Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

 

I ten nejnepovedenější bavorák (cokoli s 2.0 TDI) má aspoň malou dušičku. Na rozdíl i od toho nejpovedenějšího audi (A6 allroad), které pořád zůstává naprosto sterilní.

Sorry ale toto su fakt dristy. Dusu ma pre kazdeho ine auto. Ale je pravda, ze jazda novou 5kou ma znacne prekvapila - ako uz bolo spominane, cakal som pohodlie limuziny a nasiel uskakanu kozu. Dusu som nenasiel, len interier z fakt hnusnej koze (chvilu som myslel ze je to napodobenina, ale vraj nie, to robi len mercedes. Ale za kozou to teda nevonalo). No tato hnusna koza bola uz aj predtym, tusim E60 (niesom si isty, nevyznam sa moc v tychto radoch).

Edit: a ziadnu dusu to nemalo, bolo to total sterilne auto.

Upraveno uživatelem eskimak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

zase nebudte tak tragicky - bavoraky su ovela tuhsie stavane auta a snazia sa zvladat aj sportovejsiu jazdu a to nieco ubera z komfortu a svoj podiel si ukradne aj run-flat obutie a samozrejme niekedy zbytocne velke kola.

Ale zase ziadna velka tragedia to nie je a kto chce auto takeho zamerania, tak s tym jednoducho uz kalkuluje...

aj pre mna CLS oproti E klasse ma prilis tvrdy Airmatic, ale ok, viem o tom a bud to akceptujem, alebo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Nevim, co jsou dristy, ale kozy v aute teda nevozim :-D

ja kozy rad.... hmmmm....

a myslim, ze zatial som mal v kazdom Medvedi alebo Bavoraku vcelku kvalitnu kozicku, o Jagym ci Bentley ani nehovorim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obchodnik: to mi rika hodne lidi. Mam trochu strach ze uz to je petilety vuz a nerad bych do toho vrazel prachy. Ukaze cas ale rozhodne to nebude lehke...

Hele lasko, pises nesmysly. Za prve se navazis do sestkovy mazdy, aniz bys v ni nekdy sedel a za druhe, budto se ti tvoje trojka sere a cpes do ni prachy, tak ji prodej. A nebo je ok a pak nechapu tvoje obavy ohledne 5 let. Snad vis sam nejlip, jak na tom tvoje auto je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdařte, Galaxy u mě točí šestý rok, najeto mám skoro 120, jsem v jednom z bodů, kdy bych ho prodal.

Vzhledem k nájezdu, účelu atd. se dívám po o něco menším autě, ale s třemi plnohodnotnými sedačkami ve druhé řadě.

Konkrétně jsem si všiml akce u Berlinga.

Vzhledem k ježdění v podstatě jen po městě by mi stačil benzín, šmrdlám se v kolonách, objem taky nepotřebuju.

 

Máte s tím někdo zkušenost? Jak s Berlingem, tak s tou jejich 1,6.

 

Náměty na jiná auta podobného typu a ceny vítám.

Nápady, jako že tři děti se vejdou do X5 nebo ať jdu do nového Sharana slyšet nepotřebuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdařte, Galaxy u mě točí šestý rok, najeto mám skoro 120, jsem v jednom z bodů, kdy bych ho prodal.

Vzhledem k nájezdu, účelu atd. se dívám po o něco menším autě, ale s třemi plnohodnotnými sedačkami ve druhé řadě.

Konkrétně jsem si všiml akce u Berlinga.

Vzhledem k ježdění v podstatě jen po městě by mi stačil benzín, šm.dlám se v kolonách, objem taky nepotřebuju.

 

Máte s tím někdo zkušenost? Jak s Berlingem, tak s tou jejich 1,6.

 

Náměty na jiná auta podobného typu a ceny vítám.

Nápady, jako že tři děti se vejdou do X5 nebo ať jdu do nového Sharana slyšet nepotřebuju :)

...S-Max? Já vím, je jen o fous menší...ale dost dobrej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Straspol, to je to samý. Cena a velikost Galaxy/SMax, Sharan, Alhambra dnes nejsou adekvátní mým potřebám, možnostem, velký, drahý. Nevozím už kočárek, co má manželka auto, jezdím polovinu nájezdu, díky koníčkům dětí maximálně jednou za měsíc vypadnem ven, jinak jen domov, škola, práce, město... Jezdím z garáže do garáže, takže ani nepotřebuju buhvíjaký fíčury typu vyhřívání skla, sedaček...

 

Hasňa, to by šlo, už teď jsou ceny v dasweltauto fajn...

 

Na osobák to bohužel není, tři sedačky jsou nutnost, jinak je mi to fuk. Sbohem Yetti, ale pro tři vzadu to úplně komfortní není. To Berlingo mě zaujalo, že nevypadá tak úplně jako původní dodávka (jako třeba Tourneo, Caddy) a akce jsou -130k.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdařte, Galaxy u mě točí šestý rok, najeto mám skoro 120, jsem v jednom z bodů, kdy bych ho prodal.

Vzhledem k nájezdu, účelu atd. se dívám po o něco menším autě, ale s třemi plnohodnotnými sedačkami ve druhé řadě.

Konkrétně jsem si všiml akce u Berlinga.

Vzhledem k ježdění v podstatě jen po městě by mi stačil benzín, šm.dlám se v kolonách, objem taky nepotřebuju.

Máte s tím někdo zkušenost? Jak s Berlingem, tak s tou jejich 1,6.

Náměty na jiná auta podobného typu a ceny vítám.

Nápady, jako že tři děti se vejdou do X5 nebo ať jdu do nového Sharana slyšet nepotřebuju :)

Sice ne Berlingo - ale P. Partner jsem před třemi roky koupil s tím motorem 1,6 na vození psů. Je to celkem příjemné svezení v tomto segmentu se spotřebou cca 6,8 , chybí tomu šestka. Jinak provoz bezproblémový, zadní šoupačky pro mojí potřebu ideální, příjemný vysoký posez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...