Přejít na obsah

Tak tu máme menší souboj..


IWC vs. Rolex vs. Breitling  

75 hlasů

  1. 1. Bez ohledu na cenu, co vy na to ?

    • IWC Portuguese Yacht Club Chronograph
    • Rolex Deep Sea
    • Breitling Blackbird

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

 

tak se mi výběr hodně zmenšil (konečně) a rád bych požádal a dal šanci přátelům

z chronomagu, aby mi pomohli vybrat No.1

Proto jsem si dovolil menší večerní hlasování. Foto jsem nepřidával.., jistě je

všichni znáte.

Děkuji všem předem a pěkný večer ! :smile_anim: :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

 

tak se mi výběr hodně zmenšil (konečně) a rád bych požádal a dal šanci přátelům

z chronomagu, aby mi pomohli vybrat No.1

Proto jsem si dovolil menší večerní hlasování. Foto jsem nepřidával.., jistě je

všichni znáte.

Děkuji všem předem a pěkný večer ! :smile_anim: :smile_anim:

 

 

Budu rád a potěšen i pro případné názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jednoznačně IWC! Kdybys napsal Submariner, či nějaké jiné rolády, asi bych opravdu dlouho váhal, ale SDDS mi nějak nesedly. Za mě v tomto výběru jednoznačně  Portuguese Yacht Club Chronograph. Breitling ne, pokud vím, nemá ani in-house kalibr, což já upřednostňuji. Navíc průhled na kalibr s Pellatonem je prostě krása  :smile_anim: Osobně bych volil spíše sedmidenní portugaly, nějak jsem zjistil, že chronograf nepotřebuji, ale tak už máš 3 finalisty, tak si nechám filosofování pro sebe, prostě si kup ty Schafky  ;)

 

BTW. IWC ve své aplikaci pro iPhone nahradila na titulní straně BP právě  Portuguese Yacht Club Chronograph, moc rád tam na ně koukám  :)

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj :worried_anim:

To to máme velmi těsné. To jsem nečekal.

Rozptyl tam asi je.., já vybíral, dle toho co se mi líbí, ne

podle toho kam se to zařazuje. Dlouhodobý favorit byl BB, ale

čím víc chodím na forum, tím více se orientuji jinam. Nehledě na to,

že jsem netušil kolik se ve zn. hodinkách a hlavně u B.

dělá falzifikátů :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nepravé hodinky můžeš celkem snadno eliminovat výběrem prodejce, ale co uděláš s tím rozptylem ?

Za mě Rolex, ale bez nadšení. IWC pro mě diskvalifikují tlačítka chronografu a BB fakt, že je to "B". Jinak jsou moc hezký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš skutečně značně široký rozptyl. Možná by mělo být prvním krokem uvědomění si, co od hodinek čekáš a k jakým příležitostem je budeš chtít nosit. Já bych s výběrem počkal, až si budeš moci všechny hodinky vyzkoušet na živo na zápěstí, do té doby je nějaké vybírání bezpředmětné. Yacht cluby, pokud vím, ještě nikde v krámě nemají. Hlasoval jsem pro IWC, neb je to moje srdcová značka, ale jako univerzálnější hodinky bych viděl buďto Rolex nebo Omega, K Breitlím jsem si žádný vztah nevypěstoval, takže za mě ty nee. Nejlepší by tedy bylo buďto počkat, až se výběr zúží a až sám dojdeš k těm svým pravým a jediným, nebo kopit hodinek vícero a střídat je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš skutečně značně široký rozptyl. Možná by mělo být prvním krokem uvědomění si, co od hodinek čekáš a k jakým příležitostem je budeš chtít nosit. Já bych s výběrem počkal, až si budeš moci všechny hodinky vyzkoušet na živo na zápěstí, do té doby je nějaké vybírání bezpředmětné. Yacht cluby, pokud vím, ještě nikde v krámě nemají. Hlasoval jsem pro IWC, neb je to moje srdcová značka, ale jako univerzálnější hodinky bych viděl buďto Rolex nebo Omega, K Breitlím jsem si žádný vztah nevypěstoval, takže za mě ty nee. Nejlepší by tedy bylo buďto počkat, až se výběr zúží a až sám dojdeš k těm svým pravým a jediným, nebo kopit hodinek vícero a střídat je.

 

Díky za rady a informace a jeden z nejlepších příspěvků.

K variantě koupit vicero a střídat je.., v těchto

cenových relacích mi to připadá velká rozmazlenost, chci jen jedny a na všechno.

Rozptyl chápu pro odbodníky, ale pro mne až tak veký rozdíl není a nepřipadá mi,

mám za to že

všechny se dají nosit všeobecně ke všemu.. ale tot názor laika. nebo ne ? :smile_anim: :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...