Přejít na obsah

Watch de Luxe - Aupark


xlaque

Doporučené příspěvky

Neodisli a ani neodidu. Do Auparku su cakacky. Naposledy som pocul cislo okolo 190 (rozumej, 190 zaujemcov o akukolvek predajnu plochu)

 

Co sa tyka vztah zakaznik-predavac, samozrejme, zakladom je elementarna slusnost a ucta na oboch stranach.

V kazdom pripade, otazka predavacky na financne pomery zakaznika je proste neodpustitelna, vzdy a za kazdych okolnosti, bez debaty.

 

Co sa tyka vyplakavania majitelov obchodov na velku konkurenciu a podobne, no, ak by vam to v tom Auparku neslo, tak by ste to asi uz davno zabalili... Pri marzach hodiniek, ktorych cenovy vyvoj sledujem vam staci (moj hruby hlupy odhad) a pri cenach najomeho v Auparku plus nejaky ten plat personalu, vam staci predat tak 5-6 kusov mesacne. To mame jedny, maximalne dvoje tyzdenne. Denna navstevnost Auparku je cca 35.000 ludi...

 

Inac, asi zalezi fakt na ludoch, moje osobne skusenosti z predajni WDL, ako v Auparku tak aj v Eurovea su len pozitivne. Tak neviem, ci som mal stastie na personal, alebo co...

 

P.S. Minule mi dokonca nejake katalogy v podstate "nanutili" :) (rozumej, nepytal som si, ani som sa na katalogy nepytal)

 

 

ja som vo WDL kupil niekolk kusov hodiniek a vzdy som bol maximalne spokojny. personal poznal problematiku, spraval sa slusne a ochotne. pokial sme nemali Euro, bol trochu problem s cenou ( kurzom ) a chodili sme radsej do viedne, odkedy je Euro, ceny su +- vyrovnane a ako staly zakaznik dostanem slusnu zlavu.

 

co sa tika AP a kalkulacie ktora tu je napisana.... predajna ma cca 70m2, mesacny najom na 1m2 plochy v AP ja najmenej 100 EUR + % z trzieb. pracuju tam ak sa nemyslim 3 alebo 4 zamestnanci... na sklade je relativne velke mnozstvo tovaru ale pre ulahcenie kalkulace pocitajte 100 000 EUR x 10% pa.... cele to spocitajte a uvidite ze nestaci predat 5-6 ks hodiniek, ktorych cena sa pohybuje v priemere 3000 Eur ( B a omega su najdrahsie znacky ktore tam maju, dalej su to Rado,Tag heuer, Longines, Hamilton, Tisot, Mont Blanc etc.. )

 

timto chcem len povedat, ze kazda minca ma dve strany a podlad a pocity zakaznika mozu byt niekedy skreslene...

 

dodavam, ze niesom v ziadnom vztahu s majitelom spominaneho obchodu, ani ho nepoznam....

 

edit: vlastne pred rokom som tam mal mensi proble. narychlo som zhanal ako darcek steelfishe na kaucuku a povedali mi ze su objednane a pridu do terminu ktory som potreboval.. neoverili vsak ze boli obj pre konkretneho zakaznika. velmi sa ospravedlnovali a ponukali vysoku zlavu na skladove modely. zial chceli sme SF a kupili ich v sherone, ale pristup po chybe bol max korektny

Upraveno uživatelem Palo S.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Cital som celu tuto diskusiu a ked som bol v auparku tak som sa siel spytat na nejake informacie (zaujimalo ci maju nejake obrazky vo vysokom rozlisenie strojcekov) takze som urcite nebol potencionalny zakaznik a mal som dotrhane rifle, vytahane tricko, tenisky a ruksak na sebe lebo som siel zo skoly. 

Ale to co sa dialo potom bolo uplne ine ako pisete. Bol tam mlady predajca cca 25 a ochotne mi odpovedal na vsetky moje otazky a nakoniec sa ma spytal ci si nechcem aj hodinky vyskusat, najprv som nechcel ale nakoniec ma "donutil" a pochytal som si Breitling Transocean Unitime, 1461, a day and date. Takze uplne super zaver dna a fakt som sa citil ako zakaznik. Takto sa ku mne spravali aj v zahranici ale tu som to necakal a hlavne po precitani tejto diskusie. 

