Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Mám taky z Lidlu, nevěřil jsem, smál jsem se. Nicméně, když jsem to dostal, tak sem to vozil. Kámoš nenatočil a volá mi jestli bych ho nepřijel "nahodit" s kabelama. Z prdele jsem vytáhl krabičku z Lídlu, která byla nabité do maxima, ale minimálně 6 měsíců ležela v kufru bez jakékoliv údržby a nahodilo to Transportera 2.0tdi. Málem jsem spolknul údivem jazyk. Od té doby se už nesměju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 3. 2023 v 9:15, uff napsal:

Mne to teda prijde hodne realny. Jsme si nedavno pujcili Stelvio na dovce a od te doby projizdim inzerci. Kdyz jsem presednul do sluzebaku nebo do naseho 3er, tak mi to prijde az smutny. Jak asi teprve bude jezdit Giulia... 

 

V 19. 3. 2023 v 13:37, wawrik napsal:

Jasné, o tom žiadna, sám Stelvio mám. Len tieto dotazníkové prieskumy sa často prezentujú ako rebríčky kvality, spoľahlivosti atď., tak ma to vzhľadom k miestnej povesti (aj keď nezaslúženej) pobavilo. Nuž, iný kraj, iné očakávania :D

Vážně je to taková pecka? Mě ta Giulia pořád ukrutně láká. Teď se začíná prodávat facelift, ceny lehce snížili. Jenom u dealera v Ostravě si teprve objednali předváděčku, která bude někdy snad v létě :D To jsou fakt dealeři, kteří ani nemají nic na salonu. Asi se na ni zajedu podívat do polska, tam mají skladovek plno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me ano, ale sam si rikam, cim to vlastne je. Racionalni to proste neni, asi nejaky zavan DNA cuore sportivo. Giulia bude jeste lepsi, jen mi proste prijde nehezka. To Stelvio teda vlastne ze predu taky. Ale co, stejne zalezi na materialech uvnitr a pocitu z jizdy...

Zkusenost se Stelviem me definitivne odklonilo ze smeru k Mazde. Pokud tedy budeme vubec nekdy menit rodinne auto. Zena o vymene naseho 3er nechce ani slyset, ale mne uz v hlave strasi najezd pres 200k. O Mazde se se mnou stejne nechce bavit, ale u Stelvia je zamene naklonena. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, uff napsal:

Zkusenost se Stelviem me definitivne odklonilo ze smeru k Mazde.

Btw, to bol presne aj môj výber. Cenový rozdiel za komplet výbavy bol len nejakých 20 %, zato jazdne iný vesmír.

Že je Mazda pekné auto a Stelvio nie - na to som si po prvej jazde v Alfe vôbec nespomenul. Bolo mi to už jedno.

A Giulia je echt šoférske auto, bez tej stelviáckej opachovosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá niekto skúsenosť s tými štartovacími powerbankami? Dosť by sa mi to zišlo, ale sľubujú 1500 A štartovací prúd, no káble sa mi zdajú príliš tenké aj na polovičný prúd, najmä keď si to porovnám s káblami, čo mám v dízlovom kile... Ale predáva to miestna Toyota, niečo by to pomôcť mohlo...
20230329_152335.thumb.jpg.66b352e69870703ab8dd5965550cf053.jpg

Já powerbanku 1500 A celkem dost používám u svých aut pro radost a funguje to skvěle. Baterka ale nesmí být úplně mrtvá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakoniec som kúpil vo vedľajšom obchode Noco GBX75, ktorý mi odporučil miestny záchranár, čo bol tiež v Toyote na servise. Vraj to fasujú ako súčasť výbavy, tie bežné majú problémy s fungovaním v tunajšom počasí (nízke teploty, vlhko a dážď). Cena zasa o toľko vyššia nebola, Lidl tu nemáme :D, a nemalo by to mať problém s mojim 25-ročným kilom s veľkoobjemovým dízlom, čo sa štartuje dvoma baterkami.

1766490148_GBX75-Website-Main-Images_01_noco-2500A-jump-starter-heavy-duty-precision-battery-clamps_101.thumb.jpg.6ebd713445677acb12bd89842ba83334.jpg

680069399_20230329_1549251_cr.thumb.jpg.9e24140d4ba0c4c98f676bae58b3cf84.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 3. 2023 v 13:17, exBURN napsal:

Jak je to vlastně s tím stářím? Budu teď kupovat letní a můžu vzít z klubu lehce jeté Conti sportcontact 3, ale DOT je 2018 takže už cca 4-5 let. Pneu maj 8mm takže na autě moc nepobyly, ale budou už v řiti? Mám raděj vzít něco nového? Pilot sporty 4 nebo tak? A co semislicky? Zkoušel někdo? Jde o pneu na Fiatu.

@exBURN Guma ty vlastnosti ma klidne 5 let, ale musi platit soucasne 2 podminky tj. vhodne skladovani a nesmi byt jakkoliv jete. Tj. jestli jsou za par korun a hodlas je letos dodelat, tak proc ne, ale jinak urcite novy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako uz se mi stalo s autama ledacos, ale todle je novinka - koukam ze mi nefunguje parkovaci kamera, je tam na obrazovce jen nejakej svetlej flek (jeste vcera uplne cajk), tak se du dozadu mrknout a uplne chybi takova ta vnejsi cocka. Si neumim predstavit ze by to samo vypadlo, to mi to jako nekdo vyloupnul, nebo jak se to stane?:)

 

06548922-C265-4A67-A3C4-5911AE942468.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 4. 2023 v 19:26, Micey napsal:

Jako uz se mi stalo s autama ledacos..

Tak kdyby to teda jako někoho zajímalo, tak automekánik Seatu mi dnes tvrdil, že je to normální, že už sem asi desátej a že to prostě vypadává a daj mi tam novou. Prej asi velká díra a malá čočka:)

 Takže tu sousedovic si nechám v záloze v šuplíku..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...