Jump to content

Kdo čím jezdí

Lukáš
 Share

Recommended Posts

@ThomasB zazil som na vlastne oci 2x ako sa retaze za 30E z najblizsej benzinky roztrhli a total rozsekali cely podbeh. Za mna nejaku overenu znacku, ja mam Thule, taky zakladny model (cca za 100E v rozmere 205/55/R16) a uz na prvy pohlad vyzeraju ze vydrzia vyrazne viac ako tie z Tesca. S textilnymi nemam skusenost

Mám z Autokelly za 500 /minuly rok v akci/ a minulou zimu mi několikrát /4-5x/ fakt zachránili prdel v Jeseníkách. Jasně jsou to mrdky, z tu cenu to kvalitou Thule nebude, ale když jsem od nich potřeboval službu, nasadil jsem a fakt fungovali.

To, že se pár článku uvolnilo a mlatilo do podběhu je fakt, ale poradil jsem si. Teď už bych vzal něco kvalitnějšího.

před 1 hodinou, ThomasB napsal:

Nemáte někdo tip na sněhové řetězy jako takovou jistotu v kufru s sebou na hory atd? 

Hocico od Pewag je seriozna retaz, opakovane vyskusane aj na desiatky km dlhej trase vo vyssich rychlostiach. Tie srandy z tesca za 20e ti tak maximalne pomozu vytiahnut sa zo zaveja, ale nejazdil by som s tym. Videl som roztrhane a obity blatnik.

před 59 minutami, M3maniac napsal:

Je to někde 300 kilometrů od prajzke😉 Přijel v tom kámoš aby nedošlo k nějakému justičnímu omylu🤣

Nekecej, to je jasny Lidl v Kravařu!

edit: a jó, já se splet, to je vlastně Billa za Brnem 🤦‍♀️😆

V 10. 11. 2022 v 18:50, horal napsal:

Co dáváte na hlavici heveru za podložku (z čeho) aby chránila práh? Nějaký finty?

Puk se zářezem mám, ale tohle je snad dřevo+filc?

Houbička mi nefunguje, tak obyč gumový kolečko...

DSC00912.thumb.JPG.ea1a0fa21d1bde24a00ea4c47e9c73b4.JPG

před 49 minutami, Andrew napsal:

😍

No jo, Tvoje bejvalka. Dostává vše o co si řekne a stále je v nejlepší kondici 🙂

Původně jsem jí chtěl tak na dva roky a omladit. No už jsou to 4 a nemám nejmenší důvod se jí zbavovat...