Přejít na obsah

Čím se holíte?


Doporučené příspěvky

To Roman P. Tak po dlouhém průzkumu na netu jsem se rozhodl zakoupit Panasonic ES-LV95-S803. Nyní už je novější generace, ale to už je cena 10 tis. Tento se už dá těžko sehnat, Alza má jednoho rozbaleného a já zakoupil na panashop.cz (když se zaregistruješ, tak máš pak 5% slevu a dostaneš se na 5.975,- Sice jsem i tak překročil svůj limit, ale doufám, že pár let nebudu muset nic řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Panasonic odzkoušen a spokojenost. Kvalita holení stejná jako u Brauna, ale za kratší dobu, takže kůže není podrážděná. Zatím jsem zkoušel na sucho, časem zkusím i mokré holení. Výsuvná lišta je užší než měl Braun, ale ostrá jak ..., hned jsem se s ní řízl :-)  Překvapilo mě, že nebyl skoro žádný bordel cca 90% zůstalo ve strojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, takže dobrý. Já jak o tom přemýšlím, tak se dost často holím jen nahrubo takovým zastřihovačem a tak se mi do strojku nechce dávat tyhle peníze a to mě přivádí na myšlenku netrvat na řadě 7 co mám teď a koupit Brauna 5 nějak do 4000,-

Jen nevím, v čem jsou mezi nimi rozdíly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panasonic používám už léta na mokré holení. Mám citlivou pokožku a k suchému holení už bych se nevrátil. Bohužel na mých tvrdých vousech se strojek brzy ztupí. Chce to dobré holicí mýdlo, častěji kápnout olej a občas vyměnit planžetu a břity. Přesto mi nic jiného než vysokorychlostní Panasonic do koupelny nesmí (kromě ručního strojku a žiletek Feather).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delší dobu jsem různě experimentoval, až jsem se v mýdlech ustálil na červeném Proraso krému před holením a červeném Proraso krému na holení. K tomu Mühle porcelánový hrníček na ušlehání pěny (skvělá věc) a Mühle Sandalwood balzám po holení. Tuhle kombinaci používám jak s žiletkami, tak s Panasonicem. Na focení tahle fádní kombinace není, ale jsou to spolehliví pracanti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delší dobu jsem různě experimentoval, až jsem se v mýdlech ustálil na červeném Proraso krému před holením a červeném Proraso krému na holení. K tomu Mühle porcelánový hrníček na ušlehání pěny (skvělá věc) a Mühle Sandalwood balzám po holení. Tuhle kombinaci používám jak s žiletkami, tak s Panasonicem. Na focení tahle fádní kombinace není, ale jsou to spolehliví pracanti :)

Co si představit pod pojmem experimentoval? Cos zkoušel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da se snim holit i treba ve sprse, kdyz se clovek sprchuje nebo se muze namocit jen holici hlava.

Diky ta info.

Tak Panasonic odzkoušen a spokojenost. Kvalita holení stejná jako u Brauna, ale za kratší dobu, takže kůže není podrážděná. Zatím jsem zkoušel na sucho, časem zkusím i mokré holení. Výsuvná lišta je užší než měl Braun, ale ostrá jak ..., hned jsem se s ní řízl :-) Překvapilo mě, že nebyl skoro žádný bordel cca 90% zůstalo ve strojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě mýdlo Mühle sedí velmi dobře,je takové "mastnější" dobře drží na hubě a i aromatizace je fajn.Dostal jsem se k Dusy kabinet,odrazuje mne ta růžová aromatisace ,ještě jsem jej ani k vůli tomu nezkusil.Jinak mám základní štětku Mühle a žiletky Astry či Feather /ty bych potřeboval dokoupit,pokud by se toho někdo ujal/.Rád bych zkusil i mýdlo Le Pere Lucien,je to pro mne takový "svatý grál" mezi mýdly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Vznáším prosbu na olomoučáky - minulý týden jsem se chtěl zastavit pro nové žiletky v prodejně, kde jsem kupoval první výbavu.

Bylo to u železáren v bývalém Idopu. Teď je ale barák zavŕený a nemůžu si vzpomenout na název prodejce, takže web nepomohl.

Poradíte kam přesídlili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...