Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

hele nevite, existuje neco jako skola smyku pro auta s automatem? jak tam neni spojka na seslapnuti pri pretacivem smyku, tak podle me to asi ani moc realizovatelny, nebo jo?

 

Jen sundat nohu z plynu

 

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096067152-stop/209572230400029/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Ivan

BMW GS je vyborna volba pre turistiku. Kedysi som jazdil ostre motorky ( R1). Uz vekom som bol skor v jednej stope ani nie na supersporty ale skor nieco ako v autach by sme nazvali kategoriu GT a preto som mal najskor Blackbird XX a neskor Hayabusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gabo, pokial hodnotis zrychlenie a ohundravas cenu u auta ako Lex LF-A, tak si vobec nepochopil komu je to auto urcene a v com je jeho hodnota. To je ako hadat sa tu s quartzikom o zmysle hodiniek typu GS alebo PP, ked dobre potuneny quartz pojde presnejsie.. dlhsie vydrzi.. a je skoro zadarmo.. alebo ci su kilometre vodotesnosti na jeden dolar ceny ukazovatel niecoho podstatneho. A vobec tu ani nejdem argumentovat ake rekordy LF-A na Nurnburgringu malo, to asi nema ani zmysel.

 

To auto je unikat, technologicky skvost, a keby ho postavila akakolvek automobilka tak poviem to iste. Ze na potunenu plastovu ameriku s pevnou zadnou napravou alebo cokolvek trojdverove s logom MB lahsie zbalis sirokorozchodnu maturantku, to je tiez objektivny fakt. Len si tie dva (potencialne prijemne) zazitky netreba mylit. Kazdemu co jeho jest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Gabo, pokial hodnotis zrychlenie a ohundravas cenu u auta ako Lex LF-A, tak si vobec nepochopil komu je to auto urcene a v com je jeho hodnota. To je ako hadat sa tu s quartzikom o zmysle hodiniek typu GS alebo PP, ked dobre potuneny quartz pojde presnejsie.. dlhsie vydrzi.. a je skoro zadarmo.. alebo ci su kilometre vodotesnosti na jeden dolar ceny ukazovatel niecoho podstatneho. A vobec tu ani nejdem argumentovat ake rekordy LF-A na Nurnburgringu malo, to asi nema ani zmysel.

To auto je unikat, technologicky skvost, a keby ho postavila akakolvek automobilka tak poviem to iste. Ze na potunenu plastovu ameriku s pevnou zadnou napravou alebo cokolvek trojdverove s logom MB lahsie zbalis sirokorozchodnu maturantku, to je tiez objektivny fakt. Len si tie dva (potencialne prijemne) zazitky netreba mylit. Kazdemu co jeho jest.

ale ved uz to skus pochopit :-)

ja viem o LFA pomerne vela a viem aj o casoch na Ringu a tie plastove Ameriky si tam vedu uplne najlepsie! :-)

cakal som ale viac od Toyoty, ze tolko rokov vyvoja, tolko penazi, cakania a este motor im museli dodat nejake nezname motorkarske firmy.... a ono plastova Vette mu natrhne prdelku za nejakych 70. tisic dolarikov???

 

ja neviem, ale balit baby na auta, tak to uz asi nieeee....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

tak casy aut na ringu, zacinam este od starej, lacnej americkej blbosti s tuhou zadnou napravou za cca 68.000  dolarov.... ( a to Camaro ma prijemne prekvapilo,hm, vtipne! A ta Godzilla isla miestami po vlhkej trati - pekne!)

 

7:42.99 Chevrolet Corvette C6 Z06............ Jan Magnussen 2005

 

7:38 Lexus LFA ....................Horst von Saurma September 2010

 

7:37.4 Chevrolet Camaro Z/28 ...............Adam Dean October 2013

 

7:26.4 Chevrolet Corvette C6 ZR1 (2009..........)Jim Mero

 

7:25.7 Ferrari Enzo................... Marc Basseng August 2008

 

7:24.22 Nissan GT-R (2011)................... Toshio Suzuki 1 October 2010 Nissan conducted test.[31] Semi-wet conditions.
 

Upraveno uživatelem maxigabrielg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maxigabrielg - na Blackbirdu a Hayabusa jsem jel, ale nic moc mi to neříkalo. Časy na Ringu jsou pro mne virtuální záležitost zatímco české silnice a Mazda MX-5 (popř. půjčený Aston DB9 atd.) úžasná realita:-).

PS: Lexus LF-A je technologický skvost, ale nijak ke mně nepromlouvá.

PPS: Video (1900HP) je pěkné, auto ošklivé. Krabice od bot se spoustou koní...:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

ja s mojou jazz postavickou som musel prejst na GT kategorie, supersport bol uz malicky.

ale viem pochopit GS, aj ked to nie je moja parketa - podla mna to je uz zivotny styl, a nie len nejake jazdenie....

skusal som aj Harley dve sezony, ale to ma nechytilo - komfortne a rychle vozitko je Busa - pre mna ideal... a cafe racer som kupil MT1, spokojnost!

 

Mazda Miata je na okresky super, to sme tu uz riesili a som prijemne prekvapeny, ze kolko majitelov je tu medzi nami. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame ted v rodine nově Subaru XV... Je tam automat a 150konová 2.0l atmosfera.

Je to fajn, jen me/nas desne sere START AND STOP system... Da se sice vypnout zmacknutim tlacitka, ale musi se to delat po kazdym nastartovani, coz je dost vopruz...

Tatkovi v servisu tvrdili, ze uplne to vypnout nejde.... Lhali mu? Mate nejake navrhy? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame ted v rodine nově Subaru XV... Je tam automat a 150konová 2.0l atmosfera.

Je to fajn, jen me/nas desne s..e START AND STOP system... Da se sice vypnout zmacknutim tlacitka, ale musi se to delat po kazdym nastartovani, coz je dost vopruz...

Tatkovi v servisu tvrdili, ze uplne to vypnout nejde.... Lhali mu? Mate nejake navrhy? Díky

Vypnout to samozřejmě jde... mě to bylo nabídnuto v ofiko servisu za pár korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Mercedesu to jde také vypnout, stačí nabídnou všimné a celá legrace trvá cca 2. minuty po napíchnutí takové krabičky.  Auto je v záruce a nikdy jsem s tím problém neměl. U řazení mě to nevadí, tam si to reguluju sám, ale u automatu mě to sralo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

U Mercedesu to jde také vypnout, stačí nabídnou všimné a celá legrace trvá cca 2. minuty po napíchnutí takové krabičky.  Auto je v záruce a nikdy jsem s tím problém neměl. U řazení mě to nevadí, tam si to reguluju sám, ale u automatu mě to sralo. 

ale myslel som to tak, ze v ofiko servise to nemozu vypnut, aspon na Chodove v Mercedes to nechceli ( v oboch CLS som to skusal, este pred prvou garanckou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...