Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Návštěvník Jagman

Dekuju :). Sou na nej dva nazory ty co ho neznaj reknou starej srč. A ty co vědí ......vědí. Je to skvělej pocit jet v aute bez ničeho

 

Cegy: je to 1,9 ale bohužel ta slabá verze 75kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KFL: Pěkná, já měl modré 5ti dvířko. Mělo to parádní anatomy kůže/alcantara, na tak malýho bobka to bylo strašně naložený výbavou. Jediné, co bych tomu vytkl byla rezerva zespod auta, která po dvou letech provozu uhnívala a ta laciná drnčící bakelitová palubka, jinak to bylo parádní auto. Uprostřed palubky byl imobiliser, kam se zadával čtyřmístnej kód, to byly časy... Rád na to auto vzpomínám, i když jsem v tom šel přes střechu, ale pojišťovna se tenkrát bohatě odměnila :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

HMM ta 306 vypadá taky zajímavě že bych vzal bráchu :D Něak mě ta mala auta vzala. Přesednutí z MB a Jagu do toho je uplná pecka a to jsem si říkaj jak muj Jag parádně zatačí hold 800kilo je 800kilo

 

Cegy- JJ 1,9 se dělala v 75,88 a 95 kw

 

Jinak fotky budou chci to nechat nafotit někoho kdo umí víc než jen zmáčknou tlačítko(já) a hlavně nejdřív to chce malej servis chvilku to stálo a je tam 3roky starej olej ač skoro nejetej riskovat to nehodlám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

tak ta moje Máňa byla ráno vyzvednout auto ..... tak sem se byl projet kolem bloku ...... pocity mám velice smíšené ....... příště se na to pojedu aspoň podívat než něco objednáme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Co je na tom špatně? Okta už jde z domu? :)

1 octa uloupená.... druhá doma .... za uloupenou je todle

 

co je špatně? nevím ujel sem s tím asi 15km ..... ale ........plechovej zvuk dveří (to úplně nesnáším x jestli pamatuješ wartburg tourist, tak je to to samý) .... všechno z plastu (budiž) .... a zdá se mi, že to moc nejede, na to že to má asi 100koní ....... takovej náklaďák ...... trochu mi to připomíná renault kangoo se kterým sem měl taky čest...... já s tím jezdit nebudu takže je mi to jedno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci kdyz tady tak procitam ty veci kolem malych aut....vzpominate si nekdo na tohle peklo....Renault Clio Williams V6, motor vzadu, dva laufy, hrozna brutalita na tak male auto...pred spoustou let jsem ho malem v te original modre barvne koupil asi za 200 litru....byla to hrozna strela a u nas jsem vedel asi jen o trech kusech....mala auta jsou v urcitem ohledu super!

post-10400-0-18252200-1401737338_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...