Přejít na obsah

Houby, hřiby, muchomůrky


Doporučené příspěvky

Jak jsem tu držkoval, že v mým okolí nic moc, tak dneska za dvě hoďky plnej obr koš. Hodně jedou praváky, velký a zdravý. Pár klouzků, kovář, smrkáče. Akorát se musí jinam, než jsem zvyklej, jak je všude mrtě vody, tak jsou vejš na dřív suchejch místech...

DSC00010.thumb.JPG.69b3a63c27d2a59adb9e45c439287e26.JPG

DSC00012.thumb.JPG.087a00445af1cbe61e7da3142c94e359.JPG

DSC00014.thumb.JPG.8443bb23905526754912ed4c26f3ff0d.JPG

DSC00017.thumb.JPG.72df9ca055446755aa377fc332b550cb.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě variace strouhanky (sezamová, parmazánová apod.) můžeš klobouky udělat jak růžovky, přírodní jen na sádle s kmínem. 

Sušení je nesmysl, nic z toho není. Sušit se dají nohy, ty pak podrť a používej jako koření (do guláše, některých polévek apod.).

Podusit do směsi s houbama víceméně jde, ale výsledek je na houby, je z toho takový beztvarý maglajz. Za mě ne.

Malý, ne zcela otevřený klobouky můžeš naplnit třeba mletým masem nebo třeba rýží se sýrem apod., a upéct. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bedly jen tak na oleji s kmínem jsme kdysi na doporučení kamaráda (neměli jsme strouhanku) na chalupě zbaštili. Veliká to delikatesa, akorát pak druhý den časté návštěvy toalety... 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ačkoli mám všude kolem lesy, tak tady skoro nic neroste. Anebo to spasou divoký prasata.

Ale při dnešním běhu se zadařilo:

1) už dost přestárlá ale ještě vypadala dobře 

2) krásný ale vůbec nevím co to je

3) tohle už šlo se mnou domu. Za mladých let (před 153 lety) nám to běžně rostlo na zahradě. Klasicky jsme z toho dělali řízky (trojobal). Nebo má někdo lepší kulinářský tip?

C48B2B93-249F-40A5-97CC-5372F4FC2A86.jpeg

69B54908-12F7-4EE0-8B49-5A1D6F8CC6C0.jpeg

EBCD1279-4423-4333-93C9-76F5858B0524.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2. těžko říct v tomhle stádiu, nesjpíš velmi mladý hnědák Schweinitzův nebo eventuálně i sírovec žlutooranžovy, ale na tem bych si v srpnu úplně jako nevsadil, ale možné to je, někde vysoko?

3. za mě trojobal, nic jiného s vatovcdm nejspíš ani dělat nelze

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už si řekl, že z výletu do lesa (jezdím tam s kočárem uspávat mimino),beru jenom praváky.... 

A oni mi začaly růst i na zahradě u plotu... 🙂

Jinak jsem teď týden doma, a sušička jela pět dní nepřetržitě... Mám hub tak na další tři roky...

PXL_20210820_165121723.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 8. 2021 v 19:59, colommbo napsal:

Bedly jen tak na oleji s kmínem jsme kdysi na doporučení kamaráda (neměli jsme strouhanku) na chalupě zbaštili. Veliká to delikatesa, akorát pak druhý den časté návštěvy toalety... 😀

Tak ne kazda bedla je jedla... a nebo jste se jen posr... no 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bedly znám (a sbírám, mám-li pro ně využití) celý život, tohle byla klasická řídká příhoda s častým běháním v důsledku oleje nasáklého v houbách. Moc jsme si pochutnali, srajdu jsme přežili a život šel dál... 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Držkové byl můj předek, tak bacha ;) 
Jinak kotrč lze použít i do klasické bramboračky s houbami, a plodnice bývají velké, takže se ještě nabízí úprava na (v rámci možností) plátky, namočit do těstíčka a usmažit v oleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...