám známí tak mají stejné problémy. Jinak je pěkná-

Zatím žádný problém.... ťuk ťuk ťuk ;)