Takze aj iny na nazor na tuto predajnu  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Suhlasim s poslednym komentom, ci v auparku alebo v Eurovei som bol vzdy milo a ochotne usadeny do kresielka, ponuknuta kava, mineralka.... potom nasledovalo skusanie hodiniek atd.... nakoniec mi sami vzdy daju katalog znacky ake hodinky som skusal.... o cene sa da taktiez velmi rozumne jednat.... nebudem konkretizovat kolko ale je omnoho zaujimavejsia ako v Sherone v Ba, o Breitling butiku vo Wien nejdem ani pisat, tam sa o zlave ani nechceli rozpravat..... Dalsia skusenost pri vymene doneseneho remienku na B, ma taktiez usadili a slusne ponukli...napojom, za vymenu si nic neuctovali a boli prijemny. Co sa tyka Sheronu, tam ma za vymenu dobre skasli, poskriabali hodinky a este isli tvrdit, ze to som tam mal a div ze ma nevyhodila ta ich gorila z predajne von...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ďakujem aj za negatívne aj za pozitívne odpovede na WDL Aupark,ďakujem najme tým čo sa zastali predavačov a obchodníkov. .Je vidieť z textu že sme sa polepšili brali sme pripomienky vážne!! Žial kolegovi 25r. čo bol spomenutý v posledných textoch tiež už ukradli dráhe hodinky, takže tiež bude platiť.  Zdravý Vas najstarší predavač hodín BA. P..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem aj za negatívne aj za pozitívne odpovede na WDL Aupark,ďakujem najme tým čo sa zastali predavačov a obchodníkov. .Je vidieť z textu že sme sa polepšili brali sme pripomienky vážne!! Žial kolegovi 25r. čo bol spomenutý v posledných textoch tiež už ukradli dráhe hodinky, takže tiež bude platiť.  Zdravý Vas najstarší predavač hodín BA. P..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eurovea - velice příjemný personál, zkoušel jsem tam vícero hodinek. Řeším tam aktuálně i reklamaci. Slečna měla trošku zmatek ve faktech (rozměry, barvy pásku v katalogu), tak jsem ji musel opravovat. Když jsem na konci zabrousil na možnost indiv. ceny, tak se jen usmála, že to jako ne-e, že to oni nedělají. Jako bych se ptal na 50% slevu. Působilo to dost rozpačitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eurovea - velice příjemný personál, zkoušel jsem tam vícero hodinek. Řeším tam aktuálně i reklamaci. Slečna měla trošku zmatek ve faktech (rozměry, barvy pásku v katalogu), tak jsem ji musel opravovat. Když jsem na konci zabrousil na možnost indiv. ceny, tak se jen usmála, že to jako ne-e, že to oni nedělají. Jako bych se ptal na 50% slevu. Působilo to dost rozpačitě.

 

Tak to nechápu proč. U hodinek (zvláště u těch dražších) je to IMHO naprosto standadrní dotaz ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

WATCH DE LUXE a WOW

 

Vás pozýva na jesenný výpredaj výnimočných značiek.

Na vybrané modely ponúkame zľavy

 

50%, 60% a 70%

 

Akcia je určená členom WOW klubu (držiteľom Vernostnej karty). sz ak niekto nema a chcel by nakupit.

Ponuka platí iba počas 5 dní od 3.11. do 7.11.2016

Napr

 

BREITLING GALACTIC

30 MM

 

A71340L2/A713/368A

oceľ, diamanty

cena: 4240 ?

cena po zľave 55%:

1908 ?

 

 

 

BREITLING GALACTIC

31 MM

 

A71356L2/BA10/367A

oceľ

cena: 4280 ?

cena po zľave 55%: 

1926 ?

 

 

 

BREITLING SUPEROCEAN

44 MM

 

M13341B7/BD11/152S

oceľ, karbón, kaučuk, vodeodolné do 500 m

cena: 5700 ?

cena po zľave 55%:

2565 ?

 

 

 

BREITLING MONTBRILLANT 01 DIAMONDWORK  

40 MM

 

AB013067/C894/718P

oceľ, diamanty, modrá koža (aligátor)

cena: 9870 ?

cena po zľave 55%:

4442 ?

 

 

 

BREITLING AEROSPACE AVANTAGE CHRONOGRAPH

42 MM

 

E7936210/C787/130E

oceľ, titán

cena: 3550 ?

cena po zľave 55%:

1598 ?

 

 

 

BREITLING SUPEROCEAN CHRONGORAPH 

44 MM

 

A13341C3/G782/162A

oceľ, vodeodolné do 500 m

cena: 5030 ?

cena po zľave 55%:

2264 ?

