Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

M3maniac: máš to krásné. Jé těď jezdím přechodně v tomtéž autě, ale to moje není takový mazel :-) Ale ta jízda má něco do sebe.

 

Netuší někdo jak je to s 1.8 TSI od VW group? Tuším, že jsem někde četl, že to nejsou úplně podařené motory. Ty v současné době prodávané jsou už v pohodě? Konkrétně verze 192koní v Polu GTI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem si v původním postu nevšiml požadavku na cenu, novej S-Max 4x4 přes mega asi půjde, jinak mně napadá nafta, 4x4, automat, co třeba Mercedes R ? http://www.tipcars.com/mercedes_benz-tridy_r/mercedes_benz-tridy_r-3510750.html

 

ten trilitrovej diesel, bude zbytečnej... a ta kombinace 4/6 mi pripada neprakticka

 

Netuší někdo jak je to s 1.8 TSI od VW group? Tuším, že jsem někde četl, že to nejsou úplně podařené motory. Ty v současné době prodávané jsou už v pohodě? Konkrétně verze 192koní v Polu GTI.

 

superb 2010 0-135 tkm bez poruchy, spotřeba 8,3l, mezi výměnou bral litr až litr a půl oleje, nový majitel ujel 500 km a přeskočily mu rozvody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gabo: a áno, su krivé ako sviňa  :lol2:

Adame : znám tu šedivku  :lol2:

Edge : klidně přijeď a povozíš se  ;) je to spíš o tom jak člověk obdivuje tu krásnou siluetu a poctivou práci z roku 1994....takovej německej tiger , kterej se ovšem velmi hbitě protahuje zatáčkama i 20let od uvedení na trhu.

post-7459-0-78731500-1425838614_thumb.jpg

post-7459-0-41164500-1425838688_thumb.jpg

post-7459-0-49857700-1425838894_thumb.jpg

post-7459-0-22037000-1425838914_thumb.jpg

post-7459-0-32638100-1425838936_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gabo: a áno, su krivé ako sviňa  :lol2:

Adame : znám tu šedivku  :lol2:

Edge : klidně přijeď a povozíš se  ;) je to spíš o tom jak člověk obdivuje tu krásnou siluetu a poctivou práci z roku 1994....takovej německej tiger , kterej se ovšem velmi hbitě protahuje zatáčkama i 20let od uvedení na trhu.

 

Krasavec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M3maniac: máš to krásné. Jé těď jezdím přechodně v tomtéž autě, ale to moje není takový mazel :-) Ale ta jízda má něco do sebe.

 

Netuší někdo jak je to s 1.8 TSI od VW group? Tuším, že jsem někde četl, že to nejsou úplně podařené motory. Ty v současné době prodávané jsou už v pohodě? Konkrétně verze 192koní v Polu GTI.

Měl jsem v Superbu, jede jako svin a baští olej, po litrech.... Dle škody auto vše ok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kolegové, poraďte mi prosím bmw servis v Praze. Nemám rád autorizáky, vždycky se mi vyplatilo jezdit do obyč servisu kde se věnují jen jedný značce. A protože jsem ještě bmw neměl, chybí mi zkušenosti i se servisem:-). Díky předem..

Upraveno uživatelem xjr1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

 

Tenhle bawor je fakt krásnej, u mě bohužel dojíždí na něco, za co vlastně nemůže - typické současné majitele. 18ti letí cucáci, co neumí pořádně otočit volantem a nebo prudce inteligentní plešky, který si ve 20 let starý pyčolimuzíně honěj triko a oblbujou blbky. Nutno teda uznat, že skupiny, který jsem vyjmenoval, maj tyhle auta zpravidla v popelnicovým stavu, ne takovou libovku, jak máš ty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M3maniac-hele a jak je to se servisem na takhle starý auto,ještě k tomu vlajková loď?Má to něco,na co si třeba dát bacha?

 

Jo a díky za nabídku k svezení:-)

Tak bacha jako u každé ojetiny, stav podvozku, brzd a hlavně automatu. V tomto případě i vstřiků, Turba. Celkově je třeba říct, že 90% těchto aut je v ubohém stavu. A je pravdou to, že si ho mnohdy koupí člověk co mu nedopřeje pořádnej servis . Tenkrát se ještě montovaly poctivé a bytelné káry. Pokud koupíš takové auto od fandy tak tě klidně přežije. Co mě ničí je jak někdo na tuto klasiku strci tuzerský kola a černé okna. Tyto auta jsou krásné v továrním stavu a jedinou pěknou úpravu dělala alpina připadne ac schnitzer. Ale tato verze s origo m sportpaketem je podle mě nádherná, má m sníženej podvozek, m interiér , m "18 kola z M5, celolakovane nárazníky a prahy. K tomu ještě hochglanz černé lišty kolem oken. Kdybys chtěl něco takového na víkendy doporučil bych ti verzi 740i, má nádherný zvuk 8mi válce , 286k a pěkné jízdní vlastnosti. Spotřebu pak od 10 do 15 litrů. Jde i 8,7 ( eko ) tak stejně i 25 brzda plyn po městě. Přeci jen jsou to dvě tuny. Jinak vše na to koupíš v druhovýrobě za velmi rozumné ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gabo: a áno, su krivé ako sviňa  :lol2:

Adame : znám tu šedivku  :lol2:

Edge : klidně přijeď a povozíš se  ;) je to spíš o tom jak člověk obdivuje tu krásnou siluetu a poctivou práci z roku 1994....takovej německej tiger , kterej se ovšem velmi hbitě protahuje zatáčkama i 20let od uvedení na trhu.

Je nádhernej.... :)

 

Zdar kolegové, poraďte mi prosím bmw servis v Praze. Nemám rád autorizáky, vždycky se mi vyplatilo jezdit do obyč servisu kde se věnují jen jedný značce. A protože jsem ještě bmw neměl, chybí mi zkušenosti i se servisem:-). Díky předem..

Zkus Schindelar v Hostivaři.........jezdím k nim už dlouho, a spokojenost... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Tenhle bawor je fakt krásnej, u mě bohužel dojíždí na něco, za co vlastně nemůže - typické současné majitele. 18ti letí cucáci, co neumí pořádně otočit volantem a nebo prudce inteligentní plešky, který si ve 20 let starý pyčolimuzíně honěj triko a oblbujou blbky. Nutno teda uznat, že skupiny, který jsem vyjmenoval, maj tyhle auta zpravidla v popelnicovým stavu, ne takovou libovku, jak máš ty. 

nechcem sa nikiho dotknut - nepoznam majitela, ale na kafe stretavam tuto sedmicku a mne sa to zda uz dost nepatricne takto " vylepsit" vzhlad a asi aj zabit komfort...

post-1887-0-69430200-1425895723_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

chapem nejake sado-maso tuningove upravy podvozku na blaznivom hothatch cmelakovi, a samozrejme pekne kola pomozu aj S klasse, ale tu som si pomyslel, ze odislo vzduchove pruzenie ( moje CL sa raz takto tvarilo a bolo to cez 100 litrov na Chodove ), ale ved bavoraky nemaju vzduchy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

chapem nejake sado-maso tuningove upravy podvozku na blaznivom hothatch cmelakovi, a samozrejme pekne kola pomozu aj S klasse, ale tu som si pomyslel, ze odislo vzduchove pruzenie ( moje CL sa raz takto tvarilo a bolo to cez 100 litrov na Chodove ), ale ved bavoraky nemaju vzduchy

soude podle tunerskejch nalepek to ma dodelavanej airride..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...