Přejít na obsah

Čím se holíte?


Doporučené příspěvky

Když je to krátký (max. 2 dny) tak žilet fjůžň paur, když to je dlouhý tak žilet mach tři turbo ferrari edišn. A k tomu gel od žilet nebo pěnu od Avonu.

Ale už dlouho sním o klasice v podobě břitvy a štětky :)

 

BTW, zkoušel jsem nedávno Loreal men expert krém po holení, bohužel mě neoslovilo... přišel jsem si po tom jak zpocenej. Takže klasika voda po holení...

 

 

Posted Image

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cerveny Gillette Mach 3 Turbo, mam ho asi 4 roky a je stale v pohode, a k tomu gel na holenie, perfektny je od Nivea, Gillette je tiez fajn. A este predtym som trochu skusal aj klasicku ziletku

 

Edit: pravopis

Upraveno uživatelem pato31681
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po letech požívání chemických srágor jsem našel tohle, cenovka vyšší, ale imho stojí za to..

 

no já ty jejich jalofcový vody taky používám, ale Kubo, ruku na srdce, nemělo by to ty naše ksifty za ty prachy dělat hezčí. Já se sebe v zrcadle vždycky leknu a pokud jsi v posledním půlroce nepodstoupil plastiku, tak taky žádnej šlágr :cigar:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já ty jejich jalofcový vody taky používám, ale Kubo, ruku na srdce, nemělo by to ty naše ksifty za ty prachy dělat hezčí. Já se sebe v zrcadle vždycky leknu a pokud jsi v posledním půlroce nepodstoupil plastiku, tak taky žádnej šlágr :cigar:

 

sposťáku!  :crying_anim02:   ale máš recht, i když obávám se, že ani plastika není řešení, možná igelitová taška na hlavu?

 

 

za ty prachy je to kruté, ale když jsem teď po čase požil nějaké chemo, tak se mi zdálo, jako bych se natíral savem :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děda to chtěl vyhodit, tak jsem si to vzal a je to super

 

Posted Image

 

moj otec mal presne tento dizajn, ale rusky fejk, neviem ako sa to volalo /moskva?/ - hovoril mi ze to je vychodna kopia braunu..

 

paradny old skul, skoda, ze neviem kde do toho kupit planzety, ta povodna sa polamala, urcite to ma niekde doma.

 

pouzivam jednorazove M3 a gel.

 

na podrazdenu kozu sa mi osvedcilo obycajne mydlo, natriet tenku vrstvu a nechat uschnut, potom po par minutach umyt vodou.

Upraveno uživatelem 224477
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po letech požívání chemických srágor jsem našel tohle, cenovka vyšší, ale imho stojí za to..

 

No Kubo, napřed mini, teď tyhle vodičky za talíř jedna flaštička, čekám, kdy oznámíš v novejch přírůstkách Patek Eclipse :D a nějakou fajnovou košili v módní barvě v příslušným vláknu. Jinak to mini závidím, skvělá volba, kéž by ho moje manželka chtěla.

 

Já používám gel, nejlíp mi vyhovuje takovej levnej z drogerie Rossmann. Ty Gilette jsou moc hustý a hůř se dávkují, mají takovou tvrdou spoušť. A asi 3 roky už používám pořád stejný hrabičky Gillette, bylo jich pět v pytlíku, mám furt ty první a pořád to holí dobře, až je mi to divný. Po holení balzám Gilette s pumpičkou, hlavně mi na tom vyhovuje to dávkování, že se nemusí nic šroubovat nebo otvírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začnu u prvopočátků, kdy stačilo bouchnout dveřma:

1) štětka, Barbus, klasický holící strojek na žiletky

2) dvojbřit značky Astra

elektrika zn. Moskva (viz. obrázek Browna od 224477)...jen ten nápis byl jiný. Mimochodem, planžety jsou vzájemně zaměnitelné a v rusku stály tehdy 5 kopějek :)

Zvuková zátěž dosahovala hodnot startujícího Concorda

Při delším holení hrozila spálenina dlaně a prstů, neb hrozně hřál

3) dvojbřit značky Gilette

4) elektrika zn. Philips (HQ...něco)

5) elektrika zn. Philips (HQ...něco jiného)

 

Pakliže se třeba týden neholím (1x,2x za rok) a elektrikou by to tahalo, tak vytáhnu jednorázový dvojbřit za pár kaček, který hned po použití vyhodím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky ted pouzivam dzilet fjuzn pavr, ale vice mi vyhovoval ten klasicky dvoubrity dzilet. ted uz nejak neni videt..

radeji pouzivam penu nez gel, ten se nejak divne lepi a nebavi me roztirat..

o nicem jinem neuvazuji, protoze se holim jednou tydne a elektrika uz to nezvladne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacal jsem se holit asi pred tydnem. To jsem si vsiml svetleho chloupku pod nosem.... Pouzil jsem na to nerezove nuzky z Chirany. Dalsi zakrok planuji na 26.10.2010.

 

Spravne vybraty nastroj. Ja pouzivam na zakroky Golok Blaze Orange G-10 a Acqua Di Parma Colonia Soft Shaving Cream...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja pouzivam G Fusion nievybracny ( netusim naco je to komu dobre :huh: ) s nivea penou a po holeni tam som toho prestriedal hafo od pitralonu cez niveu az po bvlgari pour homme no v poslednom case ostavam verny adidas victory league-bola to moja prva vph ked som mal asi 14-15 a nejak sa k nej stale vraciam..... btw dufam ze ked budem mat niekedy cestu do Prahy tak sa u toho chalana zastavim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...