Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg

v roku 2000 este sa to nevolalo RT ale iba V10 ( 8 litrovy 10 valec,?.) a vlastne ten identicky motor prehodili do lahkej karoserie a vznikol Viper

 

 

2000 Dodge Ram Pickup Specifications


All dimensions are in inches (millimeters) unless otherwise noted.

GENERAL INFORMATION

Body Styles Regular Cab, Club Cab & Quad Cab  Assembly Plant  Regular Cab: Dodge City (Warren, Michigan)

ENGINE: 8.0-LITER MAGNUM?, OHV, SMPI V-10

Type & Description  Ten cylinders, 90° V-type, liquid cooled, heavy-duty  Displacement  488 in3 (7994 cm3) Bore x Stroke  4.00 x 3.88 (101.6 x 98.6) Valve System  OHV, 20 valves, roller followers, hydraulic lifters Fuel Injection  Sequential, multi-port, electronic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodge ram

. Spomienky na túto reláciu :D

 

 

to musí byť zážitok :D

 

To je dobrej ulet :) Ale ted kdyz ma Chrysler k dispozici Hellcat, nebylo by spatny kdyby si to zopakovali :) I kdyz bohuzel to tak zatim nevypada: Car and Driver recently queried Ram Trucks CEO Bob Hegbloom about the possibility of a Ram 1500 Hellcat. Hegbloom responded that such a Helltruck isn?t a possibility ?at this time.?

 

Aspon ze soucasny 5.7 HEMI taky neni k zahozeni:

 

2013-ram-1500-black-express-left-front-a

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi mi připomněl včerejší setkání, při jízdě po dálnici mě předjíždělo nějaké nové SUV od Lexusu, tipoval bych to na nějaké úplně nové RX, ale to bylo tak neskutečně hnusný až jsem se musel dvakrát podívat, jestli je to opravdu Lex. Nafouklý, opravdu ošklivé zadní lampy a celkově přefouknutý SUV. Ačkoliv se mi CT, GS i LS hodně líbí, tak tohle byl opravdu hnus. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi mi připomněl včerejší setkání, při jízdě po dálnici mě předjíždělo nějaké nové SUV od Lexusu, tipoval bych to na nějaké úplně nové RX, ale to bylo tak neskutečně hnusný až jsem se musel dvakrát podívat, jestli je to opravdu Lex. Nafouklý, opravdu ošklivé zadní lampy a celkově přefouknutý SUV. Ačkoliv se mi CT, GS i LS hodně líbí, tak tohle byl opravdu hnus. 

 

Sphinxx - nebylo to tohle ? http://www.auto.cz/test-lexus-nx-300h-paralelni-vesmir-83430

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...