Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

uz to nehul.. Panamera stoji 2,1, Panamera S 2,6, Panamera diesel 2,2...

 

měl bych to fakt omezit :-( nikdy jsem na ceník nekoukal ale vycházel jen z toho co stála kamaráda. jinak jsem ted koukal na cenik a zaklad 2,6 a turbo 3,8. dáš si tam pár chromovejch lištiček a jsi na 5 jako nic :-)

 

že dělají i D jsem nevěděl.

Upraveno uživatelem Fikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda Fikusi, jestli má kamarád Panameru za cenu vybavenýho Bentley Continental nebo Astonu Martin Rapide, tak už musí bejt fakt nadšenec do Porsche:)

 

říká tomu rodiný auto. má ještě F450 nebo 460 nebo co já vím co je to za číslo a hodinky timex :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je druha vec, ale to je neduh vsech nemcu. zaklad stoji 2,1, mysleno s motorem, co mas ty, tzn 3,6 V6, ne 2,6, to nevim, kde furt sajes tyhle informace..

 

http://auto.porsche.cz/modely/cayenne

 

 

2,6 nemyslím motor ale cenu od 2,6 jsem našel. ale jsou to ceny z 2009 tak asi neaktualni. motory v panam neznam o tom aute skoro nic nevim jen ze jede uzasne ze se mi libil vnitřek v design vertu a když jsem zmáčkl sport plus tak se to skoro nerozjelo ale vyskočilo. o mym autě nevím taky skoro nic jen to že žere a celkem jede. jinak že bych byl spokojenej říct nemůžu. teď co mi ukradli navi tak tam mám díru :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boha jeho... tak znova. ty mas v kajenovi 3,6l V6 motor, neni liz pravda? pokud ano, pak zakladni cena soucasneho modelu cini

 

220 KW (300PS) kW (300 PS) při 6300 ot/min

Zdvihový objem 3605 cm3

Maximální rychlost 230 km/h

0-100km/h za 7,5 s

 

Cena: 1 551 000 Kč včetně DPH

 

a stejne osazena Panamera

 

220 kW (300 PS) při 6 200 ot/min

Zdvihový objem 3605 cm3

Maximální rychlost 261 km/h

0-100km/h za 6,8 s

 

Cena: 2 091 000 Kč včetně DPH

 

ano, je to cena zakladniho modelu, takze v podstate holobyt, ale je to tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sibir, mne sa pacila len ta veta, kontextualne vytrhnem, ze 'porsche v holobyt' vybave :)

 

si to neviem celkom prestavit, central mojho auta som ja, automaticke okna som ja /svihadlo/ a klima chladi v zime, ked oknom stiahnem a hreje v lete ked ho nestiahnem, proste iny svet :) a potom ze porsche holobyt... :gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boha jeho... tak znova. .....

ano, je to cena zakladniho modelu, takze v podstate holobyt, ale je to tak...

 

hele já to pochopil hned a 3,6 mám S což je 3,6. když jedu za starejma snámejma tak vím že na to přijde řeč zak se vždycky našprtám info kilowaty a jiny pičoviny ale do dvou dnů to zapomenu.

 

jinak oba víme že koupit to auto v základu za zakladni cenu je v podstatě nemožný. jako u jinejch aut. každý vyrobený už má něco navíc vždycky a když si ho konfiguruješ sám (k čemuž jsem se nedostal naštěstí) tak to pak letí ceny tak nahoru že na konci přemejšlíš co vyhodíš z výbavy. jestli ten bazén a vodotrysk bude potřeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panedge: je pohodlny,mas prehled...zvlast kdyz ste v nem nikdo nejel

 

..tak tohle snad nebudu ani komentovat..:D

 

..ale pokud máš na denní ježdění GT3 RS..a X6 jen na víkend s minirodinkou..beru zpět..:smile_anim:

Upraveno uživatelem bedja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já to pochopil hned a 3,6 mám S což je 3,6. když jedu za starejma snámejma tak vím že na to přijde řeč zak se vždycky našprtám info kilowaty a jiny pičoviny ale do dvou dnů to zapomenu.

 

Jakože ani netušíš, jakej objem má tvoje auto, jo? Že se víc jak o litr sekneš? Sorry, nějak ti to přestávám papat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sibir, mne sa pacila len ta veta, kontextualne vytrhnem, ze 'porsche v holobyt' vybave....

 

on to holobyt je. nemáš bezklíčkový zamikání a zapalovani. couvací čidla nemáš natož kameru. vzduchovej podvoze ale hlavne nejduležitější část výbavy a to je aby to samo zavíralo kufr. to já nemám a proklínám toho kdo to vyrobil :crying_anim02:

Upraveno uživatelem Fikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já to pochopil hned a 3,6 mám S což je 3,6.

 

jinak oba víme že koupit to auto v základu za zakladni cenu je v podstatě nemožný.

 

1) kterej rok vyroby je tvuj Cayenne? Cayenne S neni 3,6l, oznaceni je stupnovany, aji u minuly generace bylo, 3,6 V6 byl zakladni motor a oznaceni Cayenne, Cayenne S uz mel pres 4 litry, ale furt atmosfera, Cayenne Turbo byl stejnej motor jak eSko, ale foukanej..

 

2) to by ses divil, druha nase firemni X5 byla koupena predloni, byl to export do Bulharska, ale objednatel zkrachoval a asi 12 aut zustalo tady v CR, je to holobyt, tzn automat, kuze, ctyrkolka, bez navi, manualni stelovani sedacek a volantu a nema vario rizeni, parkovaci cidla ma, nicmene zase stala tehdy jen 1,35mega.. tzn jak Gasova Xtrojka :D

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) kterej rok vyroby je tvuj Cayenne? Cayenne S neni 3,6l, oznaceni je stupnovany, aji u minuly generace bylo, 3,6 V6 byl zakladni motor a oznaceni Cayenne, Cayenne S uz mel pres 4 litry, ale furt atmosfera, Cayenne Turbo byl stejnej motor jak eSko, ale foukanej..

 

2) to by ses divil, druha nase firemni X5 byla koupena predloni, byl to export do Bulharska, ale objednatel zkrachoval a asi 12 aut zustalo tady v CR, je to holobyt, tzn automat, kuze, ctyrkolka, bez navi, manualni stelovani sedacek a volantu a nema vario rizeni, parkovaci cidla ma... nicmene zase stala tehdy jen 1,35mega.. tzn jak Gasova Xtrojka :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože ani netušíš, jakej objem má tvoje auto, jo? Že se víc jak o litr sekneš? Sorry, nějak ti to přestávám papat.

 

papat nemusíš co. ti mám dát techničák na skener nebo co? trochu pod úroveň ale když jinak nedáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale néé žádnej sken sem nedávej, stačí, když se do toho techničáku mrkneš sám. Přijde mi prostě zvláštní přispívat do vlákna o autech, napsat že máš Cayenne S (4,8 litru, mimochodem), pak že Panamera začíná na 5 mega, no a pak se chytnout že jo, že máš přeci to Cayenne S, a to že má 3,6 litru.

Jsem nějakej přecitlivělej dneska, jdu radši něco dělat.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...