Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Tato už né, já psal že miluji jejich předešlé atmosférické verze tak uvidíme jakej úspěch sklidí tato oturbená verze s 3litrem. 431k mi nepřijde jako velkej skok od předešlé s 420k...jasně krouťák bude jinde, ale.....

Já myslím,že obě čísla jsou absurdní ažaž.Spíš by to chtělo  500kg dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady trochu přeladím na jinou strunu. Já i manželka oba Saab. Já větší 9-5, 2,3 turbo 235 koníků automat a manželka menší 9-3 2.0 turbo 209 koníků a taky automat... Samozřejmě obě benzín... Na mym je vidět, že je to ještě aspoň trochu Saab, ale manželka už to takový nemá, to už se začalo ve Švédsku, respektive v USA šetřit. Ale oba jsme moooc spokojení a občas i rychlejší než bysme potřebovali a měli být... Naštěstí maká antiradar :rolleyes:

:thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím,že obě čísla jsou absurdní ažaž.Spíš by to chtělo  500kg dolů.

 

To máš recht, tý váhy je škoda.. :( Za poslední dobu mám zkušenost s 325i i 335i Cabrio (E93) tam je to znát hodně...Nicméně 335i s dvěma vrtulema upaluje už moc pěkně a zvuková kulisa, hlavně bez střechy, je parádní...svezení je to pořád pěkný.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně 335i s dvěma vrtulema upaluje už moc pěkně a zvuková kulisa, hlavně bez střechy, je parádní...svezení je to pořád pěkný.. ;)

Jojo, tomu jsem nedávno odjel.. a když mě pak nebavilo letět, profrčel za chvíli kolem.. Zatím jedinej, kterej ve zpětným zrcátku držel dýl než 5 vteřin..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, tomu jsem nedávno odjel.. a když mě pak nebavilo letět, profrčel za chvíli kolem.. Zatím jedinej, kterej ve zpětným zrcátku držel dýl než 5 vteřin..

A čím, žes mu to ujel, tou 4,8i?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martyp-no jasi myslim,ze to jede jak slak

 

Ja bych bral tohle

 

Jj, jede to fakt pěkně, sice bych řekl tak "nenásilně", ale jede to prostě.. :)

 

Mnooo, vkus pěknej, 911 je pecka..Tak měsíc a půl zpět jsem potkal to samý, ale Turbo...To bych mohl.. :notworthy:  ....Nějaká paninka asi vezla ráno dcerku do školy... :helpsmilie:  :)

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím,že obě čísla jsou absurdní ažaž.Spíš by to chtělo  500kg dolů.

Tak absurdní ani né, ale s váhou máš pravdu....měli by se ubírat tímto směrem jako u CSL...

Jinak když si nakousl tu 911 tak tuhle jsem obdivoval před pár dny v Londýně. A fotil si s ní hodinky jako uchyl  :) tuhle bych jednou chtěl na těchto fuchsech. Je krása jak se v ní prohání SMQ v Le mans nebo Redford ve Spy Game. To je prostě nádherná klasika.

post-7459-0-14940000-1417109941_thumb.jpeg

post-7459-0-74646800-1417110239_thumb.jpg

post-7459-0-45204700-1417110252_thumb.jpg

post-7459-0-55527900-1417110261_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...