 

 

 

OMEGA SEAMASTER AQUA TERRA 150M CO-AXIAL CHRONOGRAPH 

44 MM

 

231.10.44.50.04.001

oceľ

cena: 5890 ?

cena po zľave 60%: 2356 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tiez velmi dobre skusenosti ako s Auparkom, tak Euroveou. Az naposledy ked som si skusal Breitling Super Avenger II v Eurovei a pytal sa na cenu, tak mi mlady predavac povedal, ze zlavy uz nedavaju a plati cena na cenovke. Ostal som dost prekvapeny, lebo dovtedy so zlavami okolo 12 - 15 % nebol nikdy problem. Ale respektujem, je to ich cenova politika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vážení verní klienti,

 

Pri príležitosti 60.výročia kolekcie Omega Speedmaster by sme Vás radi potešili zľavou 20% na modely z tejto kolekcie, ktoré máme na sklade.

 

Čakajú Vás aj krásne hodinky z kolekcie Raymond Weil Jasmine

so zľavou 40%.

 

Zároveň Vám prinášame zľavy na vybrané modely značky TAG Heuer.

 

Akcia je určená členom WOW klubu (držiteľom Vernostnej karty).

Zľavy nie je možné kombinovať s ďalšími zľavami.

 

Ponuka platí  od 17.3.2017  do 23.3.2017

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po roku...

Žial kolegovi 25r. čo bol spomenutý v posledných textoch tiež už ukradli dráhe hodinky, takže tiež bude platiť.

Zaráža ma, že za toľké roky čo vlastníte tie obchody, ste s tými veľmi častými krádežami nič nespravili. Písali ste že vám ukradnú aspoň jedny drahé hodinky za rok - s ohľadom na ich cenu sa mi to zdá ako extrémne veľa. Prečo to nechávate tak? Poďte sa pozrieť napríklad do Drážďan, tam je po meste (a aj v nákupnom centre/pasáži) viacero predajcov luxusných hodiniek (väčšinou výrobcovia z Glashütte - je to tam blízko). Každý jeden z nich má na predajni zamknuté dvere a zvonček. Po zazvonení vo väčších obchodoch odomkne a otvorí ochrankár, v menších samotný predavač a po vstúpení zákazníka(ov) obchod zase zamkne. Buď má na to kľúč alebo čip. Zákazníci si pozrú hodinky a dvere ochrankár/predavač odomkne až keď sú hodinky zase zamknuté vo vitrínach. Tak obchodníci elegantne predídu krádežiam bez nemiestnych otázok a arogantného správania predavačiek čo aj tak nič nerieši lebo zlodej príde pripravený. Nemyslím si že by takáto na západe bežná úprava luxusnej predajne bola finančne nákladná.

 

Až tak sa nečudujem že sa u vás mení každú chvíľu personál, keď ste im pripravili prostredie tak rizikové že je takmer isté že približne raz alebo viac krát za rok budú platiť tisíce eur (niekoľkomesačný plat) za nejakého zlodeja kvôli nedostatočne zabezpečenej predajni luxusného tovaru. Tiež som bližšie k pochopeniu (NIE ospravedlneniu) správania sa tej predavačky z prvého príspevku k zákazníkom - ak nikto neobzerá hodinky tak ich ani nikto neukradne, kvôli čomu je asi v neustálom strese preto že sa to stáva tak veľmi často. To prostredie ste ale pre ňu pripravili vy, vy máte doširoka otvorenú predajňu s tovarom za tisíce eur za ktorý má 100% zodpovednosť vaša predavačka. Vám je to ale asi jedno - ako vyplýva z vašich príspevkov, všetky náklady spojené s veľmi častými krádežami znášajú vaši zamestnanci, tak prečo si lámať hlavu nad nejakým zabezpečením, že?

Upraveno uživatelem Ghost.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Znovu som sa pozrel sem na príspevky ,,, na vyjasnenie ja som nebol majiteľ  WDL Eurovea , ale len zo začiatku vedúci , ku koncu ako predavač penzista . Každý majiteľ ma predstavu ako ma jeho predajná fungovať a zamestnanec to musí akceptovať ...! Treba sa postavit za pult vyskúšať to a každý uvidí čo je to za nedocenenú  prácu - byt predavačom v BA ! Predavačom sa ale treba narodiť a stále sa zdokonalovať ....! Na zaver  Pozdravujem všetkých milovníkov hodín - Peter Tham

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...