Přejít na obsah

Čím se holíte?


Doporučené příspěvky

Byl by někdo ze zdejších ochoten se podělit o balíček žiletek Feather a/nebo PermaSharp? Stačil by i jeden kousek od každé. Rád bych obě značky vyzkoušel a porovnal, než je objednám na ebay, kde jsou k mání většinou jen větší balení. Nejmenší množství s poštovným zdarma, co jsem našel, jsou Feathery - 10 ks a PermaSharpy 50 ks. Popřípadě, kdyby se chtěl někdo připojit k objednávce. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera mi přišly Feather 10ks, tak jsem hned otestoval s Merkurem 23C a jinou žiletku už nikdy :-) vůbec jsem po holení nevěděl, že jsem se holil, ani náznak podráždění na krku a ani malá ranka, což se mi u nové žiletky ostatních značek nikdy nepovedlo, jedním slovem luxus. výdrž neřeším, ale určitě bude špičková. jinak štětku mám z DM (ne jezevec) a mýdlo Proraso white.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl by někdo ze zdejších ochoten se podělit o balíček žiletek Feather a/nebo PermaSharp? Stačil by i jeden kousek od každé. Rád bych obě značky vyzkoušel a porovnal, než je objednám na ebay, kde jsou k mání většinou jen větší balení. Nejmenší množství s poštovným zdarma, co jsem našel, jsou Feathery - 10 ks a PermaSharpy 50 ks. Popřípadě, kdyby se chtěl někdo připojit k objednávce. Díky.

 

 

Mozna by stalo za to udelat nejakou hromadnou objednavku Feather na ebay, koukal jsem ze pri 100 ks by jedna vysla na neco pres 7 Kc, to uz je slusna cena

Do toho bych asi šel, ale s ohledem na zásobu PermaSharp bych bral max 3-4 balení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...