Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

jo sibiř chápu ale neni to o chlubeni. spis si o tom chcou povidat a stejne poznaji ze vim prd. jo hele kdyz uz te tady mam kolik to ma valcu? stejně to ale zapomenu.

 

tak pak nemas motor 3,6 V6, alebrz 4,8 V8 385PS, muzes se chlubit lepcim perim :)

 

 

tzn 4806ccm, 385koni, V8 - vidlicovy osmivalec..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratuluju! to bylo rychlý :) taky bych poprosil foto ať se můžem pokochat, přece jenom to člověk každý den nepotká :) 5,5 je AMG? těch 500 koní si v takovém autě fakt nedokážu představit :D

 

Tohle není AMG.. ta se snad ani v krátké verzi nedělala :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není AMG.. ta se snad ani v krátké verzi nedělala :)

 

Gratulace!

 

Já nevěřím vlastním očím, jak může někdo nevědět, jestli má pod kapotou šestiválec a nebo osmiválec? Můžu vidět ten techničák Fíkusi? Třeba v SZ

 

Moje bejvalka (nejedna)... ale tady to působí opravdu divně;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není AMG.. ta se snad ani v krátké verzi nedělala :)

 

 

asi ho mate, ze G500 je 5,5l...

 

Jo, jak píše sibiř. Kde jsou ty časy kdy u bmw i MB tahle označení fungovala :) Ale pro jistotu jsem se díval na stránky MB a stejně jsem našel, že G500 má 4966ccm a G55 5439. Tož tomu nerozumím :wheelchair:

 

EDIT: takže to má jenom 300koní? nudaaa :D

 

EDIT2: Když MB, tak C63 AMG :wub:

Upraveno uživatelem adamjursa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, me znamej taky tvrdil, ze v novy sedme ma ctyrlitr, kdyz je to 740d, a nenechal si to vymluvit do ty doby, nez se podival do technicaku, aby mi uveril, ze je to proste dvakrat foukanej trilitr...

 

Ano, downsizing ale značení zůstává stejné. V 550i E60 má motor objem 4,8, v další generaci 550i F10 už jen 4,4 turbo. S klasa s nápisem S 250 je naftovej čtyřválec 2,1.... Aby to v tom prase vyznalo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pro jistotu jsem se díval na stránky MB a stejně jsem našel, že G500 má 4966ccm a G55 5439. Tož tomu nerozumím :wheelchair:

 

 

Dám příklad. GL500 je do Evropy a GL550 do USA. Je to myslím jeden motor (cca 380 koní) ale má dvě označení. Stejně tak je to v Evropě S500, v USA S550, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, me znamej taky tvrdil, ze v novy sedme ma ctyrlitr, kdyz je to 740d, a nenechal si to vymluvit do ty doby, nez se podival do technicaku, aby mi uveril, ze je to proste dvakrat foukanej trilitr...

 

 

Dvakrát foukanej třílitr......já se pochčím smíchy, to sou hlášky. miluju ty slengy bazaristů (švihadla, ropa, kombajn, vocpodu, hlíny...) :gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvakrát foukanej třílitr......já se pochčím smíchy, to sou hlášky. miluju ty slengy bazaristů (švihadla, ropa, kombajn, vocpodu, hlíny...) :gora:

 

Co jsem slysel ja:

Nafta- chrochtak

Stresni okno- velux

Xenony- fialky

4* 4- vsehrab

80t km- dvakrat kolem koule

V kuzi- sesle vepr

 

...doplnte dalsi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...