Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Návštěvník Jagman

Davide todle je fakt blbost v CR to pak neprodas!

 

Přihod´ 30 a prodam ti svuj benz a budes mit o polovic mladší auto bez investic stejně jak to volvo. Je to starej pekáč naivestovano dost ale za jak dlouho a jak dlouho bude trvat než se podělá to ostatní atd atd za ty prachy ne.

 

Ale jak řiká kamarád každého věc jakej klín bude........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ten Lexus šestikilo hybrid L na dva dny půjčenej a nechtělo se mi ho vracet. Od tý doby se mi zdají všechny auta hlučný, drncající a uvnitř nedotažený. Musel jsem chvíli jezdit v manželčině starý Toyotě, abych se zase cítil dobře ve svým SUV :D . Skvělý auto. Jen se mi nevešlo do garáže.

 

nic si z toho nerob, ani mne sa do garaze nevojde :) a do polovice nakupnych centier tiez nie.. (myslim ze to auto chce riadne nestandardnu garaz)

 

 

Jj. potřebuju kombíka, respektive velkej prostor. To zelené jsem viděl a jsou k tomu faktury za origo servis v hodnotě 11.000?! a to auto je troufám si říct bez investic, proto ta cena, a u tohoto auta je fakt důležitý, jak se o něj kdo staral, jinak je to kasička, ale faktem je, že to není málo ...

 

A navíc mě už nový Volva neberou, poslední co jsem měl a bylo ukrutně malý S60R, ta S80 by mi "nic neřekla" ... tyhle starý poctivý Volva jsou úplně někde jinde ... bohužel i cenově - viz debata výše.

 

Sphinxx - ja by som naozaj bol konzervativny. Servisna historia je super, ale starnutie materialov, plastov, tesneni, gum, laku - to nezastavis ziadnym servisom. Plus take peniaze za to auto, to vobec nie je OK. Tak alebo onak, je to 20 rocne auto so vsetkymi "bonusmi" ktore to obnasa.

 

edit: preklep

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jagman: Lukáši, já eMBéčko nechci, je to sice krásnej kousek, ale ta zakulacená p...l je mi k ničemu, proto jsem hledal velký auto ... tahle V90 mi vyhovuje v tom smyslu, že není zkosená snižující se záď a nacpeš ji " po střechu", navíc pohodlím je to bez přehánění shodné s W140 (jel jsem v pětikilu) a tohle je díky nivomatům parádní povoz.

 

instant: jojo souhlasím, je to dvacetileté auto se vším všudy ... ale sehnat dnes poctivé auto ... když už tady byl zmíněný Lexus, kdybych nepotřeboval kufr, tak předchozí generace LS430 by byla jasná volba :)

 

 

Hele, uvidím ještě to teda zvážím. Úplně původně jsem chtěl něco velkého, spolehlivého s rokem výroby kolem 1999 - 2004 do kilopade, pak jsem trochu navýšil budget, ale nejdradši bych se vrátil zpět k původní myšlence. Mě v zásadě nevadí, že to auto bude mít +/- 15 let, ale potřebuji, aby bylo velké, spolehlivé a nehnilo to.  

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx - To Volvo je krasny. Sem Volvo-Saabovej, tak asi ne uplne objektivni. Nemam to prirovnani rad, ale ma proste koule. Koukni ještě na poslední kombikovou Toy Camry. Velikosti a tvarem kufru by Ti mohla vyhovovat a o kvalite není potřeba premyslet. Jen je jich strasne malo a asi bude orech ji sehnat.

TL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

Heh, to je právě prohnilá liška - pokud vím, tyhle modely na to vyloženě trpěly, ale Lukáš mě možná vyvede z omylu.

 

Stav se někdy u mě v Garaži jedna W210 stojí mužeš posoudit sám. Rezne to jako starý auto reznout bude pokud najdeš kousek v Italii nebo udržovanej málo jetej v Rakousku tak bude bez koroze, Pak nástřik vosk a pár blbostí a 5 zim to zvládne ale zázrak to prostě neni pravda moje má 12let a vařil jsem zadní lem zadní odtokovej kanálek v kufru a měnil přední dveře oboje a pro jistotu dával nové přední misky na to dost trpjej jinak nic tak to asi tak špatný nebude. Ale protože jsem Idi_t mám v tom už nové suby :(

 

Ale kombi a benzín 320-430 je nejlepší co MB  udělalo ultra pohodlnej stěhovák dokonalá ergonomie perfektní převodovka a celkově neznám auto(krom XJR ale to jer jiná) které by tak dobře fungovalo a navíc v dnešní době je u nás naporcovanejch těch aut strašnej mrak a dá se sehnat teměř cokoliv za pár korun.

 

Nemužu ti říct že bych ho doporučil ale jako auto to fakt fungovalo geniálně

 

EDIT: navíc vzádu je víc místa než v kratkém Mamutu ve předu nemluvím já se tam skoro ztrácel to 211 nemá ani ve snu

Upraveno uživatelem Jagman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vw transporter - má vše, co chceš. Velký prostor avšak půdorys normálního kombíku, spolehivé...jen ten machrindex mu chybí....a VR6 docel pěkně jede.

 

To máš recht, ale sehnat pěkný kousek za ty prachy je téměř nemožný ... hodně si drží cenu, takže v mé cenové nic moc, ale prostorově super!

 

Sphinxx - To Volvo je krasny. Sem Volvo-Saabovej, tak asi ne uplne objektivni. Nemam to prirovnani rad, ale ma proste koule. Koukni ještě na poslední kombikovou Toy Camry. Velikosti a tvarem kufru by Ti mohla vyhovovat a o kvalite není potřeba premyslet. Jen je jich strasne malo a asi bude orech ji sehnat.

