Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

No ja nevim, videl jsem jen prvni 4 minuty a na stylu mi neprislo nic nebezpecnyho. Jestli se ten zbytek videa nese v podobnem duchu, tak to, ze se nema rad vidim jen v tom, ze si nevzal rukavice.

Upraveno uživatelem LukashX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Taky mám photoshop a jestli chceš tak ti to vytáhnu ještě o pár kiláků nahoru :D

zcela jiste bych se kvuli tydle debilite sral popšopem, kterej navic ani nema ... klidne ti voskenuju celou stránku z emdomoda kurvadrát  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesnej styl,kterej končí tragicky,zdánlivě bezpečný a v pohodě,je tam jasně vidět,že vůbec nepočítá s tím,že řidiči vozidel o něm  nevědí.Stačí,aby se z nějakého důvodu zavlnili v pruhu.Jasná cesta do rakve.Ale souhlasim,jsou daleko větší šílenci.(taky jsem koukal jen začátek,snad je na konci živej a hlavně,všichni ostatní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaja, rukavicky, tiez mi napadlo ze ci tych ruciciek nebude skoda ked bude hryzt olejovu vanu na kamione.

 

(Podprahove vysielanie: Invazia mimozemskych kokotov, faza tri. Opakujem, invazia mimozemskych kokotov, faza tri. Kod alfa, kod alfa. Aktivujte elektronove dela, zapinajte protonove stity.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...