Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg

to chapem, ale ja som to chcel ofiko, nie nejakym amaterskym zasahom.

poznam aj ja particku, co ti fakt urobia takmer hocico - na Jaguare mi nastavili skandinavsky rezim alebo u S klasse aby TV hralo aj za jazdy, ale ja som opisoval ten pripad, ako pan so Subaru, ze to chcel v znackovom servise oficialne odstavit, co oni podla mna nemozu.

 

ps

mali by sme tie to reci prehodit do Petrolhead, nova tu zanasame vlakno o teme, ze kto na com jazdi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já mluvím pouze o autorizovaném servisu. Je pravda, že to není ofiko a na objednávce prací v servisu to není.  Ale věřím, že když jim v servisu k dotazu přidá na pivo, tak ti to rádi udělají.

 

Ty dokážeš za jízdy sledovat TV ?  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak? Mne v autorizaku u Skodovky nepomohli, pry to nelze...

Kazdej servis tvrdi, ze to vypnout nejde. Ale koncern i BMW vypnout jdou, takze nevidim duvod, proc by to nemeli umet i u Subaru.
Spis to bude nejaky interni narizeni, hadam.

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až se někdy podíváš do velkýho města, kde jsou občas zácpy, pochopíš.

 

Já normálně koukám na filmy i na dálnici... ono když má auto distronic a asistenta pro jízdu v pruhu (samo zatáčí a drží se v pruhu), tak to při nějkých 130ti není žádný problém. Na cestě Liberec - Praha a zpět dám vždycky celej jeden film. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ake "ofiko" vypinanie preboha? Ani diva svina nezisti kto to vypol, proste 1 klik vo VAGu (mimo koncern sa to asi vola inak) a je to vypnute. Nastavit "skandinavsky rezim" (denne svietenie aj so zadnymi svetlami) je takisto 1 klik. Myslite ze sa da prist na to ze to nevypol autorizak? Odpoved - nie, neda. Clovek s trochou IT citenia tam vie vystvarat ovela vacsie zverstva ako zmena jednej standardnej hodnoty... . Fakt bez obav, je uplne jedno kto to vypne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já normálně koukám na filmy i na dálnici... ono když má auto distronic a asistenta pro jízdu v pruhu (samo zatáčí a drží se v pruhu), tak to při nějkých 130ti není žádný problém. Na cestě Liberec - Praha a zpět dám vždycky celej jeden film. :-D

No, to už mi přijde dost drsný - registruje to taky včas chodce, zvířata, chumly aut po hromadný nehodě, zúžení a tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to už mi přijde dost drsný - registruje to taky včas chodce, zvířata, chumly aut po hromadný nehodě, zúžení a tak?

 

Asistenta proti přejetí chodce to má, ale ten asi ve 130ti fungovat nebude a chodec nemá na dálnici co dělat. No tak samozřejmě nesmíš čumět jen na televizi.  Mám ji v zorném poli a spíš to tak poslouchám a občas kouknu na obraz co se tam děje... (5 vteřin silnice, vteřina film) samozřejmě to není na akční filmy, ale spíš na takový ty přemýšlivé, kde moc nejde o obraz, ale spíš o děj a to ti stačí poslouchat. A také pak jedu 120 až 130 a ne víc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...