TL

 

To já jsem taky :D ... hele, to že existuje Camry v kombíku jsem normálně nevěděl :) , ale i tak je designově hrozná :D . Nicméně parametry splňuje. Ale než tu Camry, tak určitě spíš to Volvo. 

 

 

Stav se někdy u mě v Garaži jedna W210 stojí mužeš posoudit sám. Rezne to jako starý auto reznout bude pokud najdeš kousek v Italii nebo udržovanej málo jetej v Rakousku tak bude bez koroze, Pak nástřik vosk a pár blbostí a 5 zim to zvládne ale zázrak to prostě neni pravda moje má 12let a vařil jsem zadní lem zadní odtokovej kanálek v kufru a měnil přední dveře oboje a pro jistotu dával nové přední misky na to dost trpjej jinak nic tak to asi tak špatný nebude. Ale protože jsem Idi_t mám v tom už nové suby :(

 

Ale kombi a benzín 320-430 je nejlepší co MB  udělalo ultra pohodlnej stěhovák dokonalá ergonomie perfektní převodovka a celkově neznám auto(krom XJR ale to jer jiná) které by tak dobře fungovalo a navíc v dnešní době je u nás naporcovanejch těch aut strašnej mrak a dá se sehnat teměř cokoliv za pár korun.

 

Nemužu ti říct že bych ho doporučil ale jako auto to fakt fungovalo geniálně

 

EDIT: navíc vzádu je víc místa než v kratkém Mamutu ve předu nemluvím já se tam skoro ztrácel to 211 nemá ani ve snu

 

Lukáši, asi to ještě proberem na srazu, budu to muset promyslet a možná i zaúvěrovat, což se mi ale moc nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nikdy v rodině nebylo auto nad 180k km.
Zeptám se tedy asi dost blbě, dá se s BMW, MB, Audi jezdit třeba do 300k km bez toho, abych do nich nasypal jmění? Já vím že záleží na autě, na stavu atd ale nějak obecněji....
Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

David: Jasně dáme na srazu pivko a pořešíme na uvěr se vy---- na srazu ti řeknu jak jsem dopad když jsem posledně zauvěroval dodneška je mi z České pojištovny na blití :sick01: za 150 se něco sehnat dá co by spl%novalo parametry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nikdy v rodině nebylo auto nad 180k km.

Zeptám se tedy asi dost blbě, dá se s BMW, MB, Audi jezdit třeba do 300k km bez toho, abych do nich nasypal jmění? Já vím že záleží na autě, na stavu atd ale nějak obecněji....

Díky.

..myslím, že s modely do roku výroby 2008 je to reálné.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..myslím, že s modely do roku výroby 2008 je to reálné.. :)

Souhlas. Mám zkušenost jen s BMW, ale to starší 2001 byl držák, a novější 2008, no já furt nevím...

A to ten staroch měl nalítáno okolo 220, když šel do služby jinam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl, koupit 20 let starou mrdku za dve kila s tim, ze chci spolehlivy auto, to uz je fakt vodvaha. to auto se bude sypat uz z principu. ze do toho frajer nahucel za 11kE nic neznamena, kdyz sem kupoval s kamosem pro neho A166 2,5 benzin s 220tkm sedum let starou za 130 nebo kolik, tak k tomu taky byly faktury za 350 litru. ja proti tomu volvu nic nemam, spis proti ty cene. i kdyz kazdymu, co jeho jest...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9-5 do roku 2003 pouze sedan, vypadá krásně, kombik je hodně divnej. Ale sedan je krásnej.

 

Oki Lukáši, pokecáme na srazu, to víš, že se mi do úvěru vůbec nechce, kdo by se chtěl zadlužit, že?

 

Honzo, ještě to promyslím, je fakt, že už je to starý :) a pos*at se může kdykoliv cokoliv .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E61 ne-e ... nechci nic novějšího. Já se v tom trochu začínám točit ... paradoxem je, že z mých bývalých aut jsem nejvíc sypal do Volva S60R a nejmíň do S8 :D , to je paradox všeho, ta Audina byla neskutečněj držák. U BMW nevím, co bych si vybral ...3er je malá, 5er E39 se mi taky líbí sedan, ale ty kombíky to je stejný, jak Saab 9-5 v kombajnu, sedan krásnej, kombik žádná sláva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E61 ne-e ... nechci nic novějšího. Já se v tom trochu začínám točit ... paradoxem je, že z mých bývalých aut jsem nejvíc sypal do Volva S60R a nejmíň do S8 :D , to je paradox všeho, ta Audina byla neskutečněj držák. U BMW nevím, co bych si vybral ...3er je malá, 5er E39 se mi taky líbí sedan, ale ty kombíky to je stejný, jak Saab 9-5 v kombajnu, sedan krásnej, kombik žádná sláva.

 To si nevybereš, u tak starýho auta je to prostě 50 na 50.... a jak píše Honza kdykoliv se může posrat cokoliv....měl jsem starou 850ku a sloužila perfektně, S80ku a taky perfektně až do 300tkm.......měl jsem A8 a šlapala jak hodinky a za dva roky chtěla jeden napinák za 3k... ted se jsem to dostal u stařičký sedmy i s úrokem ...automat, vstřiky,turbo.....prostě u starýho auta nikdy nevíš. Ale soudnej člověk musí pochopit jednu věc, když kupuješ něco za desetinu P.C.nemůže to mít vlastnosti nového vozu  ;) nevím jakou chceš motorizaci ,ale e39 530d jezdí pěkně V70 2,5tdi jezdí za 6,5l nafty a je držák ( starej 5ti hrnek z A6 )...jde spíš o to vybrat slušnej kus....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...