Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Martine, to nejde, ty bys byl hrozně ošklivý dítě :D :D :D

 

..náhodou na sobě dost pracuje..:D :D

 

 

..s tou kijou uvidíš...no..mělo to fatální nedostatky..jako po půl roce po zimě hnijící zadní lemy a tak..najeto pár tisíc..:crying_anim02:

Upraveno uživatelem bedja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase by jsi me mohl pronajimat do cirkusu :D

ad Kia, teto posledni bych se vubec nebal, svezl jsem se v HB a pusobilo to na me jako celek velmi dobre bez zadnych zasadnich vad, zena ma na novem bmw v ramci zaruky treti rizeni behem 8 mesicu, takze nejsem predpojaty ani vuci korejcum ani vuci skodovce, vsecko to dnes stoji za howno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě jo... kdo bere služební tak radši nový/střední třída než ojetý/vyšší... u nás třeba 4roky/200-250 tisíc a auto jde protiúčtem... ale zas je pravda že někteří na to slyší, to kilo-dvě na tom ještě jakš takš natočí, ale už to není ono... ale zastávám názor jako NIGHTinGALE, že než mercedes 6 let starej třeba, tak radši nový mondeo nebo něco podobného

Já to myslel tak, že služební auta se moc ojetiny nekupují :-)

A k tomu mercedesu, fakt nejsem referenční skupina, ale soukrome bych si koupil spíš ten mercedes než nove mondeo, já ty dopravní prostředky chápu nějak jinak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..tvoji filozofii chápu..kor u firemního auta kde osobně nepociťuješ finanční ztrátu po koupi nového auto..hold lidi to vidí jinak...to je jedno..

 

..jen jsem chtěl k té KIA..snad už je ta nová dobrá..ale předchozí generaci koupil novou kolega ženě jako ty a bylo to obrovské zklamání..nakonec ji po několika peripetiích vrátili prodejci.. :(

 

..koupil octavii tour a zatím to funguje..paní na tom má najeto cca 30tis..

 

No, pokud na tom jsou stejně, jako ti druzí korejci, tak nevim teda...otec loni v létě brali do firmy 6x hjundé, jednou i40, ta už je vrácená cca po 9tis. km, táta dostal ix35, zatím 3x různá reklamace a už řeší vrácení i tohodle auta, pak 3x i30, dvě už byly taky na reklamaci, jedna zatím ok, poslední auto bylo i20, to je zatím taky bez závady, je to ale holátko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě prošlo za 30 let ježdění autem 12 aut s průměrným nájezdem cca 65 tis., tedy každé jsem měl minimálně 2 roky, tak myslím, že už poznám auto, které je na silnici lepší nebo horší. Když jsem si vybíral poslední 3 auta, vždy jsem měl zapůjčená auta pro porovnání alespoň na týden (většinou u Renpointu). Mě by jenom zajímalo, zda ten kdo tady píše, že lepší je nové TOHLE než ojeté TOHLE, jestli v těch autech alespoň týden seděl a jezdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapce ja uz toho vyzkousel tolik, vcetne tehle ujete kombinace, ze si sem muzu napsat co me napadne ...

 

edit: a pokud beres 1,6 v automatu jako "fun-car" tak se omlouvam, nemame spolu moc co resit :D

 

Děkuji, síla argumentu je nepřekonatelná. Jsi mi otevřel oči a obrátil život na ruby. Není nad mudrosloví muže s bohatými zkušenostmi (jak sám tvrdí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče ojeté prémiové kontra lidové nové.. klidně může být lepší svezení a užitek z 8 letýho A6 (po švýcarovi), než z funglovky superba L&K, kterýho v kvasinách montoval vjetnamec, kterej zrovna neměl nejlepší den a z dílu od subdodavatele, kterýmu zrovna dosluhuje lis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priatelia vidim ze sa tu riesi KIA

 

tak pridam svoju trochu.... som teda na auta h...o odbornik ale mam uz skoro druhym rokom KIA rio z 2009 z druhej ruky za tu cenu to auto myslim ujde... v Cechach KIE trpia trochu predsudkami, co je fajn lebo sa nechaju zohnat za celom slusny peniaz(aspon mi to tak prislo ked som sa svojho casu zaujimal).

 

Ma to uz 45K (ked som to kupil malo 25). Zatial s tym neboli ziadne problemy len tam lejem benzin a vodu do ostrekovacov.

 

Startuje to bez kecov bez ohladu na teplotu (ale to je pocitam u benzinov asi standard), rychlo a slusne to topi a pri sviatocnom vyjazde na D1 netropi moc velku ostudu. Ja viac od auta neziadam. Na to moje hnitie pred panelakom je to idealne auto :).

