Přejít na obsah

Čím se holíte?


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Potreboval bych radu :) Frezky vs. planzety...

 

Asi jsem definitivne ztupil planzetu na mem starem Braunu (5770) a chci neco novyho, nechce se mi k tomu kupovat planzetu za cenu jen o malo vyssi, nez je srovnatelnej novej strojek.

A ted, o co jde... Ten Braun ma takovou trojitou planzetu, rozdelenou na planzeta - zastrihavac - planzeta, takze delsi vousy vezme ten zastrihavac a pak plnazeta -> strojek oholi i par denni strniste. ALE, spatne se mi s nim holi na krku, kde mi toho roste relativne malo a hlavne kazdej kus sam za sebe, takze jinym smerem. To ten Braun moc nepobira :(

Potreboval bych vedet, jak jsou na tom frezky v techhle dvou vecech - jak to posbira ruznym smerem rostouci ovouseni a jak to posbira starsi strniste...

Konretne premyslim o Philipsu 7380 / 7390, od Braunu o Series 3-370 nebo 390...

Mate nekdo tuseni, nebo - nejlepe - osobni zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem si díky Fusionu vybudoval odpor k Gillette a jeho "cirkusovým" holítkům hýřícími všemi barvami s nějakým Hyper Ultimate Power Kickass názvem, přešel jsem k Wilkinsonu a zatím spokojenost. Začínal jsem s klasickým holítkem Quattro a později jsem přešel na tenhle univerzální nástroj - na jedné straně normální holítko, na druhé trimmer k zastřihávání a různým úpravám. Tento 2v1 systém oceníte především na cestách. Pěnu používám jako správný vlastenec Diplomat Sensitive. Zkoušel jsem i gel, ale ten mi nevyhovoval, měl jsem pak na xichtu takový mastný film a vůbec to bylo takové divné. Zkusil jsem i pěnu Adam, ta mi ale taky moc nevyhovovala (malá pěnivost).. a tak jsem usoudil, že Diplomat bude lepší produktová řada než Adam (nebo se mýlím?). Z českých alternativ jsem ještě viděl Windsor, ale ten jsem zatím nezkoušel. U vod po holení střídám běžné značky, zatím jsem si nic neoblíbil. Na něco od Alpy nebo Astridu si ale netroufnu, to už je pro moc velký kovboje :rolleyes:

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se asi doholil :crying_anim:

 

Rozpadl se mi nekolikalety Mach 3 Power a z hruzou jsem zjistil ze se to neda v obchode koupit, tak mne napada jedine to ze Fusion by asi nikdo nekupoval. Asi prejdu k jine firmne protoze tenhle pristup mne fakt dere. Verze bez power se daji sehnat bezne a i mnohem starsi kusy vcetne naboju do power.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval bych radu :) Frezky vs. planzety...

 

Asi jsem definitivne ztupil planzetu na mem starem Braunu (5770) a chci neco novyho, nechce se mi k tomu kupovat planzetu za cenu jen o malo vyssi, nez je srovnatelnej novej strojek.

A ted, o co jde... Ten Braun ma takovou trojitou planzetu, rozdelenou na planzeta - zastrihavac - planzeta, takze delsi vousy vezme ten zastrihavac a pak plnazeta -> strojek oholi i par denni strniste. ALE, spatne se mi s nim holi na krku, kde mi toho roste relativne malo a hlavne kazdej kus sam za sebe, takze jinym smerem. To ten Braun moc nepobira :(

Potreboval bych vedet, jak jsou na tom frezky v techhle dvou vecech - jak to posbira ruznym smerem rostouci ovouseni a jak to posbira starsi strniste...

Konretne premyslim o Philipsu 7380 / 7390, od Braunu o Series 3-370 nebo 390...

Mate nekdo tuseni, nebo - nejlepe - osobni zkusenosti?

 

Ja mam frezkovej Phillips, v podstate stejnej model jako tento , jen ma navic cistici stanici a ukazatel stavu baterie. Vyber v mem podani trval dlouho, procital jsem zahranicni fora, hledal kde to slo a nakonec sel do frezek (dilema nebylo ani tak ve znacce, jako spis v technice, myslim si, ze Braun a Phillips jsou v planzetach, resp. frezkach na spici). 

 

Vousy mi rostou hodne a jsou dost trvde. Neholim se kazdy den, ale tak treti den je maximum, protoze pak uz to zacina byt postupne nepohodlne a strojek taha. Na druhou stranu, i pri (nekdy nutnem) kazdodennim holeni nemam potrazdenou kuzi a kdyz, tak jen chvilkove cervenou. Vousy zarustaji mene nez kdyz jsem se holil ziletkou. Na krku holi o neco hure, ale clovek se casem nauci mit sprvny tlak, smer, natocit hlavu, napnout kuzi a tak :). Zkratka obecne jsem spokojenej, hlavne proto, ze z ziletky jsem sice byl o neco lepe oholenej, ale casto porezanej a holeni druhy den bylo dost neprijemny. Tady mi to nevadi.

 

Btw, prkvapive dobre reference jsem nasel na planzety od Panasonicu, jsou myslim rychlejsi nez u Brauna (zvlast vyssi modely, ktere maji 13000 otacek, jsou hodnoceny fakt dobre) a krk pry holi obstojne. Mrkni na recenze a komenty na Amazonu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

holím se tímto rodiným klenotem,je to starý Gilete na klasické žiletky.......nej co může být,holím si s ním nejen vousy ale i hlavu :smile_anim:

 

všechny ty moderní několikabřité letěli do koše :crying_anim02:

 

toto je přesně on,našel jsem ho na netu :thumbsup_anim:

 

Posted Image

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...