Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Návštěvník Jagman

Ja si taky myslim ze je opel fajn ja mel chvilku pujcenej jeden takovej votuzenej starej cernej sedan na motoru bylo napsalo Lotus Turbo ;).

 

A Hundaj a Kia mame doma Santa Fe 5let zaruka za ty prachy dost fajn svezeni a jezdi za vosum :). Ve vepri s Fialkama :). Po zaruce se proda a koupi jinej lepsi nez resit jakoukoliv poruchu u vojete X5 nebo ML :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy: Tak já nevim, statistiky spolehlivosti pro Opel vycházej dobře, řídí se to taky slušně, interiér odpovídá ceně.. co je na nich teda blbýho?

 Teda teď je možný že mě utřeš tim, že jsi měl Oply čtyři a všechny se hrozně sraly, ale moc tomu nevěřim:)

Jeremy má ciwe Mercedes a Béemwé, jestli vo tom náhodou ještě nevíš, ten má vo autech přehled - nějaký hundáje, oply nebo japonský kýbly, to je humus.  :D :D :D

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey, neutřu - neměl jsem ani jednoho a mít nebudu :-D. A nechce se mi znovu zpovídat kamarády, co se autama zabývaj, pusť to z hlavy.

Jagmane, jasně, život je otázka priorit, 5letá záruka je prostě bomba. Já mám radši starou X5, než nový hundaj - to s tou zárukou mi totiž nedošlo, sakra! Ale měnit to nebudu, už jsem si zvyknul. Jaguára máš novýho v záruce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy má ciwe Mercedes a Béemwé, jestli vo tom náhodou ještě nevíš, ten má vo autech přehled. :D :D :D

Jo, po 20 letech zkušeností s různýma autama jsem skončil u starýho méďi a starý X5, obojí v benzínu a jsem spokojenej. A co jako? cho cho cho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

Micey, neutřu - neměl jsem ani jednoho a mít nebudu :-D. A nechce se mi znovu zpovídat kamarády, co se autama zabývaj, pusť to z hlavy.

Jagmane, jasně, život je otázka priorit, 5letá záruka je prostě bomba. Já mám radši starou X5, než nový hundaj - to s tou zárukou mi totiž nedošlo, sakra! Ale měnit to nebudu, už jsem si zvyknul. Jaguára máš novýho v záruce?

 

Jaga mam stary ale taky najezdim par tis. Rocne a neresim nic u auta co jezdi dene a je to spotrebak nam v relaci do 1mil vysel ten hyundai proste nejlepe provozni naklady/pohodlnost/stari/vybava. muzu koupit 2letou X5 a po par tisicich kupovatnnovej motor/prevodoku a to riskovat nehodlam ano u auta za 300-400 sem to neresil a koupil MB E v benzinu pokud se po....... Neboli to tolik jako u auta za mil. A ta pravdepodobnost je u novejch aut bohuzel dost velka :(. nemusim proste dene jezdit nablejskaném rado premiovem suv. A radeji se svezu starou XJR holku na dize na to asi neudelam ale pocit je rozhodne lepsi nez v tech bezcharakternich novej hnusech kdy rozdil poznas podle znaku na kapote :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... nemusim proste dene jezdit nablejskaném rado premiovem suv. A radeji se svezu starou XJR holku na dize na to asi neudelam ale pocit je rozhodne lepsi nez v tech bezcharakternich novej hnusech kdy rozdil poznas podle znaku na kapote :)

 

To já taky nemusím, moje nablejskaný starý velký auto bylo levnější než oktávka, takže o "prémiovosti" se asi mluvit taky nedá.

No a nový hnusy s akorát jinejma znakama na kapotě mi taky vaděj - akorát, že pro mě to jsou právě ty asijský. To už radši za ty prachy dvě starý E46, který budou vypadat vždycky dobře (i když zastarale), jedno na ježdění a jedno na náhradní díly.

 

No nic - lidi jsou různý. Zaplať pánbůh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Jeremy má ciwe Mercedes a Béemwé, jestli vo tom náhodou ještě nevíš, ten má vo autech přehled - nějaký hundáje, oply nebo japonský kýbly, to je humus.  :D :D :D

hehe, ja som to len potichu sledoval - kebyze ja napisem to co on, tak to by znova boli kecy ze machrujem?.  

 

Jagman

- pre mna bol Jagy XJR velmi prijemnym prekvapenim, vyborny podvozok, vobec som necakal taku obratnost a lahkost na okreskach a vela ludi som presvedcil o kvalitach XJR!

spominas  Dodge RAM - ja som mal s motorom Viper - strasna raketa ten 10 valcovy motor, ale spotreba pod 40 takmer nerealna? mal som ho sucastne s Viperom RT - na tu dobu brutalny dragster.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

zacinal som s Citroen CX 2200 este v 1983, to bolo pre mna nieco uzasne? na tie casy, ked este boli uzke skodovky? Hehe...

...ale otec mal tisicku, samozrejme, ze ako pubis som sa na tom ucil, cize som tuzil po 110r ale zial sme na to nemali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra jedu koupit nějaké poskakovátko, které bude jezdit vzdálenosti do 20 km denně, pokud se vůbec zahřeje :-) dostal jsem na něj ve firmě dvě kila, no a našel jsem Opel Corsa 2011, 1,2 benzín, automat, první majitel, kupovaná v Čr, dvacet tisíc najeto, vizuálně nový auto prý, uvidíme zítra' co vy na to? Opel stál dříve za prd, ale teď už to prý jde, nevím no'

 

Africane, měl jsem Corsu, předcházející řadu. Litrovej tříválec v manuálu. V pohodě, od manželky samá chvála. Neteř v Německu má dodnes tu samou Corsu 1.4 v automatu (po městě) a nic neřeší. Nic bližšího nemůžu sloužit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manželce bych chtěl pořídit Giuliettu, a uvažuju nad 1,4T Multiair 170k, nebo tu QV verzi 1,75 TBI 235k, abych se s tím projel občas i já. Moc toho zatím nenajezdila, bude to mít na cesty do práce 40km denně + 2x do měsíce 250km po dálnici. Co byste vybrali? Na co si dát případně pozor, co čekat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

Maxi to je to co ma XJR miluju ze se obrovla limuzina zmeni v male kupe a krasne te obejme to spuzneni mi uz zadne jine auto medalo a zaroven mohu jet 1000km a nejsem unaven ale musim jit dolu rokove potrebuju X-300 kolem roku 97 a manual a samosvor :).

 

 

Jinak chci se zeptat potrebuju koupit dalsi blbost :D. Ale ma to uz par let papiry v depozitu a technickou samo nema dostane majitel papiry ven i bez technicke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jinak chci se zeptat potrebuju koupit dalsi blbost :D. Ale ma to uz par let papiry v depozitu a technickou samo nema dostane majitel papiry ven i bez technicke?

Zavolej ráno úředníkům, to vysypou z rukávu.. Ale logicky si myslím, že jo - auto nemusí mít technickou, když se přehlašuje. Podle mě ani při evidenčce nekontrolujou stav - jen čísla. Akorát se v tom nesmí nikde jezdit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

Ja vim ze pokud chces ulozit znacky do depozitu tak auto mit musi technickou min pul/rok platnou nevim jak to je kdyz je chces vyzvednout na ured toho vetsinou moc mevedi a ochotni taky dvakrat nejsou

 

A jeste pokud bude vyzvedavat znacky tak musi mit povinko ne?

Upraveno uživatelem Jagman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...