Přejít na obsah

Čím se holíte?


Doporučené příspěvky

Na ten Wilkinson jsem moc chvály nečetl tedy. Na odzkoušení jsem měl Strojek značky Soluna po pradědovi a k tomu modré Astry :)

Jinak cca 900 mi nepřijde hodně za kvalitní nástroj, jen mě zajímalo, jestli jsem něco nepřehlédl, něco co je o pár stovek levnější a udělá stejnou službu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak to si trefil hřebíček na hlavičku, přesně tenhle mám :D Vážně ho neberu, už mám objednaný Mühle. K tomu žiletky Perma sharp, KAI a na zkoušku i zelené Astry. Teprve až mi to dojse se začnu seznamovat s tímhle způsobem holení.

Jen jsem nechtěl brát na začátek strojek, který nemá moc dobré hodnocení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A oni už v DM mají i jiný než plastový? Já teda na to plasťáku začínal, koupil jsem ho na zkoušku a na konec jsem ho používal be problému asi rok :) ještě bych ho v šupleti našel.

 

Měl jsi na mysli tedy tento motýlkový? https://www.notino.cz/wilkinson-sword/premium-collection-britva-na-klasicke-vymenne-cepele/p-15868377/?gclid=CjwKCAjwyqTqBRAyEiwA8K_4O4cJXe8eI_9lEcinRbKNgh_0be9VmHWcBWsT02pvp_UgPr065P_W8hoC3vQQAvD_BwE

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, přesně tenhle motýlkový mají v DM, jiný jsem tam neviděl - dřív jsem to nesledoval. Chodil jsem kolem něj dva měsíce, nakonec jsem odolal a začal pročítat tohle vlákno a teď už i fórum břitva.cz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mühle Rytmo R220 SR, rukojeť z dřeva jasanu. Oproti dříve používanému G. Mach 3 nesrovnatelný komfort.

K tomu točím žiletky Mühle, Derby Premium a Perma Sharp Super.

 

Všechny ok, ale nejvíc mi sedí ty Mühle.

 

post-66472-0-70663800-1565267200_thumb.jpg

 

post-66472-0-11151300-1565267216_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová akvizice,potěšila velmi,mám rád vůni kůže,jalovce,tabáku  ........  Recenze od Wikinga zde  https://www.forum.britva.cz/viewtopic.php?t=2831

 

Té recenzi nešlo odolat, dnes mýdlo dorazilo. Už se těším, až jej zítra vyzkouším, takhle z krabičky voní skvěle, díky za tip!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Přiznám se, že nijak -soupnu feather do strojku a používám - ono se to omyje- samo... stejně jako nekorkuji a tak... jen se Holim a teď premyslim jestli něčím nahradit Toobs, protože bude končit (dochází krabička) a já bych rad něco podobně peniveho v krému s kytickovou vůní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tabac jsem ještě nikdy neměl.

 

Tohle jsem kdysi taky zkusil včetně vody po holení, vlastně se prodávaly i dárkové kazety myslím a bylo to OK. 

Zajímalo by mě, co používáte za přípravky po holení - vody, balzámy, krémy.....

Já od vod přešel přes krémy na nějakou dobu k balzámu Gillette PRO a rád bych zase zkusil něco jiného. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...