Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

mondeo2: dědula v kondici, na vůj věk vypadá perfektně.

 

kloubik: mě právě vyhovuje, že je to velký, protože do toho naházím spoustu věcí - kolo/koloběžku, psa a ještě se tam vejdou zavazadla ...Hodně jsem uvažoval, že bych si půjčil a koupil novější Tundru, jenže ta se mi líbí spíš ve verzi DoubleCab, případně Ford F150 Triton - konkrétně tento : http://www.tipcars.com/ford-f_150/54-v8-limited-triton-lpg-5042661.html, ale to bych musel také řešit dofinancováním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni, rád bych se zeptal zda tady má někdo reálné zkušenosti s Chevroletem Suburban - rád bych si toto auto pořídil - viz. foto z netu, je mi sympatické, že je obrovské, má to správný motor a hoooodně místa. Měl nebo má ho tu někdo? Díky moc.

 

Každý ať si jezdí, v čem uzná za vhodné, ale do českých měst, parkovišť, neřkuli podzemních garáží, je koupě Suburbana (nebo o něco menšího Tahoe) asi tak stejně rozumná jako sjíždět Sázavu v parníku. Popravdě i zde v Michiganu, kde tyhle zrůdy vymysleli a jsou na ně stavění nepomerně lépe, jsem jich za pů roku viděl ne víc než několik tuctů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobisek: Sázavu v parníku? Proč ne :D ? Teď vážně, prostě je to takový větší SUV. Právě ta F150 mě docela zaujala, ale k čemu korbu, když tam nemůžeš nic nechat ...

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mondeo2: dědula v kondici, na vůj věk vypadá perfektně.

 

Pozor já to tam neuvedl ta fotka je pouze ilustrační, bůh ví kde je tomu našemu Subu konec.Tyhle potvory se mi líbí už jen z toho důvodu, že máš kolem sebe hromadu materiálu a sedíš pěkne vysoko nad úrovní ostatních účastníků provozu.Tedy pokud nepotkáš kamión, nebo jinej náklaďák pak je to jedno.Můj oblíbenec a sen ale nevím jestli to projde:

 

 

 

http://www.tipcars.com/lincoln-navigator/54-8v-lpg7-mistzaruka-16003927.html

 

 

 

 

 

edit jo a hlavně se mi do toho líp nastupuje.............. :lol2:

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, na tohle už snad potřebuješ řidičák "C", nebo se pletu? Nicméně přechod z tohohle tanku to Nitra - mno nevím :) .

 

mondeo2: aha, no nic to nevadí. Každopádně ten Lincon je hezke, mě osobně se líbí ten následující model více, ale už je to takový "mooc", s tímhle jezdí v USA dost takovejch těch typů hiphopovejch typů, je to hodně okázalé auto :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni, rád bych se zeptal zda tady má někdo reálné zkušenosti s Chevroletem Suburban - rád bych si toto auto pořídil - viz. foto z netu, je mi sympatické, že je obrovské, má to správný motor a hoooodně místa. Měl nebo má ho tu někdo? Díky moc.

Brácha měl Tahoe hybrida, mělo to 8 válců, s tím že když na to nešlapal, tak se 4 odpojili a jelo to na 4. I s hybridem si to vzalo 12 - 14 l .

Max rychlost 160, ale to už žralo asi 17 nebo ještě víc. Sice pohodlný a velký, ale byla to jak jízda s náklaďákem. Parkování hrůza. Do města to auto rozhodně není a dálnice taky nic moc, leda když máš dost času. Je pravda, že se tam vejde všechno, s místem problém neměl. Škoda, že už ho prodal, nechal bych tě v tom svézt. Já bych si to teda nekoupil. Jo a myslím, že už by na to mělo být Céčko, ale on měl jenom B a problém nikdy neměl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi před dvěma lety jsem jezdil nějakou dobu s Dodge RAM, náklaďáček 5.7 HEMI. Bylo to ve firmě, dostal jsem to místo úhrady nějakého dluhu. Jet s tím někam do centra byl horor, parkování jedině někde u obchoďáků, na normální jízdy k ničemu. Na mokru a v zimě to kvůli docela lehkému zadku prokluzovalo v zatáčkách. Podle mě to bylo auto docela na ho*no, protože úložnej prostor byl jedině na korbě a na tu se mi nechtělo kupovat plachtu ani dekl. V zimě jsem každý dva dny vyhazoval z korby sníh lopatou. V létě tam zase pršelo.

Spotřeba skoro 20 litrů. Pak to kolega nechal někde blbě zkur*vit plynem, takže když jsi jel po dálnici a delší dobu to držel v otáčkách, tak to po snížení rychlosti na sjezdu z dálnice chcíplo. Nahazovat motor v rychlosti kolem 80 km před zatáčkou na sjezdu na volnoběh se ztuhlým řízením a brzdami byla docela výzva. Naštěstí se to nakonec povedlo střelit. Pod cenou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ram se dela i 4x4 double cab. A nechat plynovat jen u proverenejch, ktery zrovna tyhle auta delaj. Vono plyn ti tam namontuje kazdej smolec co cisti interiery a ma na to papir, ale nastavit to uz neumi. A taky reduktor ma bejt jednout tak dimenzovanej, co je vykon auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dali&Tittus: Jojo, se spotřebou do 20 po městě a kolem 15 venku se počítá, do budoucna asi LPG. Ostatně S8 mi jezdila v průměru kolem 15 v klidném tempíčku, ale to bylo poslední auto, které jsem tahal do Prahy.  Co se týče obratnosti ve městě, tak tam už stejně autem nejezdím, po Praze výhradně "mastnou tyčí", autem se člověk nikam moc nedostane ani když má Smarta, takže je to jedno a tím pádem parkování neřeším. Když tak uvažuji nad užitnou hodnotou, tak kromě bezpečí posádky a velkého prostoru pro věci a cestující postrádám smysl, ale to auto se mi líbí. Jinak RAMkou 5.7 Hemi jsem také jel, ale výraznou úsporu paliva díky odpojení jsem nezaznamenal :) . Jinak řidičák na C taky není problém.

 

CEGY: S tím plynem Ti dávám za pravdu v plném rozsahu, je potřeba vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Davide, pokud budu chtít, můžu si vyzkoušet přímo toho Suba, ale spíš přemýšlím, jestli do toho jít nebo si ještě počkat. Nevím, jak jsou na tom tyhle auta se spolehlivostí a dostupností dílů. Přesto děkuji!.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj v poho, to že ses zmiňoval o F 150ce, měl jsem možnost jet v Tundře a nechytlo mě to, pickup na listových je na práci, pro civilní užívání to chce boudu a konvenční tlumiče a pružiny IMHO, jinak servis základní filtr olej 200,-, vzduch 480,- olej 220,- za litr vše skladem. Ze států do klidu si myslím že se nechá poslat vše ostatní za tamní spotřební ceny.Ale Landcruiser je jen jeden :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...