Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg

Jojo, tomu jsem nedávno odjel.. a když mě pak nebavilo letět, profrčel za chvíli kolem.. Zatím jedinej, kterej ve zpětným zrcátku držel dýl než 5 vteřin..

vteřin..

tak to som uz davno nepocul

pobavil si!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

bohuzial nam tie auticka riadne naberaju na vahe...

priklad - moj prvy splneny sen GTI ma dnes dvojnasobnu vahu!!!

 

M3 maniac: to Porsche je nadherne, klasika? tie charaktery vo fimoch auto pekne doplnuje a myslim, ze aj Morgan Freeman mal nieco podobne vo filme Jako pavouk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se na dnešek zdálo, že jsem si koupil Suberu Forester Entry. Oproti verzi Active slušná pálka dolů, chybějící vyhřívání mi neva, plecháče taky ne, akorát vůbec nevím nic o motoru 2,0i.

Ale v tom snu jsem intenzivně cítil, že na to moje denní ježdění z garáže do garáže a občas někam ven je to přesně ono :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak absurdní ani né, ale s váhou máš pravdu....měli by se ubírat tímto směrem jako u CSL...

Jinak když si nakousl tu 911 tak tuhle jsem obdivoval před pár dny v Londýně. A fotil si s ní hodinky jako uchyl  :) tuhle bych jednou chtěl na těchto fuchsech. Je krása jak se v ní prohání SMQ v Le mans nebo Redford ve Spy Game. To je prostě nádherná klasika.

 

Je to tak no, škoda, že tam jsou prostě ty váhy..Jinak by ty auta byly zase o level dál....

 

S tou 911, resp. s těma fotkama jsi mi něco připomněl....To samý, 03/2014, Praha 6.. :) Nádhera, top stav to byl..Sorry za kvalitu fotek-mobil.. :(

post-14607-0-99477500-1417169287_thumb.jpg

post-14607-0-03949400-1417169292_thumb.jpg

post-14607-0-50696800-1417169296_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mythbusting: Zimáky lépe brzdí při nízkých teplotách

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2014112701

to mě vůbec nepřekvapilo ikdyž jinak jsem zastáncem zimních pneu. Já to beru tak že když mám zimní na suchu tak se nic moc neděje ale když mě na letních překvapí sněhová přeháňka tak to je dost blbý. Což je tady bohužel realita, nikdy nevíš jak bude za hodinu a co je za rohem. Holt někdy jsou zimní horší a někdy lepší než letní, s tím se přece musíme nějak vyrovnat. Tyhle výplody expertů nás soustavně manipulují do pocitu že všechno musí přesně pasovat do tabulek, musí to mít správnou nálepku jinak jsi zločinec.  Ony ty gumy jsou celkově sranda. Já už několikrát udělal zkušenost že se mi na zimních jezdilo líp, s menším hlukem a menší spotřebou, i v zatáčkách a brzdění to bylo lepší. Spíš jde o konkrétní značku a typ než dogmaticky dělit zimní a letní. Ostatně stačí si najít nějaké testy. Obvykle zimní výrazně převáží na sněhu, v ostatních zkouškách to vychází všelijak. Největší sranda jsou ty ekohomoeuro štítky. Doporučuju si najít třeba testy ADAC a porovnat to s těma štítkama, třeba na az-pneu.cz je to hezky pohromadě. Já se smál jak na estrádě, ty štítky jsou úplná pitomost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo zkušenosti s topením do zapalovače ? Má to význam pro rychlejší vytápění a jednodušší škrábání čelního skla nebo je to na ho... ? Díky za názor https://www.onlineshop.cz/male-elektrospotrebice/ventilatory-konvektory/teplovzdusne-ventilatory/topeni-unitec-s-ventilatorem-12-v-169993P.recenze.html

post-12657-0-96569900-1417457836_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzyk: no hele normalni fen na vlasy ma cca 2000 wattu. Tak ho zapnutej zavri do auta a zmer, jak dlouho bude trvat, nez ohreje auto tak, aby zacal tat led na oknech. Pak tu dobu vynasob trinacti a budes vedet, jak dlouho to bude delat tahle 150 wattova hracka. Obavam se, ze je to k nicemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mondeo, hele ty kluku, dnes jsme prodali našeho fešáka r.v. dva tisíce za pěkných patnáct táců ukrajincům, kupovali sme ho asi s dvacet najeto za čtyřistapade :lol2: Příště koupíme Rolexky a bude me jezdit asi vlakem :clap:

A kam se to fšechno hrabe na elektrický vyhřívání předního skla u Mondea................ :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych ti neudělal kámo, ke konečnému rozhodnutí ho prodat bylo selhání brzd :lol2: Né, byla to jen hadička za dvě kila, jinak velmi spolehlivý auto to bylo, ale fakt, kamarádům ani příbuzným auta neprodávám, tak nějak z principu, z doslechu mám, že to není úplně prostě nejlepší nápad  :cheers:

tvl proč jsi neřekl, Tě mít po ruce tak Tě asi přerazim.....................fakt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budete se mi smat, ze jsem objevil ameriku, ale poprvy za zhruba 2 roky co mame E90 jsem to auto ridil vic jak 3 hodiny v kuse, konkretne vcera 14 hodin v kuse a normalne me nic neboli a neprijdu si zbitej jak pes.

 

Vsechny dosavadni dlouhe silnicni vylety byly vzdycky bud v jeepu nebo nejakem minivanu z pujcovny a ze jsem se po 4 a vice hodinach za volantem zacal kroutit, presadavat, protahovat a po 8 hodinach uz nemohl vydrzet jsem vzdycky bral jako neco normalniho, ze to proste jinak nejde, kdyz clovek sedi 8 hodin bez pohybu.

A ty povidky z casopisu o dalnicnich limuzinach z kterych clovek na konci prejezdu Evropou vyleze vic odpocinuty nez kdyz si do auta sedal jsem nebral nikdy zas tak vazne. No musim to asi trochu prehodnotit, po 14 hodinach rizeni se nikdo asi nemuze citit cerstvejsi nez pred cestou, ale ten rozdil v unave mezi tim na co jsem normalne zvyknuty je teda poradny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...