Přejít na obsah

Čím se holíte?


Doporučené příspěvky

ja se od vanoc secu nadhernym nerezovym solingenem na ziletky,je pekelne tezky a masivni....jo a pred tim me ocucha jezevec...takovy ritual :-)

zvazoval jsem britvu....ale na tu se svet rychle toci.....:-)

 

Břitva je bezpečnější než bazmek na žiletky :) A rozhodně to nesežere moc času...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 14let Barbus pena + ruc.hol.strojek a Astra ziletky.

Obcas Braun hol.strojek Braun 9595.

 

Ahoj, máš k tomu jistě i tu dobíjecí a čistící stanici - funguje ti to závěrečné sušení? Asi musím počkat až na konec toho čistícího procesu, viď? Udělal jsem si s tímhle strojkem radost, jen doufám, že nebude nějaká starost :)

 

post-3657-093958800 1295602232.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to asi na vousa nebude že? :D :D

 

Opravdu není. Má nejdražší mě jednou z legrace vyhecovala abych to zkusil. Já blbec! Ve chvíli kdy se mi ten ďábelský nástroj dotkl ksichtu jsem myslel že vys**u čerta. :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotřík používal tohle :D

 

Posted Image

 

Astra je tragická. Mě vydržela žiletka tak 2 až 3 oholení a pak začala tahat. Zjistil jsem, že žiletky byly vyrobené v Rusku. Žiletky Wilkinson za ty samé peníze jsou pravý opak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Astra je tragická. Mě vydržela žiletka tak 2 až 3 oholení a pak začala tahat. Zjistil jsem, že žiletky byly vyrobené v Rusku. Žiletky Wilkinson za ty samé peníze jsou pravý opak.

 

no jak která serie,používám Astry i Wilkinsony a někdy mám pocity z obou značek stejný
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já mám už asi třetím rokem Brauna serie 7 s tím pařezem na nabíjení, propláchnutí a vysušení...

... včil sem dostal Brauna[/b], ale stejně dycky musím dodělávat Mach 3, hlavně na čelisti...

Víc hlav, víc rozumu, za chvíli už půjdu z práce, zapíná se tedy to vysoušení u Brauna série 7 automaticky na závěr toho čištění? Díky :)

post-3657-042040400 1295615860.jpg

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako ze nejdriv zacnou tahat a potom vydrzi tak 2 az 3 oholeni? :thumbsup_anim:

 

Blbě napsáno :wallbash:

 

Žiletky Wilkinson jsou dost ostrý i po celkem vysokým počtu holení (většinou holím už pěkný strniště) :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používal jsem nějaký Gillette, ale nakonec jsem přešel na prastarý bazmek na žiletky po dědovi, protože jsem strasně línej se holit a po nějakým týdnu (nebo i víc) to dost dobře nešlo oholit. S tím jsem vcelku spokojen. K břitvě jsem ještě nedospěl, ale už jsem o tom přemýšlel...

post-11276-031363700 1295722871.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...