Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Tak ono jde obecně o ochcávání pravidel (stylem jebu na vás, přibrzdíte sami kokoti, bo vám bude líto vašeho auta), v tom je to morální bahno...

V tomhle mě mrzí, že nemam služebák. Já bych si VELMI dal pozor, aby tohle ojebávačům nevycházelo a nevešli se vlastní vinou.

 

Ty, Bandi, při vší úctě k Tobě; tohle také není moc morální? Jaký je v tom rozdíl? Firemní auto bouchnout s klidem, ale svoje raději néééé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zas nechapu, ze lidi neumi zip. Zaradi se do fronty o tricet km driv nez musi, jen proto, ze vi ze tam ta fronta je a ja kdyz se pak chci normalne zaradit, tak se jeste vztekaji ... a ano cpu se tam vehementne a bez okolku, auto mam vlastni a na nakem tukanci by mi neseslo, akorat se mi jeste nestalo, aby takle do me nekdo tukl ...

 

a jestli neco uplne nesnasim, tak jsou to samozvani radoby spravedlivy a rozhorceni chytraci, co se snazi poucovat ostatni, casto bohuzel bez fundalemtalnich zakladu znalosti dopravnich predpisu (na ktere ja jsem expert).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zas nechapu, ze lidi neumi zip. Zaradi se do fronty o tricet km driv nez musi, jen proto, ze vi ze tam ta fronta je a ja kdyz se pak chci normalne zaradit, tak se jeste vztekaji ... a ano cpu se tam vehementne a bez okolku, auto mam vlastni a na nakem tukanci by mi neseslo, akorat se mi jeste nestalo, aby takle do me nekdo tukl ...

 

a jestli neco uplne nesnasim, tak jsou to samozvani radoby spravedlivy a rozhorceni chytraci, co se snazi poucovat ostatni, casto bohuzel bez fundalemtalnich zakladu znalosti dopravnich predpisu (na ktere ja jsem expert).

 

jj souhlas. zip neumí a rozčilují se že předjíždím ale sakra já jedu ve volnym pruhu kde má být plnou aut a není a občas se najde kamionak co rozhodne za všechny a volnej pruh zabere a jede souběžně. za tohle bych bral papíry.

 

já jezdím rychle svižně a jsem nucenej předjíždět z prava ale pro me jsou hovada ti co jedou v levo když nepředjíždí a ještě si myslí že můžou. jistě že soubežná jízda je povolena (ve městě!) ale musí uvolnit cestu rychle ji jedoucím to v té podělané vyhlášce je taky. a to nemluvím o hovadech co tohle praktikují na dálnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty, Bandi, při vší úctě k Tobě; tohle také není moc morální?

 

Víš jak to myslím. Prostě bych jel podle pravidel, ale neústupně.

A buďme upřímní, služebák člověk vnímá trochu jinak než vlastní auto s výhledem vlastnictví na příštích 6-8 let.

A to říkám jako čověk, který přebaluje do novin i půjčenou knihu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono jde obecně o ochcávání pravidel (stylem jebu na vás, přibrzdíte sami kokoti, bo vám bude líto vašeho auta), v tom je to morální bahno...

V tomhle mě mrzí, že nemam služebák. Já bych si VELMI dal pozor, aby tohle ojebávačům nevycházelo a nevešli se vlastní vinou.

 

me přijde jako morální bahno to že někdo si dává pozor na to aby někoho mohl nabourat. každej jsme jinej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš jak to myslím. Prostě bych jel podle pravidel, ale neústupně.

A buďme upřímní, služebák člověk vnímá trochu jinak než vlastní auto s výhledem vlastnictví na příštích 6-8 let.

A to říkám jako čověk, který přebaluje do novin i půjčenou knihu.

 

OK, rozumím Ti. Patřím ale mezi ty, kdo se chovají ke služebáku úplně stejně, jako k našemu autu. Opravdu.

(co kdyby to tu pročítal i můj šéf... :whistle: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me přijde jako morální bahno to že někdo si dává pozor na to aby někoho mohl nabourat. každej jsme jinej

 

blbě čteš, takhle to není - jen říkám, že mít na to koule, káru, prachy a čas, tak by tobě a podobným pokus o ochcání a předjetí odbočovacím pruhem nemusel vyjít (ochcávače co mi to před nos jebnou z odbočováku zažívám x krát denně) Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patřím ale mezi ty, kdo se chovají ke služebáku úplně stejně, jako k našemu autu.

 

V tom případě ho máš v plánu odkoupit, to je v pořádku :D

 

 

edit: a už na tohle téma prdim, nikam to nevede a o autech to tu stejně neni, jediný co odnaučí ochcávání je neústupnost - a to platí ve všem - od služeb, přes výrobky až po provoz na silnicích.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jezdím rychle svižně a jsem nucenej předjíždět z prava ale pro me jsou hovada ti co jedou v levo když nepředjíždí a ještě si myslí že můžou. jistě že soubežná jízda je povolena (ve městě!) ale musí uvolnit cestu rychle ji jedoucím to v té podělané vyhlášce je taky. a to nemluvím o hovadech co tohle praktikují na dálnici.

