Přejít na obsah

Hodinářství Hanák Brno


Návštěvník pitrs182

Doporučené příspěvky

dal jsem svoje sedmileté Carrery na opravu (přeskočené páky chronografu - já vůl jsem si zmáčkl reset když běžel chronograf) plus si už zasloužily komplet servis za 14000, má to údajně být hotovo 20.7. (cca 4 týdny) tak uvidíme, poustnu výsledek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • Po roku...

Já mám s Hodinářství Hanák Brno zatím jen jednu zkušenost, konkrétně s panem Daliborem Hanákem u kterého jsem si kupoval Omega Moonwatch, byl moc milý a ochotný, věnoval se mi maximálně, byl klidný, takže i já byl v pohodě a měl jsem pocit, že se ho můžu zeptat na cokoliv a taky pár otázek bylo a vše super. Následně jsem přešel do servisu, kde mi paní na příjmu nechala zkrátit tah, hodinky po zkrácení OK, nezanechalo to na nich žádnou stopu, za mne první zkušenost na výbornou a určitě jsem tam nebyl naposledy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Já teda zatím nic nekoupil, zatím jen očumuju, ale u Hanáka na mě byli vždy extra milý a při zkoušení Omeg nebyl nikdy problém. Možná to bude opravdu tím přístupem ;)

 

Jen ty ceny jsou moc vysoko. Dotaz: podařilo se tam někomu ukacat nějakou pěknou slevu (klidně do SZ), díky?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Vykopu tuhle mrtvolu, jiné vhodnější vlákno jsem neobjevil :)

Při shánění Omega Apollo 8 jsem napsal všem AD v ČR i SR, jestli je dokáží objednat - nikde je neměli skladem.

Někde se vůbec neobtěžovali odepsat, někde odepsali, že už se nevyrábí a nelze je sehnat :D

Pokud odepsali, že je dokáží objednat, tak jsem začal řešit cenu.

Někteří dealeři nabídli slevu 0% :D

Nejlepší cena u Provazníka - bohužel není na stránkách Omegy veden v seznamu AD... netuším, proč tomu tak je, ale raději si pár tisíc připlatím a budu mít hodinky od autorizovaného dealera.

U jednoho slovenského AD byla cena druhá nejlepší, ale jen prostým přepočtem kurzu EUR - CZK a bohužel vím, že moje banka při platbě v EUR používá hodně špatný kurz, takže by to nakonec vyšlo asi o něco hůř.

U Hanáka v Brně mi nabídli slevu 9%, což se někomu může zdát málo, ale pořád je to výrazně víc, než sleva 0% :D

Podotýkám, že u nich nemám žádnou nákupní historii a veškerá komunikace probíhala mailem a telefonicky a byla vždy profesionální a příjemná.

Jakmile hodinky dorazily do Brna, tak jsme si udělali výlet.

V prodejně příjemný a ochotný personál a jako bonus jsme dostali nějaké lepší šampíčko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...