 

Nasi doma na SVK maju to iste o rok starsie, kupovali to teda nove.... ich zavery su podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stare-nove, je to jedno, kdyz jsem nemel na nove kupoval jsem jete, ted kupuju nove, ale ze bych mel min starosti s provozem, tak ani moc ne, se.re se vse, zalezi na kusu bez rozdilu znacky, nekdy muze lepe poslouzit 5 leta ojetina nez nove auto, proste co komu vyhovuje

Upraveno uživatelem gas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si půjčil od Renocaru na víkend Mini Cooper coupe, je to vtipný auto. Třičtvrtě mega bych za něj teda asi nedal (hlavně proto, že je nemám:)), ale sedí teda krásně, na předokolku se moc hezky popasovali s nedotáčivostí. Teda to berte s rezervou, normálně jezdim služebnim Superbem, tak mám ty měřítka asi trochu pokřivený. Nicméně, fakt mile mě překvapil motor - 90kw, ale hezky se vytáčí a má i pěknej zvuk.. ta oturbená 1,6 musí bejt super. A přítelkyně se zamilovala:)

Tak po trech stech peknejch jihoceskejch okrsek - podvozek je sportovne povedenej, nedotacivost minimalni. Snesl by vetsi vykon, na kazdodenni jezdeni po Praze, nedejboze treba po D1, by byl moc tvrdej, je to kapku prkno. Po aktivaci sportovniho tlacitka ztuhne volant, na me skoro az moc, obejdu se bez toho, rizeni je presny i normalne. Start-stop funguje pekne, rychle. Co mi vadi - po najetejch necelejch 7k povrzavani z kufru, otravny. Ikdyz je hbitej, uplne lehkej neni - ale jak rikam, pokud nejedes jako prase, klouzat zacnou v pomaly zatacce (mokro) vsechny ctyri kola, nesune se po tecne. Nejak se mi blbe podrazuje z trojky na dvojku - kdyz zatlacim tvrdejc doleva, radicka mi skoci na tu polohu ke zpatecce a musim ji znova hledat. To je ale moje neumetelstvi:) Dobry auto, priste bych rad vyzkousel to turbo. Automat se sem myslim fakt nehodi..

post-6006-066811200 1357405847.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče ojeté prémiové kontra lidové nové.. klidně může být lepší svezení a užitek z 8 letýho A6 (po švýcarovi), než z funglovky superba L&K, kterýho v kvasinách montoval vjetnamec, kterej zrovna neměl nejlepší den a z dílu od subdodavatele, kterýmu zrovna dosluhuje lis...

 

Promiň, a byl jsi někdy v těch Kvasinách, když tady tohle píšeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče ojeté prémiové kontra lidové nové.. klidně může být lepší svezení a užitek z 8 letýho A6 (po švýcarovi), než z funglovky superba L&K, kterýho v kvasinách montoval vjetnamec, kterej zrovna neměl nejlepší den a z dílu od subdodavatele, kterýmu zrovna dosluhuje lis...

 

Tomu říkám odborný názor...nehledají ve Škodovce třeba šéfa vývoje, nebo rozvoje ? Měl by jsi tam jistej flek. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, a byl jsi někdy v těch Kvasinách, když tady tohle píšeš?

nebyl, ale mám bujnou fantazii :D

.. ne, vážně, s tím lisem to není zas tak mimo mísu. "dosluhujícím lisem dodavatele" zdůvodňoval například výrobce vytahování rozvodových řetězů v motorech TSI, čímž docházelo k přeskočení a následnému potkání ventilu a pístu, což jak známo motoru né úplně prospěje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebyl, ale mám bujnou fantazii :D

.. ne, vážně, s tím lisem to není zas tak mimo mísu. "dosluhujícím lisem dodavatele" zdůvodňoval například výrobce vytahování rozvodových řetězů v motorech TSI, čímž docházelo k přeskočení a následnému potkání ventilu a pístu, což jak známo motoru né úplně prospěje...

 

Ale to se stává každému výrobci, "prémiové" značky nevyjímaje. Měl jsem v životě určitě více jak stovku aut včetně těch, které lidé řadí do těch vyšších kategorií, a upřímně, v dnešní době je mi celkem jedno, jakou značkou jezdím, mám svoji představu o určitých parametrech, které od auta očekávám, od motorizace jsem se přesunul spíš k výbavě a od prestižních značek spíš k těm nenápadnějším, ne kvůli závisti, ale proto, že určité značky aut si kupuje stejná kategorie lidí do které nechci patřit, i když vím, že ne všichni jsou úplní idioti. Nicméně k tomu srovnání Superba a 8 let staré A6, zajímalo by mně, kdo by Ti objektivně dal za pravdu a jak by to zargumentoval. Já měl oboje a Audi A6 s motorem 3.2 se mi potkala ve 100 000 km kvůli rozvodovému řetězu úplně stejně a rozhodně jsem nebyl sám. Co se jízdních vlastností a komfortu týká, žádný rozdíl jsem nenašel, naopak čtyřkolka u Audi se chová podle mého názoru o dost hůř než u Superba, tedy pokud si nechceš užít srandu s driftováním, to zase Škodovka moc neumí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...