Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

akonahle nemate doma hlboky kocik tak kombi nepotrebujes. a na dovolenku tiez nie, si mi po laket aj s vyskokom, ty sa musis zbalit do jedneho bagu aj na lyzovacku. A nakoniec, chlapik tvojho formatu ma ist na dovolenku s kreditkou, plavkami a oblubenym uterakom okolo krku :) + na dovolenku ides raz-dvakrat za rok, po meste s tym jazdis kazdy den. takze by som v prvom rade riesil to kazdodenne pouzitie.

 

inak slovo "j a p." je v anglictine nadavka, som zabudol.. preto tie tri hviezdicky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak svých 180 cm naskladam i do pandy :) ale... Žena hodí malé do kufru horské kolo, občas vozí kartony do práce, a plánujeme vozit kočik :) Na dovolenou litas, o to nejde. Jako na převoz větších věcí mám Viano. Asi by to šlo. Zkusím někde projet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

To New céčko je malé uvnitř. Suv nesnáší, mám to těžké :)

Zatím vede lexus a subaru, řešíme kufr u lexus a asi by šel i sedan. Jinak žena je skromná, řekl jsem jí, že je to taková levnější Toyota :D

no oproti staremu je New C o dost vacsie a najme pohodlnejsie - jazdil som na Airmatic podvozku a to je auto, ktore by som normalne zobral aj po mojom CLS ( 250 CDI, rok 2013)

 

nesedi mi ta veta - zatim vede lexus a subaru.

tie dva vozy su u mna od seba tak daleko.... je to samozrejme vec vkusu, ale na mna Subaru posobi ako kvalitny pracant pre cloveka, co to aj vie vyuzit - nie pre milacika, ktory jazdil doteraz na C250 CDI a spominat to s Lexusom v jednej vete sa mi zda nepristojne! :lol2:

( fakt nemam nic proti tomu Subaru, ale v tvojom pripade to tak vnimam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řeším z pohledu Japonec v benzínu s automatem co nebude nasi.rat lidi :D New outback ve výbavě sport na mě nepůsobí jako obyc pracant, spíše jako prostorné, pohodlné a vcelku luxusní auto, samozřejmě bezpečné. Ženě je jedno jaká značka, chtěla původně nějakou starší kombi oktavku :) Nové céčko jsem projížděl, jako dobrý, ale prostorem uvnitř nehyri a když jsem dal použitelný benzín a výbavu, tak jsem byl na cca 1,45 s DPH. To bych fakt raději vzal roční 550i kombi, ať si užije naposled osmiválec. Nevím, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To New céčko je malé uvnitř. Suv nesnáší, mám to těžké :)

Zatím vede lexus a subaru, řešíme kufr u lexus a asi by šel i sedan. Jinak žena je skromná, řekl jsem jí, že je to taková levnější Toyota :D

 

Jestli je skromná, tak jí kup Hyundai i35 1.6 benzín 99kW a máš klid. Nedávno kolegyně přecházela z BMW530d na tohle auto a je spokojená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé - ideálně vlastníci - rozhodl jsem se pro Q5 v benzínu, ale je jich jak šafránu (asi zajedu do NDR). Ideálně manuál a jsem na vážkách mezi 132 a 155kW. Má cenu připlácet  za těch 22 kW? Je něco konkrétního, co na těchto kouscích sledovat? Uvažuji tak o 2-3 letém autu (do 80 000 km).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...