 

si myslím, že tahle kombinace by ti mohla zabrat :)

 

post-1551-072033600 1320320698.jpg post-1551-092919000 1320320706.jpg post-1551-055815100 1320320735.jpg post-1551-048109200 1320320743.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad sluzebak - sluzebaka mam, chovam se k nemu relativne "hnusne", stejne jako bych se choval (jako jsem se choval) k vlastnimu autu. Neumim se k vecem chovat hezky a ani nemam v planu se to naucit. Telefon, pocitac a i auto jsou podle me spotrebak, ktere maji slouzit me, nikoliv ja jim. To neznamena, ze bych veci zamerne nicil, to rozhodne ne ;)

 

ad prasacky chovani ve meste... vcera me nas*al jeden typek se sedmickovym bavem, co si vedle me stoupnul do odbocovaciho pruhu, ja jel rovne, on mi to tam poslal. Stal jsem na svetlech PRVNI a ten kkt proste nemohl pockat. Bylo to hooodne natesno, mj. proto, ze se rozjizdim (podle nekterych prispevku) jako namachrovanej kreten, i kdyz jsem tam sam, proste me nebavi, kdyz se auto rozjizdi pomalu :) No, kazdopadne, byla to krizovatka nekde okolo Legerovy (neznam ty ulice presne), vcera odpoledne, solidni provoz a kvuli tomu picusovi jsem malem skoncil na chodniku, kterej byl plnej lidi. To je jedna vec, za tohle bych vobjizdel auta petikorunou a mazal okna hownem.

 

Druha vec jsou ty zipy a priserny mezery mezi autama... Jezdim proste tak, aby to plynulo, kdyz to znamena, ze nekoho predjedu 300m pred svetlama, protoze on uz jede na dvojku bez plynu, tak do toho klidne jdu. Do zipu se radim tam, kam dojedu v pruhu, v kterym jedu. Pokud jsem vlevo a prede mnou je pul kilometru prazdno, tak se zaradim az za pul kilometru. Stejne jako me serou typkove formatu vyse (prihoda s bavem), tak me serou ridici, co kaslou na plynulost provozu a primerenou rychlost (coz obcas znamena rychlost dostatecne vysokou).

 

Edit: Jo, a i kdyz se rozjizdim rychle, tak z odbocovaku rovne nejezdim. Tedy ne zamerne, priznam se, ze navi me parkrat zmatla :(

 

A vubec, ted koukam na auta... Vim, ze je tu minimalne jedna S5... mate nekdo zkusenost s V6T vs. 4,2V8?

Upraveno uživatelem boo-beek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vycucjogurte :notworthy: , reaguji pozdeji, musel jsem take neco delat.

Jak uz tady nekdo rekl, nejaka prodleva tam proste je. Ne 2s, to ne, ale neco malo ano.

Priznavam, ze to muze byt i o pocitu, na druhou stranu, vona ta mrcha neco vazi...

 

 

dyt to je nakladak :D

ale mas tam hezky cisto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blbě čteš, takhle to není - jen říkám, že mít na to koule, káru, prachy a čas, tak by tobě a podobným pokus o ochcání a předjetí odbočovacím pruhem nemusel vyjít (ochcávače co mi to před nos jebnou z odbočováku zažívám x krát denně)

 

na tohle koule nejsou potřeba to umí každej ..... Koule jsou potřeba na to když tě někdo předjíždí v odbočovacím tak se usmát a pustit ho. na tohle každej koule nemá a tohle je u mě pan řidič. ale souhlasím serme na to nikam to nevede každej máme svoji pravdu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ke spolehlivosti automatů - zkušenosti mluví, že jsou méně spolehlivé, zejména, pokud lidi věří výrobci, že olej měnit netřeba v převodovce:) Ale nejde ani tak o spolehlivost, zkrátka je velmi drahý servis oproti manuálu a to nemluvím o různých řídících systémech, bezpečnostních funkcí a tak, jejich propojení je teprve průser. Co tak čtu, tak 85% lidí odsud to nikdy nepochopí, nikdy to auto nebudou mít dostatečně dlouho, aby se to začalo kazit. Ale je to i tady, jak jsem četl o nějakém pocukávání při popojíždění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakusi - to ze nevies kolko ma tvoj kajen valcov, koni a ze ta prekvapi ze sa ten nezmysel s nejakymi 450 konmi rozbieha nie na jednotku (!), to je mozno v poraadku (rozhodne ak ti ho kupil manzel k vyroci). ale ze tu rozdavas moudra sibirovi, to chce mit koule prorostle az do hlavy. sibirove znalosti o autach su tak na urovni molekularnej biochemie. tvoje na urovni trojrocneho decka. si vo vlakne o autach. proste stlac ten velky pedal a uber plyn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...