Přejít na obsah

Čím se holíte?


Doporučené příspěvky

Ahoj diky za rady. Jenze kde vyzkouset holici strojek ktery system me sedne? To asi nikde nepujde neni to hygienicky. Ja uz driv pokukoval mezi Panasonic,Philips a Braun. Ta 5050 je teda pomala a bere? Jako taha? 

Kouknu na Braun 7ku.

Mam doma elektricky levny strojek Princ takovy kram co jsem dostal ale to fakt neholi nevim kdo to vymyslel ale je to nejhorsi strojek co snad muze byt.

Gillete docela dobry ale nevim zda se k nemu vracet, zkusenost i s dalsima znackama britu ale podle meho se vsechny ryychleji ztupi nez Gillete.

Jednorazovky no jako krzovka dobry ale hned tupy a hlavne jsou tak blbe navrzene fakt na jedno oholeno ze se to mezi brity totalne ucpava bordelem.

Kouknu na strojecky kolem 5ti, ale asi za 5tisic to zazrak nebude,ale 10tis davat nejak nechci.

Pak se naucit holit britvou ale to bych se podriznul hned kdyz se dokazu riznout i klasickym strojkem protoze se holim dost proti rustu uplne do hladka...

Takze britva asi radeji ne to bych obarvil koupelnu na rudo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
před 11 hodinami, Wanderer napsal:

Pánové, kde doporučíte nakoupit žiletky Feather? Už jsem tu zachytil něco, že i žiletky se fejkují... Děkuji.

Já jich mám pár desítek, které můžu postrádat. Kdyžtak pošli SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela skvělý jsou žiletky "Isana" vyzkoušel jsem všechno možný od Aster po Feather a musím říct , že Isany z drogerie za 35 korun mají poměr ceny výkon nejlepší. musím tedy podotknout že i nejdražší žiletky mi vydrží nejvíc 4 oholení. njn mám dráty :-) tedy za vyzkoušení ty žiletky rozhodně stojí . v rosmenu je běžně prodávají 

Upraveno uživatelem ferrycz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já nemám ani planžetovej ani frézkovej, nemam jak zkusit. Mám jen klasický zastřihovač na vlasy/fousy, ale to na hlavě nechá milimetr. Když přijdu od bárbra, tak mam hlavu jak kočka sfinx prdelku... Bárbr mi tu hlavu ojíždí žiletkou i strojkem. Jenže ty strojky za trojku jakože na hlavu vypadají podobně jako obyč strojky na hubu za litr. tak proto se prám, jestli ty na hlavu nejsou fakt jiný třeba v typu planžety :(

Nechce se mi kupovat další nepoužitelnej krám.

 

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 21. 8. 2020 v 13:06, bandicoot napsal:

Já nemám ani planžetovej ani frézkovej, nemam jak zkusit. Mám jen klasický zastřihovač na vlasy/fousy, ale to na hlavě nechá milimetr. Když přijdu od bárbra, tak mam hlavu jak kočka sfinx prdelku... Bárbr mi tu hlavu ojíždí žiletkou i strojkem. Jenže ty strojky za trojku jakože na hlavu vypadají podobně jako obyč strojky na hubu za litr. tak proto se prám, jestli ty na hlavu nejsou fakt jiný třeba v typu planžety :(

Nechce se mi kupovat další nepoužitelnej krám.

 

Já si holím hlavu Gillette Mach 3.  Vyzkoušel jsem spoustu způsobu a strojků a tohle mi vyhovuje nejlépe. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Maličko to tu oživíme .... 

doporučí mi někdo zdatného brusiče  břitvy 0) 

 

Bohužel  ten můj ( velice starý pán ) se na to již necítí. A já jsem totálně tupý - tedy co se tyče břitvy :0D - 

 

jinak takový jeden  rychlocvak

DB9CE651-7BAC-45EC-B03D-91DEC287E75B.jpeg

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Wolw napsal:

Zdravím, máte nejaký tip na kvalitný žiletkový holiaci strojček, ktorý mi vydrží celý život? 

Zkus kouknout zde : https://www.luxusni-holeni.cz

edit:  link

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...