Přejít na obsah

Čím se holíte?


Doporučené příspěvky

před 17 minutami, bohus76 napsal:

Kluci jaké používáte vody po holení? Trochu se mi " přežraly" balzámy,rád bych něco s vyšším procentem alkoholu a nemusí to stát majlant ( nad tisícovku).

Píši to sem po dvacáté 🙂 4711! Jo, a Frantík je taky propagátor tohoto majstrštyku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že nosím plnovous, tak se holím jen na krku a vršek tváří, ale když jsme objevil čirý gel, tak se přesnost holení a tvar horní linky výrazně vylepšila, používám Angry Beards a nepamatuju si, že bych od té doby měl zanícený krk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Vám kluci nevím,ale zatím nikdo nevymyslel nic lepšího, než klasické tvrdé holící mýdlo a pořádnou štětku,samo jezevčí . A náčelníka taky nemám rád,zatím vyhrává ta 4711 , to Figaro ( voda po holení je " dost dědkovská") ,je to tato 

figaro_ambra_voda_po_holeni.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty transparentní gely čoveče sem vůbec neznal, to musim vyzkoušet, mám teda docela zásobu mejdel na holení, ale člověk když pospíchá a nemám zrovna náladu na šlehání pěny, tak ten gel bude dobrej. :default_smile: Taky jsem zvažoval na vobčasný rychlejší voholení ten elektrickej Filips vanblejd. Nemá někdo zkušenost? Né že bych chtěl klasiku (Mühle R41) vopustit, ale na zpestření by to chtělo něco rychlejšího. Jo a ta 4711 je teda na cestě no.. :rolleyes: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám vanblejd a jako že by to bylo něco rychlejšího než (dřívější) tříkotoučovej strojek, to bych ani neřekl. Jedno místo (i když se to nezdá) se taky musí X-krát přejíždět, takže jó, holí to, holí to "jinak" než "běžný" strojky, ale že by to byl kdovíjaký zázrak, to bych zase neřek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oneblade mám, chtěl jsem to jako alternativu ke klasické žiletce, holim už jen krk a kontury. Pro tenhle účel mi to přijde nahovno, jedno místo musím přejet vícekrát, žiletkou to mám rychleji.
Na zkracování a kontury raději něco jako tohle https://www.svetkadernictvi.cz/konturovaci-strojek-na-vlasy-moser-chromini-pro-1591-0064-p-18425?gclid=CjwKCAjwt7SWBhAnEiwAx8ZLauQbolSNJbaZdHerUv1JGXEzn0Gv5yZK8gh6ceDnM_PXF93pnMV_mRoCErMQAvD_BwE

Na tělo mi oneblade taky přijde nahovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivam oneblade na skracovanie brady a holim tiez krk a kontury, taky all in one a podla mna najlepsie, co existuje. Je sice pravda, ze musim prejst jedno miesto viac krat, ale je to rychle a co je hlavne, klasicka ziletka, alebo strojcek dost drazdia, toto je uplne v pohode, neberie to vrchnu vrstvu koze a v konecnom dosledku nemusim pouzit aftershave. Takze za mna super pocin.

Mam dost hrube a huste chlpy, ale aj tak mi vydrzi jeden nastavec 3 mesiace denneho pouzivania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a po holení tohle a velká spokojenost taky, příjemně ochladí a zbytek si vetřu do fousů, sou pak krásně lesklý

https://barberco.cz/produkt/balzam-po-holeni-dr-k-aftershave-balm-cool-mint-70-g?gclid=CjwKCAjw2rmWBhB4EiwAiJ0mteC1Cj1cKUvync1EviYWqZY3Ma5umWTs_OnqLI8EKyXKD8S9fKMXCBoCDWAQAvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí… Opět jdu na Váš s radou …
poradil by mi někdo výraznou ale lehkou, spíš bych si uměl představit citrusovou ( v nejhorším případě sladkou )kolínskou…

teď mám jako nouzovku E Armany - YOU … Která mi tedy celkem fakt sedla…. výrazná, dlouhotrvající, dřevitá vůně s extrémně výrazným kaštanem a skořicí - která vydá v globále dle mého čokoládový výsledek.    … Já ji už na sobě nevnímám … Ale přítule, jí z “polštáře” čichá asi týden :0D … Jen že, furt mi chybí ta kolínská 🤣… I když téhle se nevzdám a po Paco Rabanne 1mil. , to bude druhá parfémovka, kterou budu s oblibou používat …. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...