Přejít na obsah

Hodinářství Hanák Brno


Návštěvník pitrs182

Doporučené příspěvky

Návštěvník pitrs182

Tak sem se rozhodl pořídit si kovový tah na mé hodinky Tissot T Touch Expert. Pryž mne nijak neoslovila, navíc ve vedru je nošení pryžového řemínku velmi nepříjemné. Než mne napadlo mrknout se na zahraniční weby, objednal sem si tah v hodinářství Hanák Brno. Objednávka proběhla 27.7.2010, 11.8. mi došel mail, že řemínek je již v hodinářství. Domluvil sem se s paní vedoucí, že si jej vyzvednu 14.8.v sobotu. Přijel sem natešen do prodejny na ul.Rašínova, kde mě oznámili prodavačky, že na prodejně žádný kovový tah na Tissot nemají. Naštěstí byla na prodejně paní majitelka, která se ujala pátrání po řemínku. Čekal sem na prodejně více jak 45 minut než se našel. Trpělivost mi pravda již docházela, ale nechtěl sem jen tak odjet z Brna bez tahu. Naštěstí se po telefonátu s vedoucí našel. Paní majitelka mi nabídla ochotně nasazení řemínku na hodinky, což jsem s povděkem přijal. Po chvilce bušení a záhadných kovových zvuků mi byly hodinky nasazeny na ruku. Zaplatil sem pouze cenu tahu a vydal se k domovu. Po cestě jsem si zálibně prohlížel mé "nové" hodinky, a tu sem s hrůzou zjistil, že nožičky na hodinkách jsou vcelku slušně obouchané od razantních úderů na pohled křehké paní majitelky. Budoucí výměnu baterie budu velmi zvažovat. Zda se znovu obrátit na výše uvedené hodinářství, či se poohlédnout po jiném autorizovaném hodinářství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěš hlavu. Určitě se tu najde někdo kovanej, kdo Ti náležitě vysvětlí, že jsi prudil a hnidopich a pokud to nemá vliv na funkci rostlináře tvých hodinek, tak je přeci vše OK.

 

P.S. Sorry, jsem dneska nějakej protivnej. Samozřejmě mi je líto, že Ti někdo dokurvil hoďky. Jen mě tu včera a dnes nesedlo pár názorů kolegů.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pitrs182

Nevěš hlavu. Určitě se tu najde někdo kovanej, kdo Ti náležitě vysvětlí, že jsi prudil a hnidopich a pokud to nemá vliv na funkci rostlináře tvých hodinek, tak je přeci vše OK.

 

P.S. Sorry, jsem dneska nějakej protivnej. Samozřejmě mi je líto, že Ti někdo dokurvil hoďky. Jen mě tu včera a dnes nesedlo pár názorů kolegů.

 

V pohodě :rolleyes: Pravdou je, že je to určité hnidopyšství,ale zas na druhou stranu za hodinky dá člověk vcelku nemalou částku, a za tah též.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se ještě něco dodat? Tedy krom toho, že já ty prodavačky u Hanáka všechny opravdu nemusím? Holt luxus je třeba náležitě zaplatit.

 

PS: Mohl bys to nějak nafotit? Ty fotky by se měly dát do síně slávy.

Upraveno uživatelem B.F.G.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chystal jsem se ve čtvrtek dát k Hanákovi do opravy (záruční) moje Omegy PO. Po čtení tohoto a hlavně vlákna z příspěvku č.3 mě střídavě polévalo horko a studený pot. Takže teď přemýšlím jak to řešit: Hanák NEE, zbývá Praha nebo Vídeň. Nebo Oriosa Brno, která to asi pošle Dušákovi do Prahy? Přijmou do opravy hodinky , které nebyly u nich koupené? Účtují si poštovné?

Upraveno uživatelem baza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pitrs182

Dá se ještě něco dodat? Tedy krom toho, že já ty prodavačky u Hanáka všechny opravdu nemusím? Holt luxus je třeba náležitě zaplatit.

 

PS: Mohl bys to nějak nafotit? Ty fotky by se měly dát do síně slávy.

 

Do síně slávy to nebude. Foceno mobilem. Nejde to vidět celé, jen ty nejzásahy :oneeyed02: Druhou stranu se mi nepodařilo nafotit. Paní se prostě párkrát netrefila, chtělo by to lepší :eek:

 

http://lh6.ggpht.com/_-K7l5TYT8SA/TGkOZILQ5MI/AAAAAAAAACI/gbHKuNhIdg0/s800/Tissot_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do síně slávy to nebude. Foceno mobilem. Nejde to vidět celé, jen ty nejzásahy :oneeyed02: Druhou stranu se mi nepodařilo nafotit. Paní se prostě párkrát netrefila, chtělo by to lepší :eek:

 

http://lh6.ggpht.com...00/Tissot_1.jpg

 

Za toto bych chtěl po ní nové hodinky. Smrtelně vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do síně slávy to nebude. Foceno mobilem. Nejde to vidět celé, jen ty nejzásahy :oneeyed02: Druhou stranu se mi nepodařilo nafotit. Paní se prostě párkrát netrefila, chtělo by to lepší :eek:

 

http://lh6.ggpht.com/_-K7l5TYT8SA/TGkOZILQ5MI/AAAAAAAAACI/gbHKuNhIdg0/s800/Tissot_1.jpg

 

Tfuj hamba im! Vecna a velka skoda ze si si to nevsimol este tam, uz by som im tam tie hodinky asi nechal. To predsa nieje normalne, to je hnus :sad01_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pitrs182

Tak to bych teda taky neskousl. Nabídnou ti, že ti to přebrousí,

to ale zase udělají jiným směrem a jinou hrubostí než na druhé nožce,

takže to raději nech být.

 

Tak tak, nechám to tak být. Jedinou "výhodou" je, že to na první pohled není vidět. Ještě mě k tomu napadá- "pokud chceš navštívit Hanáka, dej si raději velkýho panáka" :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...