Přejít na obsah

Čím se holíte?


Doporučené příspěvky

V 19. 1. 2021 v 21:13, Strocek napsal:

Nemá někdo zkušenost? Zapadal by mi do českého setu

http://www.spokar.com/cz/shop/?id=101-stetec-holici-8315-166-p.html&id_barvy=87

Štětka je doma,recenze zde https://forum.britva.cz/viewtopic.php?f=17&t=1178&p=42654#p42654

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Moje sada na holení od Kentu. 🙂 Používám už 3. rokem a zatím spokojenost, jen jsem měnil štětku, protože jí prasklo plastové tělo. Žiletky používám různé, poslední dobou hlavně kvuli dostupnosti, beru Astry. 

IMG_1995.thumb.jpeg.41bbfe96b04fff1e563be8bb255c27bb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, bohus76 napsal:

Nová akvizice, italské mýdlo snad kůže,santal,tabák.No voní fantasticky, mám chuť to sežrat 😁Cena velmi příznivá.

IMG_20210210_112701.jpg

Kdes to bral? Ja zatim prevazne beru od “te pani z SK”, ale obcas je zmena fajn. Jinak asi budu muset poresit obmenu stetky, koukal jsem na silvertip od Muhle, jako rozumny pomer cena:vykon. Btw ceny jinde, napr. i Amazon, lepsi jak u nas. Klasika. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 2. 2021 v 15:44, McPet napsal:

Moje sada na holení od Kentu. 🙂 Používám už 3. rokem a zatím spokojenost, jen jsem měnil štětku, protože jí prasklo plastové tělo. Žiletky používám různé, poslední dobou hlavně kvuli dostupnosti, beru Astry. 

IMG_1995.thumb.jpeg.41bbfe96b04fff1e563be8bb255c27bb.jpeg

Jak jsi spokojený s kamencem od Taylora ??? 
přemýšlím taky o tubě místo kostky 

( tedy, jestli to je kamenec ) 🤔🤦‍♂️😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamenec nebyl špatný, ale moc nevydržel (ulomil se) a za tu cenu mi dává větší smysl si koupit kamenec (mnohem větší) v drogerií DM a ještě za nižší cenu (79,90 aktuálně). Vyrábí ho česká firma Důbrava. Určitě jsou i kvalitnější, ale mně to postačuje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warann osobně doporučuji ruční výrobu od Petra Smékala :))

@Lobber ten "vlhceny kamenec" od TOBS je celkem dobrý tvarem (vlhčený je silné slovo, snad jen na začátku) a je v pohodě... používám kamenec od OSMy (https://www.luxusni-holeni.cz/detail/osma/pece-po-holeni/osma-kamenec/ ) - neni reklama, jen kde jsem to vzal a co... no a po x letech je skoro nezmenen (x let pouzivani) Jasne tech hlinikovych derivatu je vic, ale ve skutecnosti se bavime o sutru z prirody, takze vezmi ten nejlevnejsi co najdes a vysledek bude stejny jako u tech "drahych a znackovych" - ja bral ten osma, protoze v te dobe byl nejlevnejsi a protoze mel plastovou krabicku... kdyz s nim netrisknes o zem, je to fakt jedno....a vysledek je stejny (i na chut :)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, nekdo napsal:

@warann osobně doporučuji ruční výrobu od Petra Smékala :))

 

Štětky od Petra jsou super , ale člověk už musí mít něco " odholeno" ,aby docenil kvalitu a taky ta štětka od Petra není za tisícovku😉

P1280374-z.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, bohus76 napsal:

Štětky od Petra jsou super , ale člověk už musí mít něco " odholeno" ,aby docenil kvalitu a taky ta štětka od Petra není za tisícovku😉

P1280374-z.jpg

Tak že už jsou v nabídce ??? 
Nejak se v tom ztrácím ☝️🤦‍♂️
 

Mmj. Rukojeť je ze dřeva, nebo plastu ??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou v nabídce,jak jsem řekl,Petr teď dělá renovace břitev, což zabere nějaký čas,na štětky dojde řada v druhé půlce roku.A materiál je samozřejmě tropické ( tvrdé) dřevo.Ta štětka na obrázku je Petrova osobní,říká jí Golem,protože uzel je průměr 35 mm !!!! Fotka byla jen pro potěchu oka. Uzel je prémiové nejvyšší řady Silvertip premium.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mcpet & nekdo .... 

 

diky za inf , já používám kostku.... 

na sem tam nějaké to fiknutí pupínku...  Holt někdy se zadaří no .... 

Teď mám kostku od Taylora, ale hodil by se mi ještě takový malý ( jako má Mcpet ) na cesty atd .... No ..... 

Jsem s nim spokojen, a funguje .... 

A oslizlý nejsem, nikdy jsem nebyl .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mcpet & nekdo .... 

 

diky za inf , já používám kostku.... 

na sem tam nějaké to fiknutí pupínku...  Holt někdy se zadaří no .... 

Teď mám kostku od Taylora, ale hodil by se mi ještě takový malý ( jako má Mcpet ) na cesty atd .... No ..... 

Jsem s nim spokojen, a funguje .... 

A oslizlý nejsem, nikdy jsem nebyl .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...