Přejít na obsah

Čím se holíte?


Doporučené příspěvky

Ono všetky tie ruské žiletky sú skoro výborné. Takmer všetky, čo som vyskúšal, tak som vyhodil tak po 4-6 týždňoch, aj to väčšinou preto, že mi bolo blbé používať jednu žiletku tak dlho. Jednoznačným víťazom sú u mňa žlté Gillette.

Přesně jsi to vystihl, taky jsem ji minimálně týden ještě mohl používat, nicméně už mi bylo blbý ji používat tak neskutečně dlouho. Žlutý Gillette budu muset vyzkoušet, ovšem je otázka, kdy se k nim dostanu, když těch Perma-Sharp mám doma asi 10 balíčků, což mi s touhle výdrží žiletek vystačí zřejmě až do důchodu. 

 

Edit: sakra je možný, že jsem 500tý příspěvek vyplácal na plky o holení? :bangin: ????

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám pár technických postřehů a dotazů, nakoupil jsem na upravse.cz, seznam jsem dával pár stránek zpět

 

když se holím tak ideálně ve vaně

1. napařit fousy ručníkem namočeným ve vařící vodě, klidně zopakovat 2x, je to velice příjemné, už jsme i usnul:-)

post-20025-0-85825900-1398412966_thumb.jpg

2 promasírovat olejíčkem, tak 5 kapek a masíruju/vtírám do vousů tak 30s, ten olej zajistí lepší kluz bagru po tváři

post-20025-0-54291500-1398413044_thumb.png

3. jezevec + mýdlo - tady mám první dotaz - Jezevcem šm.dlám to mýdlo rovnou v misce, takže mi to samozřejmě teče ven (ve vaně to nevadí), cca 15-20s a pak postupně nanáším na tvář, kde nadále roztírám, občas doplním mýdlo na štětku z misky, při druhém holení je pěna taková jiná často čtu jako šlehačka, prostě hustější

post-20025-0-87222200-1398413148_thumb.png

4. po kontrole hladkosti a důkladném usušení, raději až 10 min po odchodu z koupelny se vrátím a promasíruju si tvář krémem, je fakt super, ten mentol cítím ještě ráno

post-20025-0-39722700-1398413630_thumb.png

 

třeba to někomu pomůže, ale budu rád za postřehy, co děláte jinak

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelená Astra je ok, jak píšou výše jsou i lepší, holit se měsíc jednou žiletkou za 5 korun je divný (dříve 4-břit wilkinsson quattro za stovku)... koupil sem je na vyzkoušení na upravse.cz, je to fakt pohoda, ostré je to fest, tak sem špekuloval zda Perma Sharp (ty mám doma z upravse taky) nebo Feather a na ebay, jsou Feathery za dobrou cenu zhruba 6 kč/kus... Perma Sharpy taky... 

 

bral jsem je tady http://www.ebay.com/itm/100-Blades-Feather-Razor-NEW-HI-STAINLESS-Double-edge-Platinum-coated-shaving-/261266084329?pt=US_Shaving_Hair_Removal&hash=item3cd4ac11e9 ... za 3 týdny byly doma, na balíčku (balíček velikosti krabičky žiletek  cca 30 cm dlouhej), cena 7 USD a gift :D

 

pošli SZ a dám ti vzorek ;)

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelená Astra je ok, jak píšou výše jsou i lepší, holit se měsíc jednou žiletkou za 5 korun je divný (dříve 4-břit wilkinsson quattro za stovku)... koupil sem je na vyzkoušení na upravse.cz, je to fakt pohoda, ostré je to fest, tak sem špekuloval zda Perma Sharp (ty mám doma z upravse taky) nebo Feather a na ebay, jsou Feathery za dobrou cenu zhruba 6 kč/kus... Perma Sharpy taky... 

 

bral jsem je tady http://www.ebay.com/itm/100-Blades-Feather-Razor-NEW-HI-STAINLESS-Double-edge-Platinum-coated-shaving-/261266084329?pt=US_Shaving_Hair_Removal&hash=item3cd4ac11e9 ... za 3 týdny byly doma, na balíčku (balíček velikosti krabičky žiletek  cca 30 cm dlouhej), cena 7 USD a gift :D

 

pošli SZ a dám ti vzorek ;)

 

Když si ty žiletky dám do košíku z toho odkazu tak i s poštovným za 26,90 USD. Jak je to možný?  :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si ty žiletky dám do košíku z toho odkazu tak i s poštovným za 26,90 USD. Jak je to možný?  :helpsmilie:

 

platil jsem taky tolik ;) 7 USD napsal číňan na balík a ještě zaškrtl Gift, jsem tam neměl dávat čárku... i tak to bylo pod 25E, ale kdyby někdo chtěl dva kusy - šábnout se o poštovný, možná by to prošlo

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

platil jsem taky tolik ;) 7 USD napsal číňan na balík a ještě zaškrtl Gift, jsem tam neměl dávat čárku... i tak to bylo pod 25E, ale kdyby někdo chtěl dva kusy - šábnout se o poštovný, možná by to prošlo

 

V pohodě, jen jsem myslel, že dělám něco blbě. I tak je to pěkná cena, pokud by se v budoucnu plánovala hromadná objednávka tak do toho jdu, pokud by se to aspoň trochu vyplatilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Holím se nějakým strojkem od Gillette. Jako krém na holení a po holení používám Rituals Samurai Secret (viz odkaz níže). Líbí se mi, že to je 2v1, ale už bych chtěl zkusit změnu. Víte o nějaký alternativě taktéž 2v1?

 

http://www.rituals.cz/muzi/krem-samurai-secret/ 

Upraveno uživatelem Irma Bunt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...