Jump to content

Kdo čím jezdí

Lukáš

Recommended Posts

10 hours ago, vwtyp11 said:

G je legenda

stejna jako 911, mustang nebo kachna

g je skvělý auto na to, na co bylo dělaný - v roce 79- bohuzel ho zabila arabská móda a vytvořila z nej silaka s krizi orientace. G bylo auto stvořený v Německu a dodnes tam skvele pasuje, do původních evropských reálií a zvyklostí.

Naneštěstí jezdit dnes g, znamená se zavírat do kolonky arabsky, šiptarsky, ukrajinsky mluvicich pozeru(no flame) v hadrech s logem nějakýho extraposh módního domu. 
g je znásilňováno jako společensky symbol padlých hodnot, byt vždy statusem bylo, v dnešní době však pokřiveným pseudopozlatkem.

kdyz mi utekl pes, bylo mymu g asi 6dnu, tak jsem to vzal polem loukou lesem skrz potok a potkal typka co sbíral kukuřici ve starým jimny na rozmocenxm poli, dojedu k němu a rikam “tvl pes v pici, nevidels?!” A on kouká a říká “tvl kudy jsi to prijel, tam je to na zapadnuti a s takovým autem”

g není nalesteny g500amg před školku, g muže stát před kavarnou i restauraci ale prijed v něm má NĚKDO ne silikonova kurvička a slizak a G má mit par sramu ale nema bejt rezaty, protože G s tebou má umřít, kupujes ho když nechvatas, když už nechvatas.

muj kolega má 17 let g500 Brabus a jezdi s tím do lesa krmit prasata, a nikdy s tím nejel po silnici, na to má S klasse.

asi tak

pekne si to vystihol 👍

V 22. 1. 2024 v 23:57, vwtyp11 napsal:

G je legenda

g je skvělý auto na to, na co bylo dělaný - v roce 79- bohuzel ho zabila arabská móda a vytvořila z nej silaka s krizi orientace. G bylo auto stvořený v Německu a dodnes tam skvele pasuje, do původních evropských reálií a zvyklostí.

Naneštěstí jezdit dnes g, znamená se zavírat do kolonky arabsky, šiptarsky, ukrajinsky mluvicich pozeru(no flame) v hadrech s logem nějakýho extraposh módního domu. 
g je znásilňováno jako společensky symbol padlých hodnot, byt vždy statusem bylo, v dnešní době však pokřiveným pseudopozlatkem.

kdyz mi utekl pes, bylo mymu g asi 6dnu, tak jsem to vzal polem loukou lesem skrz potok a potkal typka co sbíral kukuřici ve starým jimny na rozmocenxm poli, dojedu k němu a rikam “tvl pes v pici, nevidels?!” A on kouká a říká “tvl kudy jsi to prijel, tam je to na zapadnuti a s takovým autem”

g není nalesteny g500amg před školku, g muže stát před kavarnou i restauraci ale prijed v něm má NĚKDO ne silikonova kurvička a slizak a G má mit par sramu ale nema bejt rezaty, protože G s tebou má umřít, kupujes ho když nechvatas, když už nechvatas.

muj kolega má 17 let g500 Brabus a jezdi s tím do lesa krmit prasata, a nikdy s tím nejel po silnici, na to má S klasse.

asi tak

Ámen!

To auto je tieto dni pre mňa oázou pokoja a relaxu. Plačúce bábo doma s manželkou, pohodlné sedenie, zapnem masáž, k tomu páni Bowers s Wilkinsonom hrajú Vivaldiho úžasne, takže ladnou cestou do obchodu koncertná sieň a masážny salón v jednom 🫠🫠🫠. A ešte ak sa náhodou cestou pritrafí natrieť to nejakému hot-hatchu alebo Porsche..  priceless! 🤣. Škoda, že netreba chodiť nakupovať aspoñ 3x denne 🙁, tak aspoň vyberám vzdialenejšie obchody 😁.

Žiaľ dnes odťah do servisu, vzduchový podvozok si sadol na prdel a už sa nechcel zdvihnúť 😢. Som zvedavý, aké mi dajú náhradné.

20240125_163445.thumb.jpg.a331eb47d5f83814e1aff6c6b066cf58.jpg

Kluci, potřebuju poradit, v rámci výměny baterky sem "rozebral" klíček a nejde mi tam vrátit ta gumová část s čudlíkama, díky
60bc2bbe28c51fb53201a2ce7738a3e3.jpg

V 22. 1. 2024 v 23:57, vwtyp11 napsal:

G je legenda

asi tak

Naprostý souhlas. Popsal jsi to přesně 👍

před 14 hodinami, Gustaf napsal:

Tvl. to vím taky🤣😆. že sem začal na blbý straně, nevěděl sem, že je gumová, to není simply clever teda

Včera sem byl ve Škodofce a servisák mi říká, co ste s tím dělal, to sem nikdy nevidel, to nejde opravit, si objednejte novej klíč, tak sem ho chtěl zabít a raději sem odešel

Před hodinou, Moty napsal:

Tvl. to vím taky🤣😆. že sem začal na blbý straně, nevěděl sem, že je gumová, to není simply clever teda

Včera sem byl ve Škodofce a servisák mi říká, co ste s tím dělal, to sem nikdy nevidel, to nejde opravit, si objednejte novej klíč, tak sem ho chtěl zabít a raději sem odešel

Páč si vemeno a máš si to nejdřív nastudovat 🤣🤣🤣

Před hodinou, Moty napsal:

Jestli je to vodloupnutý z blbý strany, tak už tam nikdy nepolezeš, ne? Mžikové lepidlo a klíč je jako novej :punk:

Prdelky, na to vás užije🤣

No, zatím sem objednal silikonovej obal, když to bude blbý, tak to přilepím

před 1 hodinou, Moty napsal:

Prdelky, na to vás užije🤣

No, zatím sem objednal silikonovej obal, když to bude blbý, tak to přilepím

Baterku v hodinkách bych si asi u tebe vyměnit nenechal....😂