Přejít na obsah

Čím se holíte?


Doporučené příspěvky

Akkersson : Z vlastní zkušenosti můžu doporučit Klar Kabinett (nevím, které písmenka jsou v názvu dvakrát). Jenže myslím, že už se nevyrábí a sehnat ho je trochu problém. Takže z běžně sehnatelných mám rád Mühle mýdlo.

 

Díky, člověk by si řekl, že v tom nemůžou být moc velký rozdíly, ale opak je asi pravdou. O výsledek tohoto srovnání se samořejmě s vámi podělím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně se chystám objednat všechno co potřebuju, ale narazil jsem na problém mýdlo (např. Mühle mýdlo na holení Sea Buckthorn) vs. krém (např. Mühle krém na holení Sea Buckthorn). Rozumím tomu dobře, že mýdlo je jenom volně vložené do krabičky a pak ho držím v ruce, zatím co krém je v kelímku? A jaké jsou výhody a nevýhody mýdla oproti krému? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdíl je v tom ,že

mýdlo je tuhé konzistence,dává se do porcelánové ,nebo jiné misky a mokrou štětkou po něm kroužíš až budeš mít dostatečně štětku napěněnou cca 10krát a poté naneseš buď rovnou na tvář a roztíráš ,nebo začneš rozšlehávat v misce a poté naneseš rozšlehanou pěnu na tvář.

krém je měkké konzistence,trochu si nabereš bud na štětku ,nebo odebereš do misky a postup je stejný.

někomu vyhovuje mýdlo ,někomu krém,ale v zásadě je to jedno,hlavně používat kvalitní mýdla/krémy/,poznáš to na oholení,břit nebo břitva budou lépe klouzat po pokožce atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď nevím, jestli se mám bát, když bydlíš Zlín + Brno :D Já už si dnes udělal pěknou půlhodinku v koupelně. Podobná kombinace, R89+Permasharp+krém Kappus Aloe. Ne že by to byl nějaký extra hit ten krém, ale musím dobrat, co jsem načal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je moje sestava:

post-11353-0-11949900-1397204480_thumb.jpg

Začal jsem téměř klasicky - Wilkinson bagr + žiletky na vyzkoušení jestli to je pro mě použitelný. Žiletky teda hrůza, ale jinak mi to vyhovuje, takže následovala koupě R89 + Feather a to je přímo úžasná pohoda. Štětka je z DM, za necelé dvě stovky a je u ní dokonce i stojánek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem poprvé v životě vyzkoušel žiletky Perma - Sharp. Cca po měsíci (!) jsem první kus vyhodil, ačkoli ještě celkem slušně holila. V porovnání s těmi běžnými žiletkami tedy nejen skvěle holí, ale především drží ostří neuvěřitelně dlouho.  Sakra, jak to ti rusáci dělají?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem poprvé v životě vyzkoušel žiletky Perma - Sharp. Cca po měsíci (!) jsem první kus vyhodil, ačkoli ještě celkem slušně holila. V porovnání s těmi běžnými žiletkami tedy nejen skvěle holí, ale především drží ostří neuvěřitelně dlouho.  Sakra, jak to ti rusáci dělají?

 

Ono všetky tie ruské žiletky sú skoro výborné. Takmer všetky, čo som vyskúšal, tak som vyhodil tak po 4-6 týždňoch, aj to väčšinou preto, že mi bolo blbé používať jednu žiletku tak dlho. Jednoznačným víťazom sú u mňa žlté Gillette.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...